Šādas prāta spēles ir lielisks veids, kā stimulēt prātu un sniegt tam tik ļoti nepieciešamo psiholoģisko vingrinājumu. Tikai tie, kuriem ir augsts IQ, var atrisināt šo prāta testu 13 sekundēs vai mazāk

Uzdevums: Rūpīgi aplūkot attēlu, lai atrastu tajā paslēptu gliemežvāku! Cik ilgā laikā tas izdodas?

Ir daudzi veidi, kā pavadīt laiku garā vilciena braucienā, sēžot autobusā vai atrodoties uzgaidāmajā telpā. Grāmatas lasīšana, sociālo tīklu ritināšana vai avīzes izpēte ir daži no visizplatītākajiem veidiem, kā atvieglot šo laiku.

Vēl viena iespēja ir izmēģināt prāta spēli un nedaudz pavingrināt prātu, taču ar jautru pavērsienu. Ir trīs galvenie prāta spēles veidi. Tie var būt novērojami, analītiski vai matemātiski.

Matemātiskās prāta spēles liek lietotājiem pēc iespējas ātrāk atrisināt matemātikas jautājumu, savukārt analītiskajās prāta spēlēs jums jāatrisina sarežģīta mīkla.

Novērošanas prāta spēles, piemēram, šī par zivīm akvārijā uzdod uzdevumu – lietotājam ir jāpamana attēla “anomālija” pēc iespējas īsākā laikā. Šajā gadījumā uzdevums ir rūpīgi aplūkot attēlu, lai atrastu paslēpto gliemežvāku.

Lai gan tādas prāta spēles kā šī var nešķist īpaši sarežģītas, tās joprojām var sniegt noderīgu artavu prāta vingrināšanā. Tāpat kā muskuļi ķermenī, arī prāts ir jāstimulē, lai saglabātu veselību.

Jo veselīgākas ir smadzenes, jo mazāka ir iespēja attīstīties neiroloģiskiem traucējumiem, piemēram, demencei.

Vai pamanījāt gliemežvāku? Neuztraucieties, ja nē, atbilde ir redzama tepat. Jūras gliemežvāku var atrast attēla apakšējā labajā stūrī, tieši zem spilgti zilās zivs.

Tikai tie, kuriem ir augsts IQ, var atrisināt šo prāta testu 13 sekundēs vai mazāk

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsLatvijā izglītojas 4 tūkstoši, strādā 8,7 tūkstoši Ukrainas valstspiederīgo
Nākamais rakstsPrincis Viljams pārtrauc klusēšanu pēc Keitas Midltones paziņojuma par diagnosticēto vēzi