Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9. februāra plkst. 6.30 līdz 10. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 27 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar deviņos no rīta VUGD saņēma informāciju, ka Kuldīgas novada Rendas pagastā dīķī ar kvadriciklu iebraukuši divi cilvēki – viens saviem spēkiem tika krastā, bet otrs nē. Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ūdenstilpi un izcēla bojāgājušo.

Vakar plkst. 15.44 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Staiceli, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies astoņi cilvēki. Plkst. 18.39 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Šorīt plkst. 03.53 tika saņemts izsaukums uz tirdzniecības objektu Mazajā Rencēnu ielā Rīgā, kur dega piebūves jumta konstrukcijas un siltumizolācijas materiāls kopumā 100 m2 un siena ēkas iekšpusē 2 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji demontēja jumta augšējo skārda daļu. Dzēšanas darbu noslēgumā, konstrukcijas tika pārbaudītas ar termokameru un paaugstināta temperatūra vairs netika konstatēta. Plkst. 05.58 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt plkst. 07.21 tika saņemts izsaukums uz Ropažu novada Stopiņu pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja vienu cilvēku, kurš bija iespiests automašīnā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes un deviņos no rīta darbs notikuma vietā noslēdzās.

Savukārt, pusastoņos ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dienvidu tiltu Rīgā, kur ceļu satiksmes negadījumā bija iekļuvis autobuss. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca izlijušo šķidrumu un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Cilvēks no autobusa bija evakuējies pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega starpstāvu pārsegums un sodrēji ēkas dūmvadā, virtuve un balkons, starpsiena, sodrēji četru ēku dūmvados, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un atkritumi.

Iepriekšējais rakstsPiektdienas rīts sācies ar ļoti skumju vēsti
Nākamais rakstsPirkums “Maxima” veikalā pilnībā izmaina ogrēnietes dzīvi