Nu, ko? Jauns gads ir klāt! Laiks jaunām domām, cerībām un sapņiem! Lai tev viss izdodas tieši tā, kā esi to iecerējis! Aplūko, kas horoskopā 2018. gadam paredzēts tieši tev!

 

Auns

Šis solās būt gads, kā laikā varēsi atrisināt vai pabeigt savus īpašuma plānus. Tas var būt saistīts par mājvietu, kurā dzīvo pašlaik, kā arī ar kaut ko pilnīgi jaunu. Daži Auni saņems piedāvājumus pirkt vai pārdot īpašumu, bet citi iegūs tiesības pārvaldīt jaunu īpašumu vai zemi, iespējams, saņemot to mantojumā. Labs gads arī mājas celtniecībai, pirkšanai vai remontam. Šis solās būt īpaši labvēlīga Aunu sievietēm, kuras ir jaunākas par 35 gadiem. Tiek paredzētas dažādas jaunas iespējas – labāk apmaksāts darbs, rentabla biznesa attīstība un tamlīdzīgi. Šogad vari izlemt likt pamatus lieliem ieguldījumiem, kas būs ar tevi saistīti vēl vairākus gadus uz priekšu. 2018. gada laikā var rasties lielākas izmaksas, kas saistītas ar meitu vai mazmeitu, taču tas būs investīciju veids – izglītība, jauna māja, specializācija, radoša vai biznesa projekta attīstība vai tamlīdzīgi. Iespējami notikumi, kas saistīti ar bērna vai mazbērna dzimšanu, dažiem būs neplānotas iespējas adoptēt bērnu. Lielai daļai Aunu patiess prieka avots būs vecāki, jo īpaši, ja kāds no viņiem dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Ja kāds no viņiem dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē, iespējams, ieraudzīsi kādas rakstura iezīmes, par ko iepriekš pat nebiji nojautis. Šī gada laikā var rasties strīdi un pretrunas, kas saistītas ar bērna izglītību vai karjeru. Iemesli vienmēr kaut kādā veidā būs saistīti ar naudu – resursu ļaunprātīga izmantošana, pārmērīgai vai nevajadzīgi tēriņi utt. Iespējams, nāksies arī piedzīvot zaudējumu, taču tas noteikti neattiecas uz personām, ar kurām dzīvo kopā vai tām, kuras ir tavā tuvākajā ģimenes lokā. Visticamāk, tas būs kāds, ar kuru tu kopā strādā. Kādai personai tavā ģimenes lokā radīsies veselības problēmas. Tās būs atrisināmas, taču nekas nenotiek vienā dienā. Sasprindzinājums un stress var pasliktināt situāciju, nevis palīdzēt risināt problēmas. Jauni Aunu vīrieši, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem un plāno ceļojumu uz ārzemēm, sapratīs, ka tas nepavisam nav viegli. Visticamāk, tas viss radīs vilšanos. Aunu siviešu sabiedriskās un politiskās darbības, kā arī viņu publiskās darbības tiks pakļautas dažādiem spiedieniem. Būs dažādas kavēšanās, solījumu nepildīšanas, atteikumi. Šos notikumus būs grūti kontrolēt. Aunu vīriešiem var rasties svarīgi notikumi, kas saistīti ar māti vai kādu citu radinieku no mātes puses. Piemērots gads laulībai, ģimenes veidošanai un apvienošanai. 2018. gada lielākie pārsteigumi solās būt attiecībā uz personīgo veiksmi, kas notiks, kad vismazāk to gaidīsi; ar dažādiem notikumiem tavā mīlas dzīvē, kas ļaus piedzīvot un veidot ko pilnīgi jaunu; ģimenē, kur daudzi notikumi un attiecības piedzīvos negaidītu attīstību.

 

 

Vērsis

Šogad tavas attiecības ar ārzemniekiem vai personām, kuras jau ilgu laiku dzīvo ārzemēs, būs svarīgas noteiktu plānu un cerību dēļ. Viena no galvenajām lietām tavā 2018. gadā būs saistīta ar kādas tuvas personas veselību. Tas var būt saistīts ar kādu vecu slimību vai tās atkārtošanos ar ilgstošu ārstēšanās procesu. Pārbaudītas tiks arī tavas ģimenes attiecības, kurās vienas puses ego atņems otram iespējas kvalitatīvi sasniegt cerēto. Būs labi ienākumi, kā arī labi apmaksāta darba iespējas. Var rasties idejas vai saistības, lai gūtu papildu ienākumus vai pat uzsāktu jaunu uzņēmējdarbību. Pievērs uzmanību arī līdzīgām darbībām to cilvēku dzīvēs, kurus uzskati par tuviem draugiem. Šogad būs svarīga tikšanās un sarunas ar radiniekiem jo īpaši ar tiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīme. Ar šiem cilvēkiem tu varēsi apspriest ģimenes īpašumu, nomas ienākumus, īres maksu un tamlīdzīgas lietas. Daži Vērši veiks pasākumus, kas saistīti ar īpašuma pārdošanu vai nomu. Neparedzēti konflikti vai izmaiņas darbā vai uzņēmējdarbībā var radīt negaidītas situācijas tēva vai cita tuva radinieka dzīvē. Šī gada laikā vecākiem, kuri dzimuši Vērša zīmē, būs cerība atdot bērniem ģimenes māju vai arī bērns atstās mājas izglītības, jaunas ģimenes, pārcelšanās vai citu līdzīgu iemeslu dēļ. Tavas cerību piepildījums mīlas dzīvē būs ļoti tālu no gaidītā. Mēģini pieņemt to, ko dzīve tev dos 2018. gadā. Nemeklē atbildes ātrāk, bet pagaidi, kamēr tās radīsies tuvākajā nākotnē. Būs svarīgi notikumi jaunu Vēršu vīriešu izglītībā un karjerā. Var gadīties, ka uzplauks jaunas romantiskās attiecības darbavietā. Ceļojumā var rasties problēmas, kas, visticamāk, būs saistītas ar transportlīdzekļa biļeti, ko izmantosi. Iespējamas grūtības, sarežģījumi saistībā ar radiniekiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Tiem Vēršiem, kuri 2018 gadā plāno šķirt savu laulību, radīsies grūtības vai neparedzēti notikumi, kas saistīti ar bērnu  vai bērnu tiesībām. Šī gada laikā iespējamas sarežģītas attiecības ar partnera vecākiem, jo pēc tavām domām viņi kaut kādā veidā negatīvi ietekmēs tava bērna audzināšanu. Vēršu meitenes vai jaunas sievietes varētu mainīt dzīvesvietu, kam iemesli var būt atšķirīgi. Iespējams, radīsies kāds nepatīkams notikums, kas būs saistīts ar sievieti, kura ir jaunāka par 35 gadiem. Gads sola sniegt arī patīkamus notikumus, priecīgas ziņas par māti, māsu vai tuvi draugu – jums kopā būs svarīga loma nākotnē. Vēršu vīriešiem, kuri ir vecumā virs 35 gadiem, šis solās būt īpaši spēcīgs gads, visticamāk, būs daudz negaidītu notikumu, kas ietekmēs tevi vispozitīvākajā veidā. 2018. gada pārsteigumi pārsvarā būs saistīti ar negaidītu naudu, svarīgiem dokumentiem vai līgumiem un citiem notikumiem darbā vai biznesā.

 

 

Dvīņi

Tev priekšā ir gads, kurā īpaša nozīme būs saistībā ar taviem vecākiem, visticamāk, māti vai vecmāmiņu, kā arī ar vīriešu kārtas radiniekiem. Tas būs saistīts ar svarīgu lēmumu vai izmaiņām. Dažos gadījumos tas būs saistīts ar kopīgu ģimenes dokumentu – testamentu, pensiju vai tamlīdzīgi. Tev būs noteiktas ar mājām saistītas vajadzības, kas būs kā pienākums pret taviem vecākiem un/vai viņu īpašumu. Gads tev dos dažādas iespējas visādās dzīves sfērās. Svarīgi būs saprast un izvēlēties perspektīvākās no tām, kas sniegs tev ātrus, bet īslaicīgus panākumus. Nepaļaujies dažādiem kārdinošiem ieteikumiem, jo daudzi no tiem vienkārši tev nesagādās cerēto. Centies arī patiesi noticēt liktenim un labajām lietām savā dzīvē. Labākas finansiālās vai materiālās iespējas būs saistītas ar citu atrašanās vietu, kā arī ar cilvēkiem no dažādām pilsētām vai valstīm. Tu vari gūt finansiālus panākumus vai labāk apmaksātu darbu, izmantojot ceļojumu, tūrisma pakalpojumus, ārvalstu klientus vai uzņēmumus un līdzīgi. Svarīga attīstība būs attiecībām ar tavu brāli, brālēnu, tēvu vai kādu citu vīriešu kārtas radinieku. Sarežģītākas un grūtāk paredzamas būs tavas attiecības ar vecākiem vīriešiem vai meitenēm un jaunām sievietēm. Šis nebūs labvēlīgākais gads mazuļa plānošanai, taču tie Dvīņi, kuri jau ir gaidībās, visticamāk, mazais būs ļoti spēcīga rakstura, reizēm pat uz cietsirdības robežas un ar dažkārt ļoti stingrām iedomības izpausmēm. Ja tev ir bērns, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, gads norāda uz negaidītiem notikumiem. Profesionālajā jomā būs grūti sasniegt savas cerības, nāksies saskarties ar netaisnībām, aizstāvēt savu nostāju un viedokli. Būs darba jomā dažādas nepatikšanas, taču tās nesola radīt neatrisināmu krīzi. Svarīgs šis gads būs saistībā ar ģimenes īpašumu un īpašumtiesībām. Būs gan optimistiski brīži, gan panikas momenti, tāpēc esi gatavs pārvarēt dažādas grūtības un šķēršļus. Iespējami neparedzēti bojājumi un remontdarbi, tāpēc mājās būs nepieciešamas jaunas iekārtas vai mēbeles. Interesanti solās būt notikumi saistībā ar partneri vai laulāto, jo piedzīvosiet dažādus atšķirīgus piedzīvojumus, kad būsiet kopā ar radiniekiem. Iespējams, tava partnera radu lokā būs ziņas par bērna piedzimšanu un/vai laulībām. Neprecētajiem Dvīņiem, iespējams, tieši šis gads būs sākums oficiālām ģimenes saitēm, taču līdz ar šo soli, ir iespējama arī pārvākšanās uz citu vietu. Šogad jaunākos Dvīņu vīriešus var ietekmēt veselības problēmas. Lai kāda būtu problēma, tai būs atbilstoša ārstēšana un atveseļošanās process. Var gadīties, ka būs vilšanās saistībā ar darbību, par ko ilgi esi lolojis cerības. 2018. gadā vairākiem taviem radiniekiem vai draugiem pasaulē nāks bērni, tāpēc bieži nāksies doties uz dažādām svinībām vai brīvdienās, kas saistītas ar bērniem. Lielākie pārsteigumi 2018. gadā būs saistīti ar jaunām draudzībām, savādām vai populārām personībām, negaidītu naudu vai finanšu dokumentiem tavā labā.

 

 

Vēzis

Šajā gadā tu varēsi saņemt atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par īpašām lietām savā dzīvē. Tev būs pārmaiņu process, pārmaiņas, kas saistītas ar tavu personīgo attīstības līmeni un cerībām, kas šogad var tikt realizētas. Protams, var gadīties, ka šis process prasa arī trīs gadus, taču tas sāksies šogad. Jaunas Vēžu sievietes būs jūtīgākas un, iespējams, pat pārāk emocionālas, kas var radīt nevēlamus strīdus, pat konfliktus. Lielā mērā jaunajām Vēžu sievietēm 2018. gads būs panākumu piepildīts, taču lielā mērā tas būs atkarīgs no tavas spējas uz pašsavaldīšanos. Jaunajiem Vēžu vīriešiem būs interesanti priekšlikumi un iespējas finanšu stabilizēšanai, labāku ienākumu nodrošināšanai, kā arī veco finanšu problēmu risināšanai. Vispārīgi runājot, Vēžiem solās būt labs finanšu gads, kurā būs ienākumi no dažādām vietām un/vai labas investīcijas ar vīriešiem. Tev apkārt būs daudz jaunu cilvēku, starp kuriem parādīsies viena īpaša persona, kura varētu būt tavs dvēseles radinieks vai jaunā, patiesā mīlestība. Būs tikšanās un komunikācija ar radiniekiem, ar kuriem būs jārunā par īpašuma tiesībām, mantojumu, lauku īpašumu un tamlīdzīgi. Dažu no Vēžiem piešķirs īpašuma tiesības citiem ģimenes locekļiem praktisku iemeslu dēļ. 2018. gads prognozē arī zēna piedzimšanu vai notikumu, kurā iesaistīts dēls, brāļa dēls vai kāds cits vīriešu kārtas radinieks. Tev radīsies īpaši personisks savienojums – attiecības vai pagrieziena punkts, kas saistīts ar tēvu un/vai dēlu. Vecāki Vēžu vīrieši nonāks svarīga lēmuma pieņemšanas priekšā vai veiks svarīgu soli, kas saistīts ar bērna nākotni. Gads solās būt visai neprognozējams saistībā ar mīlestības attiecībām. Pārsteigumi lielākajā daļā gadījumu būs patīkami, taču to realizācija nereti parādīs cilvēku patiesās sejas. Būs izmaiņas bērna dzīvē, kas radīs emocionālas skumjas vai trauksmi, taču kopumā tas solās būt saistīts ar patīkamu notikumu. Būs notikumi, kas saistīti ar remontu mājās. Būs uzaicinājumi uz dažādiem pasākumiem pie radiniekiem, piemēram – kāzas, jubilejas u.c. Tu noteikti būsi kopā ar tiem, kuri tev ir patiesi tuvi. Nerīkojies steigā, ja runa ir par jūtām. Tev vajadzēs parūpēties par kādas tuvumā esošas personas veselību. Lai kāda arī nebūtu problēma, tai būs labvēlīga attīstība. Trauksmes sajūtu var radīt pārmaiņas darbā, taču arī tās nesola nepatīkamu iznākumu. Nevajadzētu ņemt aizdevumus. Izvairies arī no neskaidriem, nedrošiem, nelikumīgiem ienākumu avotiem – šāda nauda neko labu nesola. Iespējams, dosies ceļā, visticamāk, pie kāda no saviem radiniekiem, kurš vai nu jau labu laiku dzīvo citviet, vai arī tikko ir pārcēlies. Labs gads ģimenes biznesam, kas saistīts ar transportu, tūrismu, tiesa – tev jāmācās no savām iepriekš pieļautajām kļūdām. Var rasties neparedzētas izmaksas vai finansiālas problēmas saistībā ar māti, meitu vai citu tuvu radinieci. Lielākie 2018. gada pārsteigumi būs saistīti ar pārsteigumiem, kas notiks partnera vai drauga dzīvē. Var gadīties, ka dažādu personisku vai dzīves radītu iemeslu dēļ nāksies pārtraukt kādu draudzību.

 

 

Lauva

Tiem, kuri dzimuši Lauvas zīmē, 2018. Gadā galvenie notikumi būs saistīti ar ģimeni un tuvākajiem radiniekiem. Būs daudz lietu, par ko varēsi priecāties. Daudziem cilvēkiem būs pārmaiņas, par ko uzzinājis tu sapratīsi, ka ir bijis tā vērts. Prioritāte tev būs redzēt to, ka tavi mīļie ir laimīgi. Daudziem notikumiem būs ļoti strauja attīstība, taču būs arī tādi, kas liks tev panervozēt sava lēnā tempa dēļ. Tomēr pārmaiņas būs! Šī gada laikā tev būs finansiālas attiecības ar vīrieti, visticamāk, no tava ģimenes vai radinieku loka, ar kuru šādas saistības nebūsi iepriekš plānojis. Šajā gadā tu apmeklēsi kāzas, uz ko tevi uzaicinās līgavainis. Var rasties pārsteigumi, kas saistīti ar grūtniecību vai dzemdībām, precīzāk sakot, šādas ziņas nāks kā pārsteigums. Iespējama arī nevēlēta grūtniecība vai joks par to. Šī gada laikā varēsi paļauties arī uz radinieku palīdzību un sapratni. Biežāk tās būs sieviešu kārtas pārstāves. Iespējamas arī finansiāla rakstura attiecības ar šiem cilvēkiem. Šogad var būt dažas problēmas, kas var aizkavēt tev svarīgu ceļojumu. Iespējams, tavā mīlas dzīvē ienāks kāds cilvēks, kurš dzīvo ārzemēs vai ir ārzemnieks. Nāksies parūpēties par kāda cilvēka veselību, iespējams, viņam kādu laiku būs nepieciešama arī ārstēšanās stacionārā. Iespējams, šī gada laikā svarīgos jautājumos nāksies griezties pēc padoma juridiskā iestādē. Šajā gadā draudzība sāksies ātri, taču tai būs ilgs mūžs. Varētu būt lietas, kas saistītas ar ārzemēm, iespējams, pat radīsies vēlme pārcelties uz dzīvi citur. Ar algu saistīts konflikts var radīt problēmas mājās vai darbā. Var rasties izmaksas, kas ir pārāk riskantas, nerentablas un radīs vēl lielākus zaudējumus. 2018. gada lielākie pārsteigumi būs saistīti ar drāmu saistībā ar zēnu vai jaunu vīrieti. Patīkami pārsteigs tevi, galvenokārt, lietas darbā vai biznesā. Būs pieejamas jaunas vai interesantas iespējas. Neparedzēta ietekme vai izredzes radīsies. Pārsteigumi kopumā solās būt dažādās tavas dzīves sfērās, taču pagaidā tie atrodas slepenajā, kastā, kas palēnām atklās pa vienam 2018. gada laikā.

 

 

Jaunava

Šo gadu visvairāk varēsi atcerēties ar dažādu ceļošanas pieredzi. Tu varēsi apmeklēt eksotiskas un nepazīstamas vietas. Iespējams, tu pat pārcelsies uz dzīvo citā pilsētā vai valstī vai arī dosies ilgākā ceļā, iespējams, pat uz vairākiem mēnešiem, lai vēlāk saprastu, ka mājas ir šeit un te ir vislabāk. Drīz tev būs dažādi interesanti,noderīgi un visādā ziņā iespaidīgi paziņas dažādās vietās. Izvairies no finanšu darījumiem, aizdevumiem vai citiem darījumiem ar sievieti no tavu draugu loka. Iespējamas problēmas tavas radinieces, iespējams, māsas, māsīcas vai tantes dzīvē var radīt spriedzi attiecībās ģimenes lokā. Ikvienam būs savs viedoklis par šo situāciju, tiks sniegti daudzi padomi, un patiesībā tas solās būt pārbaudījums ikvienam no šiem cilvēkiem. Interesantas izmaiņas notiks tavu vecāku mājās (ja vecāku tev vairs nav, tad notikumi risināsies tavās mājās). Labāk tiks īstenotas dažādas izmaiņas – pārcelšanās, pārdošana, pirkšana, remonts vai jaunas personas uzņemšana mājās. Ja tu pārdod vai iznomā īpašumu, kas tev pieder, izmanto savus radiniekus, lai ātrāk realizētu savas idejas. Daudzpusīga solās būt arī mīlas dzīve – tajā būs kā pavisam saulainas dienas, tā arī tādas, kas piepildītas ar negaisa mākoņiem. Neizdari spiedienu uz savu partneri, lai liktu viņam darīt lietas, kam viņš nepavisam nav gatavs. Ja tavā ģimenē ir bērni, tavi un tava partnera viedokļi par viņu nākotni var krasi atšķirties. Izvairieties no jebkāda spiediena vai manipulācijām. Šī gada laikā tu nopietni apsvērsi izmaiņas darbā, jo tās var būt saistītas ar pāriešanu uz citu uzņēmumu. Dažām jaunavām šis būs labs gads, lai pārtrauktu pašreizējās darba attiecības, uzsāktu uzņēmējdarbību vai pensionētos. 2018. gads veicinās arī ģimenes veidošanu un ģimenes lietu attīstību. Iespējams liels pirkums – māja, automašīna, papildu īpašums un daudz kas cits. Iespējams, iegūsi negaidītu mantojumu vai īpašumtiesības. Daudzās lietās var būt veiksme, taču ne tad, ja tu centīsies to speciāli meklēt vai provocēt. Uzmanību nāksies pievērst arī tava partnera tēvam, vectēvam vai citam vīriešu kārtas radiniekam. Iespējams, tas būs saistīts ar atgriešanos dzimtenē. Iespējama tikšanās arī ar radiem, draugiem, kuri bijuši ārzemēs. Spēcīgās publiskajās vai politiskajās aktivitātēs iesaistīsies jauni Jaunavu vīrieši, būs iespējams realizēt savus plānus un cerības saistībā ar izglītību, karjeru politikā vai sabiedriskās lietās. Iespējamas ziņas par zēna piedzimšanu. Šī gada laikā radīsies konflikts, kas saistīts ar finanšu dokumentu vai līgumu, kas ietekmēs tavu māti, citu radinieci vai draudzeni. Finanšu ziņā būs nepieciešamas arī daudz racionālu izdevumu, jo īpaši tas attiecas uz jaunām Jaunavu sievietēm. Galvenie pārsteigumi 2018. gadā solās būt izmaiņas mīlestībā un daudzi neparedzēti notikumi, kas ar tām saistīti.

 

 

Svari

Pārsteigumus radīs situācijas, kas sākotnēji radīs brīnišķīgus un pat trauksmainus mirkļus. Šogad ik pa laikam, iespējams, būsi tendēts uz dažādiem konfliktiem un atsvešināšanos no cilvēkiem, tomēr izvērtē rūpīgi katru situāciju atsevišķi. Esi uzmanīgs ar savām reakcijām. Galvenais ir pacietība daudzi Svari centīsies strādāt mājās, sniedzot konsultācijas, pakalpojumus, iepirkumu veicināšanu un daudz ko citu  tiešsaistē. Labvēlīgs gads ģimenes uzņēmumam un naudas ieguldīšanai īpašumā, piemēram, jaunā mājoklī. Svarīgi notikumi un pārmaiņas var notikt tavas māsas, brāļa vai cita tuva radinieka dzīvē. Šī gada laikā bieži būsi tālu no vecākiem vai savas dzimtenes dažādu iemeslu dēļ. Iespējams, būs jāiesaistās vecāku vai tuvu radinieku dzīvēs saistībā ar neveiksmēm. Iespējams vecāka gadagājuma cilvēka zaudējums – radniecībā no tēva puses. Emocionālajā jomā būs gan gaidīti, gan negaidīti uzplaukumi un kritumi. Šajā sfērā tavas dzīves lietas būs pretrunīgas un mainīgas. Dažiem Svariem 2018. gads iezīmēs jaunu romantisko attiecību sākšanos pēc sarežģīta vienatnes perioda. Dažiem citiem savukārt var būt šķiršanās, kas nāks kā atvieglojums. Profesionālajā un biznesa jomā būs nepieciešams sākt domāt par izmaiņām. Darbavietā būs daudz nepatikšanu vai arī sajutīsi, ka ir daudz negatīvās enerģijas apkārt. Šis solās būt labs gads visam, kas saistīts ar ģimeni, it īpaši, ja jau esi izveidojis savu. Neprecētajiem Svariem būs izdevīgs laiks laulībai un bērna piedzimšanai. Tu spēsi rast risinājumu nopietnām problēmām vai domstarpībām attiecībās. Iespējams, mājās atgriezīsies kāds radinieks no ārzemēm. Iespējams, tu vai kāds tavs radinieks īslaicīgi atradīsies slimnīcā ārstniecības vai profilakses nolūkos. Svarīgi būs ievērot ārsta ieteikumus un izvairīties no patvaļīgām darbībām. Ja esi iesaistījies publiskajā vai politiskajā darbībā, tavi pretinieki tiks pakļauti negodīgai rīcībai. Esi uzmanīgs un rūpīgi izvērtē cilvēkus, ar kuriem sazinies. Nebūs labvēlīgs laiks, lai pārceltos uz dzīvi ārpus savas valsts. Bērna dzīve un attīstība būs svarīgu saistību pamats. Iespējams, tu piespiedīsi viņu darīt to, ko vēlies tu, bet ne viņš pats. Seko saviem talantiem un vēlmēm. Šī gada laikā var rasties bažas vai saistības ar īpašumu, kas pieder tavai mātei, vecmāmiņai vai citai tuvai radiniecei. Tavai mātei, draudzenei vai kaimiņienei būs nepieciešams finansiāls atbalsts, taču tu nevarēsi palīdzēt šajā konkrētajā situācijā, taču nesatraucies, problēmai radīsies labs risinājums. 2018. gada lielākie pārsteigumi būs saistīti ar braucienu, kas būs īpaši svarīgs Svaru sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem. Šis gads sekmēs ārvalstu attiecību attīstību Svaru vīriešiem. Svaru sievietes, kuras jaunākas par 35 gadiem, saņems svarīgus priekšlikumus vai ielūgumus, kas kļūs par pamatu būtiskām dzīves pārmaiņām.

 

 

Skorpions

Šis būs spēcīgs gads personīgajā jomā. Varēsi demonstrēt savas patiesās  īpašības un talantus. Pirmkārt, pārmaiņas būs ar dzīvesvietu, kur pašlaik dzīvo – ar vietu kā tādu vai cilvēkiem, ar kuriem kopā tu dzīvo. Atceries, ka šogad varēsi sasniegt daudz, ja sāksi mainīt savu dzīvesveidu. Iespējams, nāksies zaudēt kādu radinieku, kas radīs tevī spēcīgas emocijas, atņemot enerģiju un atgriežot dažādas sāpīgas atmiņas. Iespējams, runa ir par radinieku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šī gada laikā lielāka uzmanība un varbūt pat aprūpe būs nepieciešama sievietei – tavai mammai vai vecmāmiņa, jo viņu, iespējams, piemeklēs veselības problēmas. Būs nepieciešama ārstēšanās slimnīcā, īpaša terapija vai diēta. Ja tev ir romantiskas attiecības, bet neesi precējies, esi uzmanīgs jūsu kopējās finanšu lietās vai ieguldījumos. Esi saprātīgs un praktisks tajās. Nav laika finanšu darbībām, kuru pamatā ir uzticība vai emocionāli solījumi. Tie Skorpioni, kuriem ir dēli vai mazdēli, gūs nemieru, kas būs saistīts ar viņu izglītību, karjeru, sabiedriskajām aktivitātēm vai sociāli politiskajām darbībām. Gads norāda uz vīriešu dzimuma bērniņa nākšanu pasaulē tavu tuvāko radu, draugu vai kaimiņu vidū. 2018. gadā tava ģimene tiks pakļauta psiholoģiskam spiedienam, kas, galvenokārt, būs no radiniekiem, kuriem ir nopietnas problēmas. Viņu konflikti iesaistīs nepatīkamās situācijās arī tevi, tāpēc tev jāprot skaidri norādīt, ka nevēlies iesaistīties šādos notikumos. Daudziem Skorpioniem būs izdevīgas iespējas strādāt ārzemēs vai ārvalstu uzņēmumos. Tavas cerības uz karjeras attīstību izdosies tikai tad, ja tu pats pie tā rūpīgi strādāsi. Būs neparedzēta iespēja pārdot vai nopirkt kaut ko, kas tev ir svarīgs. Pārsteigumi var rasties ar kādiem finanšu dokumentiem, ko tu, iespējams, iegādāsies. Var rasties problēmas attiecībās ar māti, draudzeni vai mātes māsu. Pēc emocionālas krīzes ar viņu būs laiks, kad jutīsies apmierināts un atvieglots.  Skorpionu sievietēm būs jāiesaistās dažādās nepatīkamās situācijās, būs jādomā par to, kā vērst par labu savas un/vai citu kļūdas, tikai tad spēsi gūt zināmu progresu daudziem Skorpionu vīriešiem 2018. gads nodrošinās iespējas jaunam darbam vai uzņēmējdarbības sākšanai, kas saistīta ar tūrismu, transportu, sakariem un daudz ko citu. Esi gatavs pārvarēt dažādus šķēršļus, grūtības, kavēšanos un daudz ko citu.

 

 

Strēlnieks

Tev priekšā ir diezgan neparedzams gads. Tu saņemsi noraidījumu savam piedāvājumam vai vilsies kādās savās cerībās, taču, piedzīvojot šo notikumu, tu iegūsi jaunu, daudz labāku iespēju personīgajai attīstībai. Tas īpaši attiecas uz tavu karjeru vai sociālo dzīvi. Daudziem Strēlniekiem būs saistības attiecībā uz mantojumu, testamentiem un līdzīgām lietām. Tevi priecēs naudas ieņēmumi. To avoti būs atšķirīgi, taču tie noteikti nebūs tikai tavs darbs. Šī gada laikā saņemsi dokumentu, kas nesīs tev finansiālu labumu. Šad un tad var rasties problēmas ar māsu vai citu tuvu radinieku un viņa ģimenes problēmām vai nelaimēm. Problēmas var rasties arī attālākiem radiniekiem, ar kuriem tevi kādreiz saistījušas kādas tuvākas saites, piemēram – kopīgs projekts. Radīsies grūtības ar kādu vīriešu kārtas radinieku, iespējams, tēvu, vectēvu, vecāko brāli vai tamlīdzīgi. Iespējams, jūsu viedokļi par kaut ko nesaskanēs. Gads būs labvēlīgs ceļojumiem. Labs laiks, lai attīstītu romantiskas attiecības ar cilvēku no citas valsts. Dažiem Strēlniekiem būs svarīga pieredze vai patīkamas emocijas, kas saistītas ar īpašumu citā pilsētā vai valstī. Meiteņu vai jaunu Strēlnieku sieviešu karjera vai izglītošanās notiks konstruktīvi, atklājot jaunas iespējas un panākumus. Tuvāko radinieku lokā iespējama meitenītes piedzimšana. Gada laikā priekšplānā izvirzīsies idejas, kā attīstīt savu ģimenes uzņēmumu vai tavu vecāku, bērnu biznesu. Šis solās būt labs gads šāda veida plāniem. Tu varēsi gūt labumu no ietekmīgu cilvēku palīdzības. Šogad ienākumi, ko saņem no sava darba, noteikti palielināsies. Tavas intīmās attiecības šajā gadā būs interesantas. Tu sapratīsi, ka fiziskajai pievilcībai blakus ir vēl kas, kas kļuvis patiesi nozīmīgs. Šis būs piemērots gads, lai uzsāktu romantiskas vai intīmas attiecības, kas negaidīti izveidosies.  Strēlnieku vīriešiem var rasties nepatīkams konflikts ar vīrieti kaut kādu plānu dēļ, tāpēc ir jāiemācās filosofiskāk uzņemt notikumus un izvairīties no konfrontācijām un nekontrolējamiem emociju izvirdumiem. Šī gada laikā var rasties kāda veselības problēma, taču tā nesolās būt nopietna, ja vien pievērsīsi tai pietiekami daudz uzmanības jau sākotnēji. Vieglprātīga attieksme var radīt nevajadzīgas komplikācijas nākotnē. Kāda sieviete tavu radu vai draugu lokā ar savu uzvedību vai darbībām radīs tev vilšanos. 2018. gadā var būt pārsteigums, kas saistīts ar grūtniecību vai bērnu.

 

 

Mežāzis

Šis būs gads, kurā vecāki vai tuvi radinieki spēlēs lielu lomu tavā dzīvē, iespējams, ar notikumiem viņu personīgajās dzīvēs. Īpaši svarīgi momenti būs saistībā ar radinieku no tēva puses. Lai gan nāksies izdot daudz naudas, solās būt progress. Tev būs iespējas uz labāk apmaksātu darbu vai ienākumiem no  dažādām aktivitātēm. Dažiem Mežāžiem pārsteigumu sagādās negaidīta uzvara vai veiksmīgs darījums. Būs gaidītas vai neplānotas saistības attiecībā uz mantoto īpašumu. Mežāžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, piedzīvos dažādus zaudējumus savu kļūdu dēļ. Iespējams, uzzināsi par radniecību, par ko iepriekš nenojauti vai arī atklāsi nezināmu noslēpumu, faktu, kas saistīts ar tavu ģimeni un, visticamāk, noticis pagātnē. Pieredzēsi interesantus notikumus, kas saistīti ar brāli, māsu, māsas vai brāļa dēlu, kurš noteikti tevi pārsteigs. Tas būs kaut kas, ko nemaz negaidīji. Neraugoties uz konfliktiem, kas radīsies starp tevi un taviem vecākiem vai citiem tuviem radiniekiem, tev būs svarīgi panākumi, par kuriem kopā izbaudīsiet prieku. Arī grūtos laikos varēsiet viens uz otru paļauties. Šogad jaunākie Mežāžu vīrieši varēs rūpīgi izvēlēties draudzību un vidi, kurā uzturēties. Īpaši svarīgi būs savas cerības piepildīt ar pacietību. Pastāv draudi pazaudēt naudu, iespējams, tā tiks nozagta. Ja plāno laulību – šis solās patiesi būt tavs gads. Ja vēlies bērnu – neatstāj savus plānus, gaidot vēl labvēlīgāku laiku. Šī gada laikā esoši vairāki svarīgi notikumi veidos brīnišķīgas un ļoti nozīmīgas atmiņas nākotnei. Tu saņemsi palīdzību no radiniekiem vai draugiem, ja tā būs nepieciešama, taču nelūdz to velti un maznozīmīgu iemeslu dēļ. Dažiem Mežāžiem nāksies šķirties no bērna, jo viņš dosies mācīties vai strādāt citur. Risinājums būs veiksmīgs, bet tev emocionāli grūts. Iespējamas dažādas interesantas izmaiņas komandā, kurā tu strādā. Pateicoties jau izveidotajām profesionālajām attiecībām, tu atradīsi jaunas intereses un iespējas. Šis gads sekmēs biznesa attīstību no mājām un tiešsaistes biznesu, ar uzņēmējdarbību saistītus pakalpojumus mājai un ģimenei, būvniecību un daudz ko citu. Jaunām Mežāžu sievietēm būs rūpīgi jāizvēlas savi draugi, it īpaši sievietes. Šogad tiksi pakļauts tenkām un intrigām, tāpēc uzmanies. Izvairies no finansiāliem darījumiem ar draugiem, piemēram, nesniedz aizdevumu un neaizņemies, neiesaisties kopīgos ieguldījumos. Pārsteigums būs negaidīts notikums, kurā būs iesaistīta sieviete, kura dzīvo citā pilsētā.

 

 

Ūdensvīrs

Šis gads būs svarīgs un interesants jaunu draudzīgo attiecību attīstībā. Būs nozīmīgi notikumi, kas saistīti ar māti, vecomāti vai citu tuvu radinieci. Iespējams, notikumi būs pat ļoti jauki, bet tev tas radīs ārkārtīgi lielas emocijas. Šī gada laikā tev būs jāatrisina vairākas ar mājām saistītas problēmas, īpašuma jautājumi un daudz kā cita. Šajos plānos var būt dažādi šķēršļi, grūtības vai aizkavēšanās. Finanšu jomā var rasties grūtības, kas var būt saistītas ar darbu. Taču tev būs finansiāli panākumi kopā ar radinieku vai draugu. Ideja vai ieteikums, ko saņemsi no drauga, dos tev finansiāli labas ziņas un notikumus. Lielākā daļa prieka mirkļu būs saistīti ar sievietēm tavu radinieku lokā. Iespējami panākumi būs saistīti ar meitu, māsu vai dēlu. Tu pieredzēsi notikumu, kas saistīts ar meitenes piedzimšanu, kas būs īpaša dāvana ģimenei, kurā viņa ienāks pasaulē. Ūdensvīru sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, būs lieliski panākumi vai sapnis par kaut kā lielāka vai dārgāka iegādi. Tiem, kuri saskarsies ar vecāku veselības problēmām, nāksies rēķināties ar lielākām izmaksām. Rūpīgi vajag pārbaudīt diagnozes un ārstēšanas metodes, jo iespējamas kļūdas un pārpratumi. Tas nav gads, kurā varēsi sagaidīt lielu vecāku palīdzību. Ja plāno pārdot kādu dzimtas īpašumu, esi piesardzīgs, neuzticies un nedari neko steigā, nepārdod par pirmo piedāvāto cenu. Tava mīlas dzīve būs interesanta, taču nereti tā atrisinās dažādas dilemmas. Daži no jums sāks meklēt materiālu un finansiālu stabilitāti partnerī. Tas var izšķiroši ietekmēt tos, kuri meklē sev partneri un ir izvēles priekšā starp vairākiem. Būs labvēlīgi notikumi, kas saistīti ar bērnu. Profesionālajā līmenī tev jābūt gatavam uz kādas sievietes negatīvu attieksmi. Šis laiks būs sarežģītāks un apgrūtinošāks tiem, kuri strādā ar sievietēm vai viņu darbs ir paredzēts klientēm – sievietēm. Šis gads sniegs tev dažādu pieredzi, kas saistīta ar kādu no radiniekiem, iespējams, vīrieša kāzām. Tiem Ūdensvīriem, kuriem bērni atrodas ārzemēs studiju vai attiecību dēļ, emocijas būs ļoti spēcīgas, iespējams, jutīsies pat nemierīgs un satraukts. Taču tas nesolās būt ļoti ilgs atšķirtības periods, šis fakts spēs tev sajūtas atvieglot. Būs dažādas iespējas profesionālajai attīstībai, iespējams arī jauns un negaidīts darba piedāvājums. Šajā gadā būs nozīmīgi braucieni, neatkarīgi no attāluma. Iespējams, dosies uz ietu, kas tev garīgi ir īpaši svarīga. Būs konflikti ar personu, ar kuru līdz šim nav bijis nekādu problēmu, tāpēc šī situācija būs pārāk pēkšņa un šokējoša.

 

 

Zivis

Tavā priekšā ir pārmaiņu gads, kas būs pārsvarā saistīts ar tavu dzīves vai darba vietu. Daudzas Zivis, iespējams, pārcelsies dzīvot vai strādāt uz citu pilsētu vai valsti. Daudzas Zivis sāks jaunu darbu, mācības vai biznesu. Pārsteigumi būs dažādi, bet īpaši liela uzmanība jāpievērš, strādājot ar finanšu dokumentiem. Tu vari tikt maldināts savās cerībās. Ja piesakies aizdevumam, pārliecinies, ka esi pareizi sapratis atmaksas nosacījumus. Ja noslēgsi jaunu darba līgumu, pievērs uzmanību ne tikai algai, bet arī iespējamiem zemūdens akmeņiem. Šogad uzmanies no finansiālām saistībām ar radiniekiem, piemēram, brāli, māsu, brālēnu, tēvoci utt. Šiem cilvēkiem, iespējams, radīsies finansiālas grūtības, vai viņi piedzīvos zināmus zaudējumus. Šī gada laikā būs iespējams palielināt tavu ģimenes sastāvu. Būs arī bažas vai rūpes, kas saistītas ar bērnu. Tava mīlas dzīve būs nestabila, mijoties labiem un sliktiem periodiem. Mēģini visu risināt pēc iespējas mierīgā ceļā. Šogad gūsi panākumus darbā vai biznesā. Ja jūti, ka darbā tevi kāds pārāk cieši tur savās važās, centies no tā atbrīvoties. Ja tev ir uzņēmējdarbība, kas saistīta ar ar ārzemniekiem vai citu valstu uzņēmumiem, vienmēr uzmanīgi pārbaudi visus dokumentus. Var gadīties grūtības tām Zivīm, kuras nodarbojas ar dažādu preču vai pakalpojumu importēšanu un eksportēšanu. Ja plāno pārcelties uz citu pilsētu vai valsti, tam būs nepieciešama nopietna sagatavošanās, jo, palaižot garām mazas detaļas, var rasties lielas problēmas. Nepatīkams incidents ceļojuma laikā, kam būsi liecinieks, var kļūt par iemeslu dalībai tiesas prāvā un tamlīdzīgi. Radīsi ceļu atpakaļ uz draudzību, kas iepriekš kādu iemeslu dēļ zaudēta, varēsiet panākt nepieciešamo kompromisu un aizmirst par pagātni, lai sāktu no jauna. Šis gads būs īpaši nozīmīgs jaunu Zivju sieviešu dzīvēs saistībā ar tēvu vai citu vīriešu kārtas radinieku. Jaunākie Zivju vīrieši varēs iegūt labāk apmaksātu darbu, jaunu māju vai jaunu uzņēmumu, kam būs vajadzīgi daži ieguldījumi. Neprecētajām Zivīm būs laulību piedāvājums, ko gan nevajadzētu steidzināt. Iespējams, būs vajadzīgas papildu sarunas par šo tēmu. Apsver izmaiņas darba vietā vai ģimenē, kas notiks pēc šī lēmuma pieņemšanas. Dažos gadījumos iespējama jaunas mājas iegūšana, pateicoties tava partnera radinieku mantojumam.

 

 

Lai šis gads tev nes daudz prieka un laimes mirkļu!

Sabiedrība

Izskan brīdinājums par laiku naktī un rītdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienas...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. oktobris

  Šī var izrādīties diezgan saspringta diena. Tu vari izdarīt nepareizus secinājumus un, visticamāk, ļausi viegli...

Izrādās, princis Harijs par karalienes nāvi uzzinājis pavisam nelāgā veidā

Parādījušās ziņas, ka princis Harijs par karalienes Elizabetes II nāvi uzzinājis no medijiem. Tiesa, pils...

Magone piedzīvojusi lielu sarūgtinājumu – kas īsti notika?

  Tikusi pie jauna uzvārda, STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone vēlas beidzot šo jautājumu...

Saeimas vēlēšanu vakarā risinājušies traģiski notikumi

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), 1.oktobra vakarā, kad daudzi vēl steidza nobalsot...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...

Mājai un Dārzam

Izskan brīdinājums par laiku naktī un rītdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienas...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku svētdienas rītā. 02.10.2022. nakts vidū vietām...