Uzzini, ko tev paredz Ķīniešu Jaunais gads!

 

1_549f0cd9384e41bad80bbb97cfad815f_3

 

8. februārī sākās Ķīniešu Jaunais gads (春节), ko pazīst arī kā Austrumu Jauno gadu un Mēness kalendāra Jauno gadu, kas ir svētki, kas tiek svinēti Ķīnā  un citviet Dienvidaustrumāzijā.

 

Šogad tas ir Ugunīgā jeb Sarkanā Uguns Pērtiķa gads, kas nomainīja Koka Kazas gadu. Tas turpināsies līdz pat 2017. gada 27. janvārim.

 

Ķīnieši savu Jauno gadu mēdz dēvēt arī par Pavasara svētkiem, jo pēc seniem ticējumiem tad iestājas pavasaris un sāk atmosties daba.

 

Šajā gadā valdīs uguns stihija. Raksturīgā krāsa būs sarkana.

 

Uzzini, kas tevi sagaida 2016. jeb Ugunīgā Pērtiķa gadā, kas starp citu ir jau 4713. Ķīniešu Jaunais gads.

 

 

 

 

zurkaŽurka

Žurka un pērtiķis ir nesaderīgi draugi, tomēr Ugunīgā Pērtiķa gads tev nesīs daudz iespēju, ja ļausies komandas darbam un inovatīvām idejām, kas atvērs daudzu iespēju durvis. Tu esi pelnījis labu reputāciju, tāpēc dari visu, kas ir tavos spēkos, lai cieņa citu acīs turpinātu pieaugt. Marta sākumā vari nonākt krustcelēs, kas prasīs kādu konkrētu izvēli. Vērienīgus mērķus vari realizēt jūnijā. Taviem mājiniekiem var būt nepieciešamība nodot tev kādu būtisku, aktuālu informāciju. Šķietami šķēršļi tavā ceļā ir nepieciešami, lai tu spētu veidot labāku nākotni. Augustā dažas no tavām lielākajām cerībām šķitīs daudz iespējamākas. Esi īpaši elastīgs laika periodā no oktobra līdz decembrim, jo Ugunīgais Pērtiķis vēlēsies, lai tu liec lietā savu atjautību un spēju pielāgoties dažādām situācijām, piedāvājot gūt lieliskus sasniegumus.

 

 

 

versisVērsis

Ugunīgā Pērtiķa gads tev paredz periodiskas likstas un negaidītus izaicinājumus. Šis gads  stiprinās tavu taisnīgumu, uzticamību un neatkarību. Citu acīs būsi ļoti iespaidīgs, jo Ugunīgā Pērtiķa stihija palielinās tavu uzticamību citu skatījumā. Tev jāmācās pielāgoties un izmantot kādu iespēju, kas būs tavā ceļā. Tomēr dažādas shēmas, vēlme doties pa īsāko ceļu šajā gadā, var nest sarežģījumus. Uzticies sev, centies nezaudēt galvu par niekiem. Tava izteiktā piesardzības sajūta palīdzēs sasniegt  panākumus, realizēt idejas, īpaši, ja raudzīsi pēc praktiskiem savu zināšanu pielietojumiem. Ugunīgais Pērtiķis ir pārliecināts, ka tu labi  apzināsies starpību starp patīkamām fantāzijām un dzīvi pārveidojošu iedvesmu.

 

 

 

tigerisTīģeris
2016. gadā Ķīniešu horoskops tev paredzējis patiesi izbaudīt  Ugunīgā Pērtiķa ietekmi, kas dubultos tavu veiksmi un apņēmību uzvarēt. Tu viegli tiksi galā ar problēmām, atrisinot tās vienu pēc otras. Ugunīgais Pērtiķis norāda, ka šis ir laiks, kad tu vari droši īstenot savus plānus, lai glābtu pasauli!  Tieši marta un septembra pirmās dienas ir īpaši spēcīgas, lai īstenotu jebkuru jaunu pirmsākumu. Šis ir arī lielisks gads ceļojumiem, ja šī ir sfēra, kas tevi patiesi aizrauj. Tāpat ir ieteicams apvienot spēkus ar līdzīgi domājošiem draugiem, kuri  palīdzēs tev sajust tavu vēlmju un darbību nepieciešamo proporciju un perspektīvas.

 

 

zakisTrusis (Kaķis)

Ugunīgais Pērtiķis sola tev īpaši daudz veiksmīgu brīžu un pēkšņu pārsteigumu. Ķīniešu astroloģija uzskata, ka Trusis ir apveltīts ar labām manierēm un zināmu atturību, tāpat šī zīme ir veiksmes magnēts. Nav svarīgi, kāds izaicinājums šogad būs tavā priekšā, ja patiesi ticēsi saviem spēkiem,  teju vienmēr spēsi nostāties atkal uz kājām. Tomēr, visticamāk, arī tu piekritīsi, ka aiz tavas mierīgās ārienes slēpjas sarežģīta iekšējā dzīve. Ar superpārliecināto Uguns Pērtiķa čukstu tavā ausī, tu vari kļūt tendēts uz  galējībām. 2016. gada Ķīniešu horoskops iezīmē, ka lielāki panākumi nāks caur smagu darbu un pacietību, neapšaubāmi piedzīvojot arī vilšanās. Pēc septembra vidus daudzas lietas sāks darboties tavā labā.

 

 

pukisPūķis

Pūķis un pērtiķis ir lieliski draugi, kas nozīmē, ka Ugunīgā Pērtiķa gads nodrošinās lielisku enerģiju saspēli. Tomēr tev visnotaļ ir jācenšas ierobežot savas valdonīgās tendences, lai nesabotētu pats sevi, jo īpaši tas spilgti iezīmēsies marta sākumā. 2016. gada Ķīniešu horoskops paredz, ka pat izcilāko ideju realizēšanai būs nepieciešams komandas darbs, ja patiesi vēlies gūt panākumus. Ar Ugunīgā Pērtiķa palīdzību tu šajā gadā spēsi daudzas lietas saredzēt skaidrāk. Emocionāls kritums sagaidāms jūlijā, taču jau ar augustu  tu atkal atgūsi sajūtu, ka tavas dzīves stūre ir tikai un vienīgi tavās rokās.  

 

 

pukisČūska

2016. gada Ķīniešu horoskops mudina tevi būt daudz jaukākam, maigākam un iejūtīgākam. Nav svarīgi, cik ļoti saistīts un aizņemts tu būsi, tev ir jāiemācās radīt un atstāt uz citiem mierpilnu, harmonisku iespaidu. Tici, daudziem tas šķitīs ļoti pievilcīgi! Tavs elements ir uguns, kas paredz, ka Ugunīgā Pērtiķa gadā ir pienācis īstais brīdis izmaiņām tavā personībā. Šis gads atvieglos tavu aizdomīgo pašpaļāvību, atklājot īstu baudu, ko sniedz atklāta komunikācija ar cilvēkiem. Ambiciozais Ugunīgais Pērtiķis ir tikpat atjautīgs kā tu, taču daudz atvērtāks, to centies aizgūt! Ja kļūsi par kādas komandas daļu, īpaši otrajā gada pusē, tev sirdij tuvi un nozīmīgi sapņi beidzot var kļūt par realitāti.

 

 

zirgsZirgs

2016. gada Ķīniešu horoskops norāda, ka tev būs raksturīgs spēks un iztēles bagātība. Marta sākums būs tava gara laiks, īstais brīdis, kad sākt jaunas lietas vai veidotu saikni ar partneri tā, lai nodrošinātu un apņēmīgāk panāktu veiksmīgāku nākotni. Šajā gadā tu, visticamāk, būsi rāms un nobriedis brīžos, kad piedzīvosi kādu vilšanos, pār kuru tev nebūs kontroles. Ugunīgais Pērtiķis palīdzēs iegrožot tavu nepacietību. Ja tu neatlaidīgi atteiksies atmest kādu savas dzīves niansi, septembra sākumā vari gaidīt īpaši aizraujošu un notikumus paspilgtinošu periodu.

 

 

kazaKaza

Tiem, kuri dzimuši zem šīs Austrumu zodiaka zīmes, 2016. gads neparedz būtiskus iemeslus uztraukumiem vai vilšanām, pat, ja tevi piemeklēs kādas likstas, tu spēsi visu nokārtot daudz rāmāk un apdomīgāk, nezaudējot galvu un neļaujoties panikai. Aizņemtais, dedzīgais Ugunīgais Pērtiķis palīdzēs ielauzties tavā neaizsargātajā būtībā, kļūstot tālredzīgākam un nodrošinot praktiskas idejas. Pieaugs tava uzticība un optimisms, kas atvērs durvis un piesaistīs jaunus draugus. Marta un septembra pirmās dienas būs īpaši veiksmīgas, lai lūgtu palīdzību vai sāktu kaut ko jaunu. Ja tu nelabprāt pieņem krasus, ātrus lēmumus,  šī gada ietekmē varēsi iemācīties vairāk domāt par pamatu zem savām kājām un nepieciešamību pielāgoties dažādām situācijām, pat, ja nāksies iznākt ārpus savas komforta zonas. Oktobris var būt īpaši bagāts ar dažādiem izaicinājumiem, tāpēc atceries, ka mierīgs prāts atvieglo no stresa.

 

 

 

pertikisPērtiķis

Ugunīgā Pērtiķa gads tev solās būt laimīgs un bez liekiem sarežģījumiem.  Tiem, kuri dzimuši zem šīs Austrumu zodiaka zīmes un, kuriem ir kāds īpašs mērķis – var ķerties tam pie ragiem jau šobrīd. Tomēr šī gada uguns stihija var padarīt tevi nepacietīgu. Esi gatavs kādām likstām vai nepieciešamībai pārskatīt savus plānus, īpaši laika posmā no marta līdz augustam. Smags darbs un uzmanīga attieksme pret detaļām, piesaistīs veiksmi un attīstīs lieliskas iespējas. Marta un septembra pirmajās dienās nav ieteicams uzsākt neko jaunu. Ugunīgā Pērtiķa enerģija mudinās iesaistīties aizraujošās idejās un ļauties kaislīgām konfrontācijām. Vari sagaidīt pārsteidzošus apgriezienus savā dzīvē oktobrī. Komandas darbs palīdzēs sasniegt tavas ieceres. Ir īstais laiks, kad izrādīt savu pārliecību un pazemību.

 

 

gailisGailis

Ugunīgā Pērtiķa gads palīdzēs tev sasniegt spēcīgu pozīciju, kas ļaus ietekmēt citus.  Marta sākums ir tev piemērots, ļoti spēcīgs brīdis, kad realizēt jebkādus jaunus pirmsākumus. Austrumu zodiaks paredz, ka Gailis uzstāj uz noteikumiem, robežām un iestājas par veselo saprātu. Esi drošs, ka šajā gadā spēsi aizstāvēt šīs savas intereses, jo īpaši laika posmā no marta līdz augustam. Inovatīvā Ugunīgā Pērtiķa gads var nest tev arī daudz stresa.  Tev var likties, ka tie, kuri ir ap tevi – kļuvuši mazāk atbildīgi nekā parasti, saspīlējot kopējo atmosfēru. Tomēr šis gads palīdzēs uzlabot tavu spēju improvizēt, organizēt un izvirzīt prioritātes, jo īpaši no oktobra līdz pat 2017. gada janvārim.  Turpmākajos mēnešos tu vari izzināt darbu komandā, iepazīt diplomātiju un vēlmi panākt kompromisus, kas  piesaistīs vairāk iespēju nekā ierasts.

 

 

 

sunsSuns

Draudzīgais un godīgais Suns šajā gadā baudīs pašapziņas paaugstināšanās vilni, kas padarīs tevi par dabisku līderi. Tu izstarosi pozitīvu enerģiju, ko apbrīnos citi cilvēki. Taču šis spēcīgais magnētisms padarīs tevi arī nedaudz mežonīgu, ja jutīsi, ka tevi kāds apdraud. Es nekad neesmu piedzīvojis problēmu, ar ko neesmu spējis tikt galā – šāda veida enerģiju tev sniegs Ugunīgais Pērtiķis! Būsi pilns ar idejām un risinājumiem, kas nebūt gan nenozīmē, ka visi būs veiksmīgi. Kāds vecāks mentors šajā gadā būs īpaši noderīgs, palīdzot tevi vadīt izvēlētajā dzīves ceļā. Marta un septembra pirmās dienas būs īpaši spēcīgas jebkādiem jauniem darījumiem.

 

 

cukaCūka

Ugunīgā Pērtiķa gads dāvās tev bagātīgu svētību jutekliskumā, godīgumā un spēcīgajā gribā. Būsi arī visai ietiepīgs, taču tavas emocijas, noteiktība un vēlmju apzināšanās turpmākajos mēnešos būs stiprākas nekā jebkad agrāk. Jau no pašas pirmās Ugunīgā Pērtiķa gada dienas tev var būt sajūta, ka viss ir iespējams un tā tas arī ir! Uguns stihija palīdzēs tev pietuvoties saviem sapņiem, bez iespējas, ka tu atmet visam ar roku, jo citādāk kā sevi, tā citus nostādītu neērtā situācijā. Tu spēsi daudz vieglāk nekā ierasts noteikt, kurš ir godīgs un kurš par tādu tikai izliekas. Marta un septembra pirmās dienas ir īpaši veiksmīgas, lai izvirzītu konkrētu mērķi vai sāktu, ko jaunu.

 

Lai veiksmīgs Ugunīgā Pērtiķa gads!

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....