Lai pārbaudītu jauno kavalieri Toļiku, STV šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone liek viņu pie darba, jo mājās salūzis ne tikai pods, bet arī veļasmašīna. Toļiks, darba nebaidoties, ķeras pie izpētes un atklāj šokējošu skatu.

Drīz kļūst skaidrs, ka kopš rudens nefunkcionējošā tualetes poda skalojamā kaste uzreiz nebūs salabojama. Magone stāsta, ka ar rokām mazgā veļu, bet netīro ūdeni lej skalojamā kastē vai pa taisno podā, šādā veidā risinot aizskalošanas problēmu. Noprotams, ka nav visu nepieciešamo detaļu, tādēļ poda remonts vismaz pagaidām tiek atlikts.
Otra bēda, kas ir vēl krietni nopietnāka, ir veļasmašīna. Magone jau kādu laiku spiesta drēbes mazgāt ar rokām – tas ir fiziski grūti, apģērba gabalu daudz un tie krājas kaudzēs. Toļiks par šo skatu ir šokēts.
Veļas mašīnu apskatījis apdrošināšanas meistars, taču problēma nav atrisināta. Iekārta stāv aukstā telpā, kurā viss mēdz sasalt, turklāt esot nepareizi pievienota. Sienas patiesībā ir jāsiltina gan no iekšpuses, gan ārpuses, tādēļ par reālāko risinājumu tiek izlemts veļas mašīnu pārvietot uz virtuvi un pieslēgt tur!
Šova epizodes fragmentu iespējams NOSKATĪTIES ŠEIT!
Iepriekšējais rakstsVSAA nāk klajā ar svarīgu informāciju daļai iedzīvotāju
Nākamais rakstsBrīdina par nepatīkamiem apstākļiem februāra pirmajā dienā