Ko tur liegties – sievietes bieži pievērš pastiprinātu uzmanību dažādiem sīkumiem, jā, dažkārt lieki uzkurinot pašas sevi. Tikmēr vīrieši attiecības uzlūko pavisam citādāk. Uzzini, kas viņiem, visticamāk, nemaz nerūp!

 

 

KURP DOSIETIES PUSDIENOT (BROKASTOT, VAKARIŅOT…)

Daudzi stiprā dzimuma pārstāvji uzskata, ka dzīvē ir tikai trīs lietas, kas ir pilnībā skaidras un paredzamas: nāve, nodokļi un tas,  ja viņš ir badā, nav īpaši svarīgi, kur baudīsiet maltīti, jo neatkarīgi no šīs iestādes, viņš, visticamāk, tāpat ēdienkartē meklēs savu iecienīto steika gabalu, burgeri vai ko citu.

 

 

TU PIRMĀ PATEICI 3 MAĢISKOS VĀRDUS

Ļoti iespējams, ka viņš nemaz neiespringts par to, kurš pirmais atzīsies mīlestībā, tāpēc nedomā par to tik daudz! Protams, sliktākais, kas varētu notikt, ir tas, ka tavs mīļotais centīsies neveikli izlocīties, izliekoties, ka nav dzirdējis tevis sacīto. Taču, visticamāk, arī viņš apliecinās savas jūtas, tāpēc – nebaidies riskēt!

 

 

TU ESI NEDAUDZ PIEŅĒMUSIES SVARĀ

Attiecību speciālisti uzsver, ka dažus liekos kilogramus sievietes ievēro daudz ātrāk!  Ja vien tu pirmā nesāc par to sūdzēties un norādīt uz pēkšņajām problēmzonām (un, protams, ja neesi kļuvusi divreiz smagāka!), viņš nemaz nav par to aizdomājies.

 

 

TU GRIBI BŪT VIŅA VECĀKU LABĀKĀ DRAUDZENE

Viņš pats to nevēlas, kāpēc gan to alksti tu? Taču, ja tā ir, viņam pret to, visticamāk, nav iebildumu!

 

 

 JŪSU RANDIŅU PARADUMI

Protams,  randiņi ir jauki, taču lielākā daļa vīriešu neiebildīs, ja jūs iztiksiet bez ikmēneša ieplānotajām, obligātajām tikšanās reizēm ārpus mājas. Tavs mīļotais noteikti būs priecīgs, ka jūs kopā vienkārši noskatīsieties kādu filmu. Vienkārši esiet līdzās!

 

 

TU ESI/NEESI UZKRĀSOJUSIES

Attiecību speciālisti norāda, ka daudziem vīriešiem ir pilnīgi vienalga, ja viņš pārnāk mājās un ierauga tevi treniņbiksēs un bez grima,  vai, ja tavs deguns ir sarkans, jo esi slima. Protams, viss ir kārtībā, ja vēlies izskatīties labi,  vienkārši nekad neatvainojies mīļotajam, ka tobrīd neizskaties perfekti. Ja viņš tevi patiesi mīl, tad dievinās –  dabisku!

 

 

IESPAIDS, KĀDU ATSTĀJ UZ VIŅA DRAUGIEM

Ļoti iespējams, ka viņu vairāk uztrauc tavas domas  par viņa čomiem, kā arī tas, vai viņi tev neatklās pārāk daudz lieku detaļu…

 

 

TU SKATIES ZIEPJU OPERAS UN ROMANTISKĀS FILMAS

Protams, viņam, visticamāk, nepatīk šāda žanra māksla, taču tavs mīļotais noteikti uzskata, ka ir  vēl sliktāks veids kā pavadīt divas stundas…

 

 

TEV IR…MĒNEŠREIZES

Viņš zina, kas tās tādas un kāpēc tās ir, nav nepieciešamas liekas detaļas un viss būs kārtībā! Taču nejūties neērti, ja tev par to mīļotajam ir jāpasaka.

 

 

TAVS MITEKLIS NAV PERFEKTI TĪRS

Tik ilgi, kamēr tu nekļūsti par mantu vācēju, viņš, visticamāk, nemaz nepamanīs, ka uz grīdas kādreiz mētājas kāds  drēbju gabals. Neliels, radošs juceklis, kāda vaina?!  

 

 

JA TU VISAS DIENAS GARUMĀ SŪTI VIŅAM ĪSZIŅAS

Attiecību speciālisti norāda, ka vīriešiem patīk runāt ar savām otrajām pusītēm, taču viņiem nekas nav iebilstams, ja, piemēram, astoņas darba stundas sazināsieties vien rakstiski. Daudziem stirpā dzimuma pārstāvjiem tas šķitīs pat lieliski!

 

TU UZSKATI, KA KĀDS NO VIŅA HOBIJIEM IR MUĻĶĪGS

Tāpēc jau tas ir hobijs, ka viņam patīk ar to nodarboties, neatkarīgi no citu, jā, arī tavām domām. Tieši muļķīgums ir tas, kas to padara par vaļasprieku, ne darbu! Punkts!

 

TAVU DRAUGU DOMAS PAR VIŅU

Tik ilgi, kamēr viņi nebāž degunu svešās (JŪSU!) darīšanās un necenšas mainīt tavu viedokli par šī stiprā dzimuma pārstāvja nepieciešamību tavā dzīvē,  viss ir kārtībā!

 

Piekrīti?

Iepriekšējais rakstsNEDĒĻAS PLĀNS: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai 11. – 17. janvāris
Nākamais raksts10 SUPERPRODUKTI Jaunā gada mērķu sasniegšanai