Vīrietis, kurš ieguva popularitāti tiešsaistē pēc tam, kad kopīgoja videoklipus, kuros redzams valkājam hiperreālistisku suņa kostīmu, ir pārsteidzis pasauli ar savu neparasto hobiju.

Personas, kura iztērējusi divus miljonus Japānas jenu (~12,5 tūkstoši Eur), lai iegādātos hiperreālistisku Garspalvainā Kollija kostīmu, identitāte lielākajai daļai sabiedrības joprojām ir noslēpums. Bet, lai gan japānis nav gatavs izpaust savas cilvēciskās formas attēlus pārējai pasaulei, viņš ir dalījies ar savu slepeno hobiju ar ģimeni.

Un vīrietis, kurš tika identificēts tikai kā Toco, sacīja, ka saruna ar viņa mīļajiem noritēja labi. Viņš laikrakstam “New York Post” sacīja: “Ģimene bija pārsteigta, taču uzņēma to labvēlīgi. Esmu ļoti priecīgs, ka viņi to pieņēma.”

Toco kļuva par interneta sensāciju, pateicoties savam “YouTube” kanālam ar nosaukumu “I want to be an animal” (Es gribu būt dzīvnieks), ko viņš atklāja pirms gada.

Kopš tā laika viņš video koplietošanas vietnē ir savācis vairāk nekā 52 000 abonentu, un viņš var arī paļauties uz lojālu sekotāju skaitu sociālo mediju platformās “TikTok” un “Instagram”.

Pirms kostīma izveidošanas Toco gadiem ilgi bija sapņojis būt par suni.

Videoklips, kas Toco aizsāka popularitāti visā pasaulē, tika publicēts jūlijā, un tajā pirmo reizi vīrietis bija ģērbies pilnā kostīmā ārā. Videoklipā, kurā bija iekļauti klipi no viņa intervijas Vācijas raidorganizācijai RTL, Toco varēja redzēt mijiedarbojoties četrrāpus gan ar cilvēkiem, gan suņiem.

Kamēr viņš video nerunāja, viņš pamāja garāmgājējiem un izpildīja trikus apmaiņā pret paijāšanu un viltotiem suņu gardumiem.

Taču slava maksāja savu, jo daudzi pārprata viņa dzīvesveidu, ir atklājis Toco, pēdējā intervijā uzsverot, ka viņam nav vēlēšanās ikdienā dzīvot kā sunim. Viņš paskaidroja: “Mana vēlme būt dzīvniekam ir kā vēlme pārveidoties… vēlme būt par kaut ko tādu, kas es neesmu.”

Vīrietis teica, ka valkā kostīmu, kā izgatavošanai uzņēmumam “Zeppet” bija nepieciešamas 40 dienas un vairākas pielabošanas apmēram reizi nedēļā galvenokārt viņa mājās.

Kritiķi apgalvojuši, ka tas vienkārši ir dīvains fetišs, nekas vairāk, uz ko Toco atbildēja: “Man ir skumji, ka cilvēki var tā domāt. Es mīlu dzīvniekus un man patīk rotaļāties kā kollijam.”

Toco kollija kostīma valkāšanu un triku veikšanu raksturoja kā savu “hobiju”. “Tas priecē gan mani, gan citus cilvēkus,” viņš teica.

Iepriekšējais rakstsIzskan milzīgi jaunumi visiem “Maxima” pircējiem
Nākamais raksts5 idejas, kā padarīt mājokli vēsāku