Veselības apsvērumu dēļ lēmumu pamest šovu “Dejo ar zvaigzni” ir pieņēmusi psiholoģe ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā Kristīne Balode. Par savu lēmumu viņa paziņoja trešdienas rītā, kas nozīmē, ka šīs nedēļas tiešraidē viņu un viņas deju partneri Martu Smolko vairs neredzēsim TV3 ēterā. Iepriekšējās tiešraidēs pāris mūs priecēja ar ča ča ča, tango, lēno valsi, pasodobli, bet aizvadītajā svētdienā viņi atklāja šovu, dejojot rumbu.

“Dzīvi nav iespējams ielikt grafikā. Reizēm būtiskāka par plānošanu ir gatavība lēkt piedzīvojumā un atvērtība jebkam, ko šis stāsts nesīs. Šovs “Dejo ar zvaigzni” bija mans šī gada drosmīgākais lēciens nezināmajā, un es skaidri zinu, ka būtu nožēlojusi, ja būtu pateikusi nē,” savās pārdomās par dalību šovā dalās Kristīne. “Jūtos no sirds pateicīga šova komandai par man piedāvāto iespēju sajust sevi citā gaismā, citās varēšanas/nevarēšanas attiecībās un citā dzīves kontekstā. Sirsnīgs paldies “Smolko deju studijas” komandai un manam deju partnerim Martam Smolko par veltīto laiku un enerģiju, lai mūsu kopā radītie deju stāsti varētu iegūt tik šarmantas aprises. Īpašais paldies horeogrāfam Gintam Dancītim, ar kuru katrs kopīgas radīšanas mirklis izvērtās unikālā, vārdos neaprakstāmā piedzīvojumā. Tomēr katram stāstam ir savs sākums un savas beigas, kuras sajust un pieņemt ir jo īpaši nozīmīgi, lai dzīve varētu turpināt kūsāt arī tad, kad stāsti ir izstāstīti. Tāpat kā iespēja piedalīties šovā, tā arī brīdis, kad šovu atstāt, nebija iegrāmatots manā tuvāko mēnešu grafikā. Dzīve ienes savas korekcijas un ar neizsakāmi bagātīgas pieredzes garšu uz lūpām es savu dalību šovā pārtraucu veselības apstākļu dēļ. Vislielākais un sirsnīgākais paldies mūsu atbalstītājiem! Bez jums šis stāsts nebūtu bijis iespējams un tas nav izsakāms vārdos, cik daudz tas man nozīmē. Visu šo laiku Jūs bijāt mans sirds ritms, kurš palīdzēja ļauties, lai ko dalība šovā nestu. Sirsnīgi skauju ik vienu un noteikti tiekamies!”, par savu lēmumu pamest šovu stāsta Kristīne.

Aizvadītajā tiešraidē žūrija slavēja Kristīnes un Marta priekšnesumu, uzsverot, ka šajā reizē tas bija daudz pārdomātāks, progress bijis acīmredzams. Žūrijas kopvērtējumā pāris ieguva 20 punktus, kas bija augstākais viņiem līdz šim saņemtais balsu skaits.

“Ar katru raidījumu Kristīne atveras arvien vairāk un vairāk, es jūtu uzlabojumus mūsu sniegumā, mēs kopā izbaudījām šo deju,” pēc aizvadītās tiešraides uzstāšanās teica Kristīnes deju partneris, pieckārtējs Pasaules vicečempions WDSF Profesionālajā divīzijā Latīņamerikas dejās Marts Smolko.

Šova sākumā Kristīne neslēpa, ka “Dejo ar zvaigzni” ir vienīgais šovs, kuram viņa teica un teiktu jā. Pēc pirmā raidījuma žūrija novērtēja pāri kā ļoti harmonisku, saderīgu, pat vizuāli līdzīgu.

TV3 komandas un šova producentu vārdā sakām Kristīnei lielu paldies par krāšņajiem priekšnesumiem ik svētdienas vakaru, novēlam veselību un izdošanos nākotnes projektos!

Skaties gada gaidītāko un krāšņāko šovu “Dejo ar zvaigzni” svētdienu vakaros plkst. 20:30 kanālā TV3, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Iepriekšējais raksts“Credo” leģendas Veita dzīvoklī ir lieta, kuru citās mājās bieži neatrast
Nākamais rakstsMagones fani varētu piedzīvot pamatīgu pārsteigumu