Lai mazinātu cilvēku pulcēšanos veikalos pirmssvētku laikā, Rimi pagarina darba laiku par vienu stundu vairākos Rimi veikalos.

Lai neveicinātu pircēju pulcēšanos, iepērkot nepieciešamās preces svētku galdam, Rimi veikali pagarina darba laiku 23., 29. un 30. decembrī par vienu stundu, tādejādi veikalu darba laiks būs līdz plkst. 23.00. Aktuālā informācija par veikalu darba laiku ir pieejama Rimi mājaslapā: https://www.rimi.lv/jaunumi/rimi-veikalos-tiek-pagarinats-darba-laiks-pirmssvetku-perioda-2237.

Visos Rimi veikalos ir samazināts arī iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu ir pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. No 19. decembra, respektējot valdības lēmumu, uz veikalu var doties viena persona, izņemot personas, kam nepieciešama asistenta palīdzība, un bērnus līdz 12 gadu vecumam, ar kuriem var būt kopā viena pilngadīga persona. Veikala un apsardzes darbiniekiem ir tiesības kontrolēt noteikumu ievērošanu un gadījumos, ja noteikums tiek pārkāpts,  personas veikalā neielaist. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Pircēji bez sejas maskām vai neatbilstošā veidā lietotām maskām – neaizsedzot muti un degunu, veikalā netiek ielaisti un apkalpoti. Jau no 3. decembra visos Rimi veikalos vienam apmeklētājam tiek nodrošināta 15 kvadrātmetru platība un veikalā atrodas ne vairāk kā 20 % no maksimāli iespējamā cilvēku skaita.

Atgādinām, ka apmeklējot tirdzniecības vietas, papildus mutes un deguna aizsegam, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi, jāievēro 2 m distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas veikalu jāapmeklē laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma. 

Iepriekšējais rakstsLūdz atpazīt Vācijā mirušu sievieti no, iespējams, Latvijas vai citas Baltijas valsts
Nākamais rakstsNacionālais veselības dienests pirms svētkiem nācis klajā ar paziņojumu iedzīvotājiem