Decembra sākumā VAS Latvijas Pasts Rūjienas nodaļā pirktā Simtgades loterijas biļete atnesusi 100 000 eiro lielu laimestu kādai 64 gadus vecai kundzei no Rūjienas, vēsta “Latvijas Loto”.

“Visbiežāk es piedalos SuperBingo loterijā, jo to man patīk skatīties svētdienu rītos, un, lai interesantāk, – pa biļetei nopērku arī pati,” stāsta laimētāja. Taču tāpat viņai patīkot pamēģināt arī citas, jaunas, loterijas, kad tās parādās. “Sāku laiku pa laikam pirkt arī Simtgades loteriju. Atceros, ka nesen laimēju 5 eiro un nodomāju – kādēļ gan nevarētu būt vēl kāda nullīte klāt,” viņa stāsta.

Tajā decembra vakarā kundze pēc darba aizbraukusi mājās, biļeti nolikusi malā. “Kad gāju gulēt, nodomāju – eh, nu jāapskatās, kas man tur būs?! Kasīju nost un domāju, ka kaut kas nav riktīgi. Vai man tās nulles tur rādās? Zvanīju bērnam, lai atbrauc un pārliecinās.”

Kad bērns atbraucis, tad jau gan bijis skaidrs, ka patiešām ir lielais laimests, kas slēpās zem tauriņa simbola.

“Mūsu pusē skatās, kādas krāsas tauriņu pirmo pavasarī sastop. Man bija raibs, – un tas nozīmē raibu vasaru,” kundze atceras, un ir skaidrs, ka priecīgs raibums viņu un viņas ģimeni pavada arī ziemā.

Vaicāta, kā laimestu tērēs, kundze atzīst, ka vispirms jau Ziemassvētku dāvanām bērniem un mazbērniem. Tāpat ir radies plāns nekustamā īpašuma sakarā, bet neko konkrētāku viņa atklāt nevēlējās.

Lai viss izdodas!

Iepriekšējais rakstsSēru vēsts: Svētdien mūžībā devies izcilais sirds ķirurgs profesors Jānis Volkolākovs
Nākamais rakstsSaulkrastos pirmdienas vakarā notikusi liela nelaime