14. un 15. martā veikalos “Maxima” visā Latvijā gaidāms ievērojams cilvēku pieplūdums, jo šajās dienās norisināsies viena no lielākajām atlaižu kampaņām “Viena izdevīga diena”. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, kad klientu skaits vienā dienā bija ārkārtīgi liels, kampaņa šoreiz norisināsies divas dienas pēc kārtas, un nedēļas nogalē plānots uzņemt teju pusi Latvijas iedzīvotāju. Šajās dienās vairāk nekā 17 000 pārtikas un nepārtikas produktu varēs iegādāties ar atlaidēm līdz pat 50 %. Tirgotājs “Maxima” izplata būtisku vēsti visiem pircējiem
“Rūpējoties par to, lai ikviens varētu iepirkties vēl izdevīgāk un ietaupīt, šoreiz šī unikālā kampaņa notiks divu dienu garumā, piedāvājot īpaši izdevīgas cenas plašam preču klāstam bez preču skaita ierobežojuma. Klientiem būs iespēja iegādāties preces dažādās kategorijās – pārtika, sadzīves ķīmija, kosmētika, rotaļlietas, tai skaitā konstruktori “LEGO”, ēdiena pagatavošana un servēšana, sadzīves tehnika, dzīvnieku barība u.c. – ar atlaidēm līdz pat 50%. Mēs vēlamies, lai katrs klients var atrast sev nepieciešamo – gan ikdienas preces, gan sen kārotu pirkumu par īpaši izdevīgu cenu,” stāsta Edvīns Lakstīgala, “Maxima Latvija” kategoriju vadības un iepirkumu direktors.
“Maxima” ir sagatavojusi praktiskus padomus, ko ņemt vērā, lai gada izdevīgākā iepirkšanās būtu ātrāka, ērtāka un patīkamāka.
Plāno veikala apmeklējumu laikus
Lai bez liekām raizēm iegādātos plānotos pirkumus un izvairītos no cilvēku pūļiem, jau laikus ieplāno veikala apmeklējumu. Izvēlies iepirkšanās laiku no rīta vai vēlu vakarā, kad ierasti cilvēku plūsma ir mazāka.
Saliec pirkumu sarakstu jau iepriekš
Lai iepirkšanās aizņemtu mazāk laika, pirms došanās uz veikalu izpēti kampaņas piedāvājumus “Maxima” mājaslapā un izveido pirkumu sarakstu – to ļoti ērti iespējams paveikt “Maxima” lietotnē, kur pārskatāmi redzēsi arī izdevumu kopsummu. Tāpat ieteicams produktus sadalīt tematiskajās kategorijās, lai veikalā vieglāk orientētos.
Liec lietā tehnoloģijas ērtākiem un ātrākiem pirkumiem
Teju visi piedāvājumi kampaņas laikā būs pieejami ar PALDIES karti, kuru iespējams izveidot arī “Maxima” lietotnē. Veikalos “Maxima XX” un “Maxima XXX” iespējams izmantot arī lietotnē esošo funkciju “Skenē pats”, kas ļaus viegli sekot līdzi pirkumu kopsummai, turklāt noskenētos produktus varēsi uzreiz likt līdzpaņemtajā somā vai maisiņā. Tādējādi iespējams izvairīties no garām rindām – veicot samaksu par pirkumiem pašapkalpošanās kasē.
Plašāka informācija par kampaņas piedāvājumiem un to pieejamību konkrētos “Maxima X”, “Maxima XX” un “Maxima XXX” veikalos atrodama “Maxima” mājaslapā.