Turpinot pagājušā gada straujo attīstību Latvijas reģionālajās pilsētās, no šodienas uzņēmuma “Wolt” pakalpojumi pieejami arī Vidzemes kultūras galvaspilsētā Cēsīs un tās apkārtnē. Tagad “Wolt” lietotne pieejama jau četrpadsmit Latvijas pilsētās, piedāvājot iedzīvotājiem pasūtīt preces un maltītes no vairāk nekā 900 restorāniem un 660 mazumtirdzniecības vietām. “Wolt” sāk darbu vēl vienā Latvijas pilsētā

“Cēsis turpina attīstīties un pēdējos gados ir spējušas piesaistīt aizvien vairāk iedzīvotāju un pilsētas viesu. Tāpat kā ikviens no mums, arī Cēsu iedzīvotāji vēlas atvieglot savu ikdienu un padarīt to efektīvāku arī laika ziņā – “Wolt” piedāvātais serviss ar iespēju saņemt siltu maltīti vai dažādu preču grozu pie mājas vai biroja durvīm būs risinājums ik vienam no viņiem. Esam gandarīti, ka varam turpināt savu attīstību un aizvien vairāk Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem piedāvāt mūsdienīgu pakalpojumu,” stāsta “Wolt” Baltijā vadītājs Mantas Lomsarģis.

Kā skaidro cēsinieks Andrejs Gavars, kurš ir arī “Wolt” Latvija Restorānu tīklu vadītājs, tehnoloģijas uzņēmuma vērtības iet vienā solī ar Cēsu pilsētas attīstību. “”Wolt” misija ir padarīt pilsētas labākas un kā pilsētas iedzīvotājs es redzu, ka Cēsis vēlas kļūt aizvien labākas gan pilsētas iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan viesiem. Pilsēta ir atvērta mūsdienīgiem risinājumiem un jaunākajām tehnoloģijām. “Wolt” ienākšana Cēsīs ir tikai viens no soļiem pilsētas attīstības ceļā un esam ļoti pateicīgi par iespēju atbalstīt Cēsu uzņēmējus. Esam pārliecināti, ka radīsim Cēsīm pievienoto vērtību un atbalstu kopējai izaugsmei,” saka cēsinieks Andrejs Gavars, “Wolt” Latvija Restorānu tīklu vadītājs.

Sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem

No šodienas pasūtījumus caur “Wolt” platformu iespējams veikt ne tikai Cēsīs, bet arī pilsētas blakus esošajās teritorijās – Priekuļos, Cīrulīšos un Līvos. Lai gan sadarbības partneru skaits ik dienas pieaug, jau tagad Cēsu iedzīvotāji un viesi “Wolt” platformā pasūtījumus var veikt no tādiem vietējiem uzņēmumiem kā veikaliem “Betas Konusnīca”, “Gaļas Bode”, “Milti un zīle rokā”, “wild Flower”, kafejnīcām “Rūsa”, “Pagrabiņš”, “Vinetas un Allas kārumlāde”, mākslas telpas “Mala”, “Porto di Mare” u.c.

Kā norāda kafejnīcas “Rūsa” līdzīpašniece Ilze Tigule, sadarbība ar “Wolt” vietējiem uzņēmumiem ir veiksmīgs risinājums, kā sasniegt arī tos klientus, kuri kāda iemesla dēļ nevar izbaudīt kafejnīcas piedāvājumu klātienē. “Dažkārt gribas vienkārši neiet ārā no mājas, bet ir slinkums pašiem gatavot. Dažkārt plānus par gardām brokastīm, pusdienām vai vakariņām var izjaukt kas neparedzēts, tāpēc risinājums, ka ēdienu pieved pie pašām namdurvīm, ir vienkārši izcils. Un lai ēdiens līdz klientam nonāktu tādā kvalitātē, kā mēs to vēlamies, nepieciešami papildus cilvēku un tehniskie resursi, kas bez sadarbības ar platformu izmaksātu dārgi un būtu sarežģīti. Līdz ar “Wolt” ienākšanu Cēsīs, ieguvēji ir ne tikai mūsu klienti, bet arī mēs – Cēsu uzņēmēji.”

Par godu jaunās pilsētas atklāšanai “Wolt” platformas jaunajiem lietotājiem ar kodu “CESIS” dāvā 7 eiro atlaidi pirmajam pasūtījumam. Arī daļai jauno sadarbības partneru – restorāniem, kafejnīcām un tirdzniecības vietām – būs dažādi īpašie piedāvājumi gan konkrētām preču un ēdienu kategorijām, gan piegādes izmaksām.

“Wolt” pakalpojumi tagad pieejami jau četrpadsmit Latvijas pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī, Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Ogrē, Salaspilī, Siguldā, Ādažos un Cēsīs – sniedzot iespēju iedzīvotājiem pasūtīt dažādas maltītes, mazumtirdzniecības un pārtikas preces no vairāk nekā 900 restorāniem un 660 tirdzniecības vietām visā valstī.

“Wolt” ir Helsinkos bāzēts tehnoloģiju uzņēmums, kas jaunu restorānu un pārtikas preču meklējumus un   piegādi no tiem padara īpaši parocīgu. Lai to panāktu, “Wolt” izstrādā plašu tehnoloģiju klāstu, sākot ar vietējo loģistiku un beidzot ar mazumtirdzniecības programmatūru, finanšu risinājumiem un savu pārtikas preču veikalu “Wolt Market” pārvaldīšanu. “Wolt” dibināts 2014. gadā, un 2022. gadā apvienojis spēkus ar uzņēmumu “DoorDash”. “DoorDash” šobrīd darbojas 27 valstīs, no kurām 23 valstis pārstāvētas ar “Wolt” produktu un zīmolu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X

Iepriekšējais rakstsMiega slimības un pieejamie izmeklējumi
Nākamais rakstsE-sports un jauniešu azartspēles: kāda ir saistība?