Jau vēstīts, ka naktī uz sestdienu, 7. novembri, 82 gadu vecumā miris tautā mīlētais aktieris Leons Krivāns. Izdevumi “Kas Jauns” un “Privātā dzīve” savos 10.-16. novembra numuros stāsta vairāk.

Par Krivāna nāvi sestdienas rītā pirmā savā “Facebook” kontā paziņoja viņa meita Vivita. Viņa “Kas jauns” atklāj, ka vēl iepriekšējā vakarā bijuši pie tēta ciemos – 6. novembrī svin Leonus. Pasēdējuši, papļāpājuši, aktieris pieņēmis daudz apsveikuma zvanu, tāpat prātojis, kur dārzā stādīs dāvanā saņemtās puķes. Pēcāk aizgājis atlaisties, bet teicis, ka nevar pagulēt – trūkst elpas un spiež krūtīs. Krivāns ar ātro palīdzību aizvests uz “Gaiļezeru”. Vēl naktī meita saņēmusi zvanu ar jautājumu, kādas zāles tēvs lieto, bet no rīta saņemta ziņa, ka viņa sirds pārstājusi pukstēt. Tuviniekus mierina fakts, ka pirms aiziešanas iznācis satikties un parunāties ar saviem mīļajiem.

Šis gan nav bijis pats gaišākais laiks Krivāna dzīvē, jo pēdējo pusotru gadu pēc insulta saasinājušās viņa sievas veselības problēmas. Abi šovasar atzīmēja 60. kāzu jubileju. Kopš pagājušās ceturtdienas sieva bijusi slimnīcā, un aktieris to pārdzīvojis.

Meita atklāj, ka populāriem cilvēkiem vecumā, kad viņi savā profesijā vairs nav vajadzīgi, ir grūti.

Plašāk izdevumos “Privātā dzīve” un “Kas jauns”!

Iepriekšējais rakstsBērnu slimnīcā pēc deviņu magnētu norīšanas cīnās par bērniņa dzīvību
Nākamais rakstsVUGD izplata brīdinājumu iedzīvotājiem