Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16. aprīļa plkst. 6.30 līdz 17. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 38 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divu kūlas ugunsgrēku un viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi. Trešdiena diemžēl sākusies ar nepatīkamām ziņām

Plkst. 14.05 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Rankas pagastu, kur dega vienstāva koka ēka. Notikuma vietā konstatēts, ka ēka deg pilnā 120 m2 platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā suns. Plkst. 17.41 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega mikroautobuss, divas vieglās automašīnas, riepas, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, vasks un trīs gadījumos atkritumi.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 110 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas sešas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 610 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 293 par ātruma pārsniegšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un pieci kriminālprocesi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsBrīdina par laiku tuvākajās stundās
Nākamais rakstsJaunas ziņas par leģendāro grupu TUMSA