Taupi savu laiku un iepērcies interneta veikalā Engelitis.lv, kur ļoti plašā klāstā atradīsi ne tikai rotaļlietas, apģērbus un aprūpes piederumus bērniem, bet arī preces grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Nāc, aplūko plašo piedāvājumu un, domājams, noteikti atradīsi ko piemērotu arī sev un saviem bērniem.

 

 

PRECES BĒRNIEM UN NE TIKAI

engelitis-1

Engelitis.lv ir e-veikaliņš, kur atradīsi kvalitatīvu un plašu preču sortimentu 0 – 15 + gadus veciem bērniem. Ja tu  meklē labas kvalitātes apģērbus un preces bērniem no Latvijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Zviedrijas, Anglijas, Polijas, Ķīnas, Igaunijas un Itālijas, turklāt par labām cenām un ar īpašām atlaidēm – esi nonācis īstajā vietā! Turklāt – apģērbi interneta veikalā izkārtoti ļoti ērtā veidā. Atsevišķi ir izdalītas preces meitenēm un zēniem, kas iedalītas vēl smalkāk, lai zini, kur meklēt tieši savam bērnam nepieciešamās drēbītes: mazulīšiem, bērnudārzniekiem, skolniekiem.

 

engelitis-2Tāpat interneta veikaliņā plašā klāstā atradīsi apģērbus, zeķes un zeķubikses, apavus, aksesuārus, rotas, rotaļlietas, visa veida aprūpes piederumus, kosmētikas līdzekļus, bērnu ratus, auto krēsliņus, pat mēbeles un citas nepieciešamās preces gan pašiem mazākajiem un bērnudārzniekiem, gan pusaudžiem un arī jaunajām māmiņām! Vairāk vari aplūkot ŠEIT!

 

Ikvienā no Engelitis.lv piedāvātajām preču sadaļām ir vēl daudzas, kas iedala preces pēc nosaukumiem vai līdzības, lai klientiem būtu atrast tieši meklēto. 

 

Iepērcies Engelitis.lv ar prieku, jo visiem apģērbiem veikaliņa darbinieki nosūtīs detalizētus mērus, kā arī palīdzēs rast izdevīgāko un tīkamāko risinājumu ikviena vēlmju īstenošanai.

 

Clipboard06
Viena no Engelitis.lv piedāvātajām interaktīvajām rotaļlietām

PIEGĀDE

Pirkuma saņemšana ir BEZ MAKSAS Engelitis.lv Lielveikalā A.Čaka ielā 61, Rīgā. Rīgā BEZ MAKSAS piegāde ir pirkumiem, kuru summa pārsniedz 50,-  Eiro. Turklāt lielākajai daļai Rīgas labā krasta rajoniem (Rīgas Centrs, Purvciems un tam tuvajos rajonos – Pļavnieki, Teika, Šmerlis, Jugla, Mežciems,VEF, Čiekurkalns, Mežaparks, Sarkandaugava), piegāde ir BEZ MAKSAS ARĪ MAZĀKIEM PIRKUMIEM! Pirkumiem, kuru summa ir zem 50,- Eiro, par piegādi būs jāmaksā 3.00 Eur (cenā ietilpst PVN 21%), ja tiek izmantoti kurjera pakalpojumi. Ja tiek izmantoti Latvijas pasta,  Omniva vai Pasta stacijas starpniecība, tad piegādes izmaksas ir atbilstoši Latvijas pasta tarifiem un prece uz jebkuru Latvijas vietu tiek nogādāta 2 – 5 darba dienu laikā kopš tās iegādes brīža. Plašāka informācija par piegādi un tās izcenojumi ŠEIT!

Turklāt visu decembri spēkā arī lieliska akcija:

ziemassvetki

 

NE TIKAI INTERNETĀ

Visu plašo preču klāstu ir iespējams aplūkot arī klātienē, dodoties uz Engelitis.lv veikalu Rīgā, A. Čaka ielā 61.

Veikala darba laiks:
Darba dienās no plkst. 10:00 – 19:00

Sestdienās no plkst. 10:00 – 16:00

Svētdienās – Engelitis.lv darbinieki atpūšas kopā ar ģimenēm J

Taču ir iespējams vienoties arī par preces aplūkošanu ārpus veikala darba laika, par to iepriekš vienojoties iespējams, zvanot pa tālr.: 20313943

Ja vēlies sazināties ar veikaliņu, rast atbildes uz kādu sev interesējošu jautājumu, zvani uz augstāk minēto tālruņa numuru, raksti e-pastu uz: engelitis@engelitis.lv vai sazinies Skype – Engelitis.lv

Clipboard12
Viens no piedāvājumā esošajiem Fērbijiem

REĢISTRĒJIES UN IZMANTO KLIENTU ATLAIŽU SISTĒMU

Interneta veikalā varēsi iepirkties kā reģistrēts klients, jo katrs klients tiek uzskaitīts klientu atlaižu sistēmā (vairāk par piedāvātajām atlaidēm lasi ŠEIT 

Reģistrējoties sistēmā, varēsi izvēlēties sev tīkamāko lietotāja vārdu un drošāko paroli, kā arī ievadīt pašus nepieciešamākos datus par sevi, kas Engelitis.lv kolektīvam  ir nepieciešami grāmatvedības dokumentācijai un preces veiksmīgai nogādāšanai pie tevis!

 

 

PRECĒM – RAŽOTĀJA GARANTIJA

Turklāt ir vēl kāda lieliska ziņa – Engelitis.lv ir pārliecināts par savām precēm, tādēļ tām ir ražotāja garantija, kuras noteiktais termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs. Informāciju par ražotāja garantijas termiņu vari uzzināt pie klientu konsultanta vai meklē to pie preces apraksta, vairāk informācijas par to ŠEIT

 

 

Lai tev izdodas atrast to, ko visvairāk kāro tava bērniņa sirsniņa!

 

 

KONKURSS!!!


Piedalies BrīvBrīdis.lv un Engelitis.lv kopīgi veidotajā konkursā, kas norisināsies no 2016. gada 12. – 18. decembrim mūsu sociālajos tīklos. Laimē lielisku balvu, izspēlējam divus interaktīvos rotaļu lāčus!

laci3

Piedalies abos sociālajos tīklos un palielini savas izredzes uzvarēt. Konkursa noteikumi aprakstos pie bildēm gan draugiem.lv, gan Facebook šeit:

draugiem_logo

305773-facebook

Iepriekšējais rakstsNEDĒĻAS PLĀNS: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai 12. – 18. decembris
Nākamais raksts15 fakti par viskiju, ko tu nezināji