Kevins Hils (55), kurš stāsta, ka bija miris, bet tad atgriezies dzīvē, atklāj, ka “nav gaismas, uz ko iet”, bet apgalvo, ka viņš stāvēja blakus savam ķermenim “mierīgā gara valstībā”, vēsta britu mediji.

55 gadus vecajam Kevinam Hilam ir kalcifilakse, nopietna, retāk sastopama slimība, kuras gadījumā kalcijs uzkrājas mazajos tauku un ādas audu asinsvados.

Šis stāvoklis izraisīja Hila ādas pūšļu veidošanos, un atmirušie audi sāka ēst viņa “dzīvo” ādu, kas nozīmēja, ka viņš pastāvīgi cieta nežēlīgas sāpes.

Notikumi kļuva tik slikti, ka viņš tika hospitalizēts un zaudēja daudz asiņu, pirms viņa sirds apstājās un ārstiem nācās viņu reanimēt.

Hils teica, ka miršana un atgriešanās dzīvē patiesībā bija mierīga pieredze, un viņš jutās kā “garu valstībā” blakus savam ķermenim.

Neraugoties uz visām izredzēm, viņš pilnībā atveseļojās un sacīja, ka ārsti viņu nodēvējuši par “brīnumcilvēku”.

Hils, rakstnieks no Dērbijas, sacīja: “Es neskatījos uz leju uz savu ķermeni, bet es biju nošķirts no sava ķermeņa. Tas bija tā, it kā es atrastos garu valstībā. Es apzinājos, kas notiek, bet manī bija tik daudz miera. Es zināju, ka asiņoju. Es zināju, ka tas ir nopietni. Personāls turpināja ienākt un iziet, lai apturētu asiņošanu. Es zināju, ka esmu miris. Es biju nošķirts no sava ķermeņa. Tad es vienkārši aizgāju gulēt un pamodos dzīvs, un asiņošana bija beigusies. Es zināju, ka nav mans laiks mirt.”

Hils sacīja, ka viņa nāve palīdzēja viņam nopietni pārdomāt savu dzīvi.

2021. gada vasarā Hila problēmas sākās, kad viņa kājas sāka pampt, jo tās uzkrāja lieko ūdeni. Viņam tika nozīmētas vairākas procedūras un veikta sirds operācija, lai aizstātu vārstu 2022. gada janvārī.

Hils sacīja: “Pēc operācijas es saslimu ar kalcifilaksi. Šī ir reta slimība, kas tiek diagnosticēta tikai vienam no pieciem cilvēkiem. Man šī slimība bija mēnešiem ilgi. Mana āda mani ēda.”

Tagad Hils atveseļojas un ir atgriezies mājās kopā ar sievu Kamilu Hilu.

Iepriekšējais rakstsTrešdienas vakarā kāds latvietis kļuvis stāvus turīgs
Nākamais rakstsIzplatīta ļoti svarīga informācija autovadītājiem