Momentloterijā Akmens. Šķēres. Papīrīt’s laimēti 20 000 eiro. Laimests ticis tukumniekam, kurš strādā apkalpojošā sfērā, vēsta latloto.lv.

Ceturtdien, 5. augustā, latloto.lv iegādāta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro lielu laimestu kādam 48 gadus vecam tukumniekam, kurš strādā apkalpojošā jomā.

“Es pat nebiju plānojis pirkt tieši Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļetes,” savu laimesta stāstu sāk tukumnieks. “Tā kā katru nedēļu spēlēju SuperBingo, tad mēdzu piepirkt dažādas momentloterijas – tikai lai iesūtītu komplektiem. Bija algas diena un nolēmu paņemt 10 biļetes. Nodomāju, ka kādam laikam jau pietiks.”

Pagājusī ceturtdiena viņam bijusi brīvdiena, tāpēc pirkuma brīdī bijis mājās. “Man nebija nekādas priekšnojautas. Kasīju biļetes vienu pēc otras, un kāda trešā vai ceturtā uzrādīja lielo laimestu. Tad gan rokas mazliet sāka trīcēt – ļoti liels uztraukums.” Viņš saucis sievu, rādījis laimestu datorā, un arī viņa bijusi vieglā šokā. Par laimestiem citām biļetēs laimētājs nemaz nevar atildēt. “Es to vairs nefiksēju. Varbūt kaut kas maz bija, varbūt – nē. Patiešām nezinu.”

Ir skaidrs, ka daļa laimesta tiks izmantota automašīnas nomaiņai uz jaunāku. Par atlikušo naudas summu īstas skaidrības neesot – dzīve rādīšot, kā to tērēt. Taču par laimestu nevienam citam neteiks. Ja vaicās, no kurienes nauda automašīnai, teiks, ka sakrājuši.

Iepriekšējais rakstsPaldiski mežonīgā piekraste Igaunijā – “Instagram” vērts ceļojums
Nākamais rakstsPiešķir ūdenim garšu: 21 veselīga recepte