Ne karalis, ne Velsas princis nesatiks Saseksas hercogu, kad viņš šonedēļ viesosies Lielbritānijā, vēsta “The Mail on Sunday”.

Princis Harijs dosies uz Lielbritāniju, lai apmeklētu ikgadējo “WellChild Awards”, kā patrons viņš ir 15 gadus.

Taču kāds pils pārstāvis sacīja, ka karalim “nav bijis ieplānots laiks dienasgrāmatā”, lai satiktu savu dēlu, savukārt tiek uzskatīts, ka viņa brālis princis Viljams vairākus mēnešus nav sazinājies ar Hariju.

Saprotams, ka šogad Saseksas hercogpārim uzaicinājums uz ikgadējo karaliskās ģimenes vasaras tikšanos Balmorālā netika nosūtīts.

Harijs ir nodevis savas mājas Frogmoras kotedžas Vindzorā atslēgas, un pagaidām skaidrs, vai karaliskā ģimene piedāvās viņam kādu citu apmešanās vietu viņa uzturēšanās laikā.

Pagājušajā nedēļā hercogs atkal kritizēja savu ģimeni vairāku miljonu mārciņu vērtā televīzijas seriālā par “Invictus Games”, starptautisko sporta turnīru, kuru viņš nodibināja ievainotajiem kara veterāniem.

Intervijā televīzijas straumēšanas gigantam “Netflix” princis Harijs sāka jaunu uzbrukumu, sakot, ka viņam “nebija atbalsta struktūras”, kas palīdzētu viņam tikt galā ar mātes pēkšņo nāvi 12 gadu vecumā.

Viņš teica: “Man lielākā cīņa bija tā, ka neviens man apkārt nevarēja palīdzēt. Man nebija šīs atbalsta struktūras, kopienas vai ekspertu padoma, lai noteiktu, kas ar mani patiesībā notiek.”

Harijs šomēnes ieradīsies Diseldorfā, lai aizvadītu biennāles spēles, taču viņš vispirms apmeklēs Apvienoto Karalisti, lai apmeklētu “WellChild” balvu pasniegšanas ceremoniju Londonā. Tiek uzskatīts, ka viņa sieva Saseksas hercogiene viņam nepievienosies ceļojuma posmā Apvienotajā Karalistē.

Pagājušajā gadā Harijam vajadzēja teikt runu “WellChild” ceremonijā, bet viņš steidzās uz Skotiju, lai būtu kopā ar ģimeni, kad viņa vecmāmiņa karaliene Elizabete II bija smagi slima.

Iepriekšējais rakstsSestdienas vakars Tukuma pusē noslēdzies ar lielu nelaimi
Nākamais rakstsBērna acu priekšā sadur un sadedzina māti