Trešdien, 1. septembrī 24 gadus vecais Māris no Rīgas, kokapstrādes uzņēmuma īpašnieks, ar Rimi Latvia (Daugavas ielā 31, Mārupē) iegādātu 007TM biļeti laimējis 107 000 eiro.

“Lai gan es neticēju, ka kaut ko var laimēt, bet tomēr cerēju – ja nu arī man kādreiz uzspīd veiksme,” stāsta laimesta saņēmējs. “Tāpēc loterijās piedalos ļoti reti un laimēju tieši tad, kad vismazāk par to domāju.”

Laimīgajā dienā uz Rimi viņš devies tāpēc, ka vajadzēja nopirkt kaķim smiltis. Gājuši kopā ar draugu, kurš nopircis 6 vai 7 loterijas biļetes. “Viņš pirka, un es teicu – atstāj man arī! Pārdevēja prasīja, kuru es ņemšu – priekšējo vai aizmugurējo? Atbildēju – abas!” Biļetes kasījuši mašīnā un runājuši par to, ka ļoti daudz jākasa.

“Es kasu un skatos, ka vienā no spēlēm man visi 3 slēpotāja simboli sakrīt un pretim ir 107 000 eiro laimests. Neticēju, ka tas nozīmē laimestu. Domāju, ka vai nu būs vēl kaut kas jādara vai atklāsies kaut kas man nezināms, bet izrakņāju visu internetu un sapratu, ka laikam tomēr ir tas laimests!”

Māris pateicis vecākiem, bet arī viņiem grūti noticēt laimestam. “Vecāki priecīgi. Es ļoti daudz strādāju un praktiski nekad neesmu mājās. Vienmēr esmu darījis labus darbus, diezgan daudz arī ziedojis un vienmēr esmu gribējis, lai visiem iet labi,” saka Māris.

Par to, kā laimestu tērēs, simtprocentīgas pārliecības vēl nav, bet, visticamāk, dzīvokļa iegādei. “Un sīkumiem, kam vienmēr pietrūkuši līdzekļi. Man, piemēram, vienmēr gribējies zelta ķēdīti, bet nekad tam nav sanākusi nauda. Tagad būs. Arī biznesam šis ir labs kapitāls, lai turpinātu attīstīties. Daļu iedošu vecākiem, kaut ko noguldīšu. Tērēšu apzinīgi,” saka jaunietis.

Iepriekšējais raksts2021./2022. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 6. – 12. septembris