Jau vēstījām par traģēdiju Pierīgā, kur ceturtdien pazuda 33 gadus veca sieviete ar savu gadu veco meitiņu. Abas tika atrasts tās pašas dienas vakarā pie Daugavas – sieviete smagā apreibinošu vielu ietekmē atradās automašīnā, bet bērns ūdēni, diemžēl jau miris. TV3 raidījums “Degpunktā” stāsta plašāk.

Vienā no Rāmavas ciematiņa ielām ir privātmāja, kurā vēl līdz ceturtdienai laimīgi dzīvoja visa ģimene. Kaimiņi saka, ka vecāki bijuši mīloši un rūpīgi. Augusta meitiņai apritēja gadiņš, pie mājas iekopts dārziņš, īsta idille.

“Viņa bija mīloša mamma, kura braukāja ar savu bērniņu uz pulciņiem. Gāja uz spēļu laukumu tepat Rāmavā, draudzējās ar bērniem, visa viņu dzīve fantastiski sakārtota, bērniņš laimīgs, viss tur ir kārtībā,” raidījumam stāsta ģimenes paziņa.

Kad sieviete ar bērnu pazuda, meklēšanai tika mobilizēti lieli policijas spēki. Pēc vairākām stundām auto tika atrasts, bet tajā sēdēja sieviete viena pati, stiprā apreibinošu vielu ietekmē. Viņu nogādāja slimnīcā un turpināja meklēt bērnu. Meitenītes mirstīgās atliekas tika atrasts 50 metrus tālāk, Daugavā.

Vietējie raidījumam pauž neticību, ka māte būtu rīkojusies tik nežēlīgi, drīzāk noticis kāds nelaimes gadījums. Pretēji daudzu ciema iedzīvotāju pārliecībai, policijai piektdienas gaitā izdevās uzzināt detaļas, kas liecina, ka meitenītes nāve nav nejaušība, vēsta “Degpunktā”.

Sestdien tiesa lēmusi aizturēto sievieti apcietināt. Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos pēc Krimināllikuma panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Likums par šādu noziegumu paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no desmit līdz 20 gadiem.

 

Policijā arī apliecināja, ka likumsargi lūgs ekspertiem veikt sievietei tiesu psihiatrisko un psiholoģisko ekspertīzi.

 

Iepriekšējais rakstsPilnīgi pretēju testu rezultātu dēļ atliek operāciju – VIDEO
Nākamais rakstsReiniks sev tuvam un mīļam cilvēkam sagādā milzīgu pārsteigumu – VIDEO