Iepazīsties  –  9  vīriešu tipi, kuri sievietēm nereti mēdz sagādāt galvassāpes!

VIŅŠ NAV AIZMIRSIS BIJUŠO

Man in Love

Tas ir nopietni! Ir pierādīts, ka katra vīrieša dzīvē ir kāda sieviete, kura ir izpostījusi viņa dzīvi vai salauzusi sirdi. Un, ja esi kopā ar tādu, kura prātā un sirdī mīt vēl cita, tas nozīmē, ka viņš nespēs pilnībā ļauties jaunajām attiecībām, jo daļu viņa prāta un emociju aizņem bijušā!

 

NEMOTIVĒTAIS jeb SLIŅĶIS

lazy-gamer

Sākotnēji šis puisis var šķist jauks, taču brīdī, kad tu aptver, ka viņam nav plāna – nekam, viss strauji mainās! Iespējams, viņam ir sapņi un plāni, taču viņš neko nedara, lai kaut kas mainītos, lai kaut ko sasniegtu. Visticamāk, tu tikai dzirdēsi, kā viņš ceļ gaisa pilis, kā plāno jūsu kopīgo nākotni, taču, kad viss nonāk līdz rīcībai – viņa apņēmība noplok, mainot to uz citiem mērķiem. Viņam ir idejas, bet nav nolūka kaut ko darīt to labā. Absurds, taču tā nu tas ir! Šis ir vīrietis, kurš meklē vieglu dzīvi. Visticamāk, viņš meklēs darbu, kas ļaus apmaksāt rēķinus, taču nedarīs  pašu laimīgu. Šim vīrietim ir vairāk brīvā laika nekā ir nepieciešams un ļoti ticams, ka viņš nevēlēsies pavadīt to ar tevi, bet ļausies savai laiskajai ikdienai.

 

MĀMIŅAS MĪĻUMIŅŠ

shutterstock_74106664

Protams, cieņa un mīlestība pret vecākiem nav nekas slikts, taču… satiekoties ar vīrieti, kurš ir tik ļoti tuvs ar savu māti, nozīmē, ka tev visur sekos viņa svarīgākās dzīves sievietes ēna, iespējams, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Tieši viņai būs ļoti liela nozīme jūsu attiecībās, jo tavs vīrietis, visticamāk, bez viņas svētības nevarēs pieņemt nevienu lēmumu. Drauga māte zinās par taviem trūkumiem, par daudzām privātām niansēm, kam bija jāpaliek tikai starp jums diviem. Ļoti iespējams, ka  sarunājoties ar šo sievieti tev radīsies sajūta, ka viņa uzskata, ka dēls ir viņas privātīpašums. Un tavam puisim tas nešķitīs nekas nosodāms, jo tā taču ir VIŅA MĀTE! Nerunājot nemaz par to, ka, ja jūsu domas nesakritīs, taisnība gandrīz vienmēr būs viņas pusē.

 

VIENTUĻO  DRAUGU PULKA BIEDRS

men-in-bar

Vīrietis, kura draugi ir rūdīti vecpuiši var būt bīstams. Tev jārēķinās, ka viņi kļūs dusmīgi uz tavu mīļoto par to, ka viņš ir izvēlējies pavadīt laiku ar tevi, nevis kā ierasts iziet ielās! Viņi apvainosies par to, ka nozodz līdzšinējo domubiedru, iespējams, pat kūdīs mīļoto pret tevi. Tas var nozīmēt, ka tavs mīļotais, draugu iespaidots, pēc kāda laika vēlēsies atgūt brīvību. Kā zināms, draugiem mūsu dzīvē ir liela nozīme un arī ietekme pār to, tāpēc rūpīgi izzini, kas ir tava mīļotā paziņu lokā, lai zinātu ar ko  jārēķinās.

 

NELĪDZSVAROTAIS (PSIHAIS)

angry_man_2

Tas ir vīrietis, kurš zvana vai raksta īsziņas tev neskaitāmas reizes dienā. Ja nepacelsi klausuli, saņemsi kaudzi ar jautājumiem un pamēģini tikai neatzvanīt! Viņš var padarīt tevi traku un likt sacīt vai darīt lietas, kuras nevēlies. Uzmanies no seksuālajām attiecībām ar šo vīrieti, tās var būt lieliskas, taču ir slazds – viņš ir un paliek tāds kā pirms, tā pēc tuvības!

 

PĀRGUDRAIS

man reading at home

Šāds vīrietis ir tendēts uz sīkumainību. Viņš visam meklē cēloni un sekas, ir ļoti nosodošs. Iespējams, viņš prot tevi sasmīdināt, bet humors jāpielieto īstajā vietā un laikā, kā izjūta viņam var pieklibot. Viņš noteikti vēlēsies paspīdēt ar savām zināšanām un iemaņām, liekot tev dažkārt justies mazai un melnai.

 

SPĒLMANIS

rsz_111004013237-man-playing-video-game-story-top

Šeit noteikti jāmin vīrietis, kuram nav nekā patīkamāka, ko darīt savā brīvajā laikā, kā vien spēlēt dažādas datorspēles, kā arī stiprā dzimuma pārstāvis, kurš to vien dara, kā sēž uz dīvāna ar spēļu konsoli rokās. Un nekas neliks viņam pārtraukt šo hobiju (dzīvesveidu?). Iespējams, ja arī tev tas nesagādā problēmas, visticamāk, ar laiku būs grūti pieņemt, ka jūs nedodaties gulēt kopā, jo viņam vēl ir jāuzspēlē, tāpat ļoti ticams, ka viņš nepārtrauc savu aizraušanos pat tad, kad runā ar tevi pa telefonu, līdz ar to vari aizmirst par konstruktīvu sarunu, jo paralēli iebrucēju nogalināšanai nebūs iesējams koncentrēties būtiskākajām sarunas niansēm. Iespējams, viņš tev stāstīs par savādiem draugiem, kurus nekad nav saticis, taču saspēlējas ar viņiem. Tavs mīļotais dzīvo kaut kur pa vidu – starp dzīvi un virtuālo pasauli. Vai tev pietiks tur vietas?

 

SAVTĪGAIS EGOISTS

selfish

Ja vien neesi mazohiste vai sieviete, kurai piemīt svētās pacietība, tev nav pa ceļam ar viņu! Šis vīrietis domā vienīgi par sevi, viņš ir cilvēks, kurš vienmēr izvirzīs savas vēlmes kā prioritāti vai nemitīgi žēlosies, ja viņa domas netiks ņemtas vērā. Viņš var būt egoistisks emociju izpaušanā, kā arī nevēloties dalīties ar tevi savā laikā un/vai palīdzēt materiālajā ziņā. Savtīgais mīļotais vēlēsies, lai izšķīsti viņa dzīvē, pieņem šos spēles noteikumus bez saviem iebildumiem. Jūs nebūsiet partneri, bet gan tu – viņa padotā! Šī tipa vīrietis vēlas būt uzmanības centrā! Protams, veselīgs egoisms nav slikta lieta, taču viena no lieliskākajām attiecību sastāvdaļām ir rūpes par otru, viņa labsajūtu un labklājību, vai viņš ir spējīgs uz to? Atbildi pati! Labāk meklē kādu, kurš dos arī pretī, ne tikai vēlēsies saņemt!

 

VIENMĒR IR KAUT KAS SVARĪGĀKS PAR TEVI

man-shocked-cell-phone-sper_620x350

Viņš ir gluži vai piesiets savam mobilajam telefonam. Šī ierīce vienmēr ir viņa tuvumā – gan pusdienojot, gan skatoties TV, pat pavadot ar tevi kopā laiku, jo viņš noteikti gaida kādu svarīgu zvanu vai nozīmīgu e-pastu. Iespējams, randiņā viņš neskaitāmas reizes drudžaini skatīsies telefonā, lai pārliecinātos, ka kaut ko nav palaidis garām. Tev var šķist, ka viņš guļ un veido attiesības ar savu telefonu, ne ar tevi. Šis ir vīrietis, kurš šķietami ir ieinteresēts tevī, bet realitātē, viņa uzmanība ir aizņemta ar ko citu. Viņu vienmēr saista lietass, kas notiek kaut kur citur.

 

Vai tev ir attiesību pieredze, ar kādu no šiem viriešiem?

Sabiedrība

Attēlā redzamais nelietis no 95 gadus vecas kundzes nozadzis lielu naudas summu

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa amatpersonas saņēma informāciju par to, ka  19.maijā Rēzeknē pie...

Atklāts viens no lielākajiem Andra Kiviča noslēpumiem

  Mūziķis, STV šova "Slavenības. Bez filtra" jaunā zvaigzne Andris Kivičs atklāj, kā gatavojas koncertiem un...

Pēc tiesas sēdes Magone paziņo vai izdevies šķirties no Žaņa – VIDEO

  Pēc Śutovu šķiršanās sāgas otrās tiesas sēdes STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone nāk...

Parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu “Sestā Jūdze”

  11.jūnijā, sākot no plkst.18 Bērzciemā pie jūras grupa «Sestā Jūdze» aicina uz saviem jaunajiem Mazjūras...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Piektdienas rīts sācies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.maija plkst. 6.30 līdz 20. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Ļoti lūdz palīdzēt – vairākas dienas pazudusi nepilngadīgā Liene

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2009. gadā dzimušo Lieni Kerubini, kura...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. maijs

  Auns Šodien kalsi plānus savas finansiālās labklājības uzlabošanai. Šajā sakarā nāksies gan saskarties ar nelieliem sarežģījumiem,...
Foto:BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. maijs

  Auns Šodien piedzīvosi vairākus greizsirdības uzlidojumus. Paradoksāli, taču būs saistīti nevis ar tavu laulāto draugu, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. maijs

  Auns Šodien ieteicams neiesaistīties konfliktos savā darba vietā. Tie ne pie kā laba nenovedīs, turklāt to...

Mājai un Dārzam

Vai vispār sagaidīsim kārtīgu vasaru? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis!

Vai vasara vispār būs? Šādu retorisku jautājumu savā video blogā uzdod LTV laika ziņu redaktors...

Sinoptiķis Bricis sola jūtamas izmaiņas laikapstākļos – kas mūs sagaida? – VIDEO

  Vēsais pavasaris Latvijā turpinās, pirmdienas rītā atkal vietām bijusi salna un tāda gaidāma vēl arī...

Iemeslu priekam maz: Jaunākā laika prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē gaidāms visai auksts laiks un, gaisa temperatūra dienā būs līdz +10…+15°,  naktīs...