Momentloterijas Gadalaiki maksimālais laimests – 55 tūkstoši eiro – ticis kādai sievietei no Vidzemes. Viņa stāsta, ka no momentloterijām viņai vismīļākā ir Simtgades loterija, un pie Gadalaiku biļetes tikusi nejauši, vēsta Latvijas Loto.

“Tajā dienā es pirku Simtgades loterijas biļeti, bet vienu Gadalaiku biļeti piepirku klāt tikai tāpēc, ka jauna momentloterija un gribējās paskatīties, kāda tā ir,” saka laimētāja. Tāpēc brīdī, kad Janvāra spēles laukumā parādījušies 2 vienādi simboli, viņa pat nenoreaģēja kā uz laimestu. “Es īsti nezināju noteikumus, tāpēc domāju, ka jāmeklē trīs vienādi simboli, un to, ka man patiešām gadījies lielais laimests, sapratu tikai tad, kad man izleca paziņojums,” atceras laimētāja, “tad gan sirds dauzījās, un es vairākas reizes pārbaudīju, vai laimests nav pazudis,” viņa tagad smejas.

“Pārsvarā es spēlēju SuperBingo – šī spēle mani uzrunā, kā arī man patīk iesūtīt komplektus. Reizēm uzspēlēju arī Vikinglotto vai Loto 5. Atklāti sakot, man jau likās, ka kādreiz taču ir dzīvē jāpaveicas! Cerība bija. Tagad varu teikt, ka tā ir noticis.” Līdz šim kundzei lielākais loteriju laimests bijis 20 eiro.

Pastāstīt, kā laimestu tērēs, viņa nevēlējās, vien atzina, ka nauda būs “dzīvē nosparausto mērķu piepildīšanai. Un dzīves sakārtošanai”.

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris
Nākamais rakstsSieviete atgriežas uz dzīvi Latvijā un piedzīvo neticamu veiksmi