Kā vēsta jaunākais izdevuma “Kas jauns” numurs, leģendāro komponistu Raimondu Paulu (88) mazmeitas Monika un Annamarija, rūpējoties par vectēvu, rūpīgi pieskata un pavada dažādos pasākumos. Viņu vienu vairs nekur nelaiž, atzīst 88 gadus vecais Maestro Pauls

Lai gan brīvos vakarus, kad nav paredzēta kāda uzstāšanās, Maestro vislabprātāk pavada mājās, viņš ar savu klātbūtni pagodināja Jaunā Rīgas teātra rekonstruētās ēkas atklāšanu. Viņš bija īpašā viesa statusā, jo pat režisors Alvis Hermanis atzinis – bez Paula nebūtu šī teātra. Šoreiz viņu pavadīja mazmeita Monika, kura, tāpat Annamarija, jau no mazotnes devusies līdzi vecvecākiem uz dažādiem pasākumiem, nostiprinot interesi par kultūru.

Maestro izdevumam atzinis, ka bez mazmeitām vairs nedodas nekur. Monika teātrī nodeva abu virsdrēbes un pavadīja vectēvu visās viņa gaitās, atnesot kafiju, pieturot pie elkoņa kāpiena laikā un piestumjot krēslu, lai Maestro būtu ērtāk apsēsties. Neskatoties uz gadu skaitu, Maestro aizvien ir gana brašs un mundrs, tomēr ļāvās mazmeitas apčubināšanai.

Plašāk lasiet izdevuma “Kas jauns” 26. marta – 1. aprīļa numurā!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops lieliskam APRĪLIM
Nākamais rakstsHoreogrāfs Daņiļevičs mainījis imidžu