Šovā “X Faktors” stabilu favorītes pozīciju iekarojusi savdabīgās balss īpašniece Diāna Paško, bet viņai pievienojušies arī iepriekš krietni pieticīgāk sevi pierādījuši dalībnieki – Elīna Evelīna Jansone un Klāvs Ozols. Tā dalībnieku izredzes uz konkursa uzvaras pjedestālu šobrīd vērtē “Betsafe” bukmeikeri.

Diāna Paško “X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Adeles hitu “Someone Like You”, un šo sniegumu žūrija vērtēja visai kritiski. Intars Busulis slavēja Diānas uzburto atmosfēru, bet viņam šķita, ka dziedātājas sirds bijusi kur citur. Arī Marats Ogļezņevs aicināja neapstāties pie sasniegtā un turpināt attīstību.

Diāna Paško gan joprojām ir “Betsafe” favorīte, un viņas uzvarai šovā bukmeikeri piešķīruši koeficientu 4.00.

Viena no jaunākajām dalībniecēm, Elīna Evelīna Jansone, kura pastāvīgi saņem prasīgās žūrijas aizrādījumus, ka neizdodas pilnībā atklāt skaistās balss skanējumu, pēc jaunākā novērtējuma varētu ieņemt godpilno otro vietu. Viņa saņēmusi koeficientu 6.00.

Trešās nedēļas skatītāju simpātiju balsojumā uzvarēja Klāvs Ozols, kurš uzvarai šovā saņēmis koeficientu 7.00.

Dalību šovā turpina arī Elīna Gluzunova, kura par mata tiesu izglābās no izbalsošanas šova trešajā nedēļā. Pēc koncerta Elīna saskārusies ar negatīviem komentāriem internetā un pārmetumiem. “Dzīvē nav tikai melns vai balts, nevajag ieiet galējībās! Tiem, kuri raksta negatīvos komentārus par mani internetā, vēlos pateikt tikai vienu – spilvenā neraudu! Visiem maniem atbalstītājiem – paldies!” tā Elīna, kuras uzvarai šovā bukmeikeri piešķīruši koeficientu 7.00.

“X Faktora” trešās nedēļas raidījuma noslēgumā, 17. novembrī, projektu pameta divi dalībnieki – trio ”Limonāde” un duets “The Gardens”. Šova rīkotāji turpina eksperimentēt ar izbalsoto dalībnieku skaitu, bet domājams, ka 24. novembra tiešraidē tiks izbalsots tikai viens dalībnieks.

Uzvaru sola Klāvam

TV3 šova “X Faktors” ceturtās nedēļas tiešraidi gaida daudzi, jo šajā nedēļā dalībnieki skatītājus priecēs ar skaistajām kino mūzikas dziesmām. “Optibet” bukmeikeru ieskatā, šajā nedēļā uzvaras laurus plūks mentora Marata Ogļezņeva komandas pārstāvis Klāvs Ozols, kura skatuves izjūta un harisma šķietami pieaug ar katru tiešraidi, tāpēc Klāva Ozola uzvaras iespējamība šova ceturtajā nedēļā ir novērtēta ar koeficientu 1.67 jeb 60%. Turklāt šova trešajā nedēļā Klāvs uzvarēja arī skatītāju simpātiju balsojumā un šīs nedēļas balsojumā pagaidām ir pirmajā vietā.

Aizvien stabili savas pozīcijas saglabā Diāna Paško, kura 18. novembrī ir nosvinējusi savu dzimšanas dienu, turklāt saņēmusi arī jauku pārsteigumu un apsveikumu no kolēģiem, kas varētu vēl vairāk iepriecināt un stimulēt Diānas radošos centienus. Diānas uzvarai kino nedēļā bukmeikeri piešķīruši 1.75 jeb 57% iespējamību. Diezgan lielu pārsteigumu 17. novembra tiešraides skatītājiem sagādāja latviskās dziedātājas Elīnas Gluzunovas nonākšana uz izbalsošanas svītras, tomēr bukmeikeri uzskata, ka Reiņa Sējāna komandas dalībniecei šis notikums liks saņemties vēl vairāk, turklāt komandas “25+” pārstāve varētu izvirzīties tieši šajā nedēļā, kad būs iespēja dziedāt dziesmas no mākslas filmām, tāpēc viņas uzvara novērtēta ar koeficientu 1.89 jeb 53% iespējamību.

Šonedēļ noteikti jāsaņemas dziedātāja Intara Busuļa komandai, kurā palikusi tikai viena vokālā grupa – duets “Rozes”. Paredzams, ka Intars, atceroties smago sakāvi pagājušajā nedēļā, kad “X Faktoru” pameta divas grupas no Busuļa komandas, ar meitenēm strādās īpaši cītīgi, tādēļ viņu uzvaras iespējamībai piešķirts koeficients 2.22 jeb 45%. Līdzīgi bukmeikeri novērtējuši arī Aijas Auškāpas komandas pārstāvi Annu Kristu Ostrovsku, kura trešajā tiešraidē uz skatuves kāpa ar Raimonda Paula leģendāro dziesmu “Laternu stundā”, šoreiz dziedot latviešu valodā un parādot, ka spēj vienlīdz spēcīgi izpildīt kompozīcijas gan latviski, gan angliski.

Pēc “Optibet” bukmeikeru domām, Aijas Auškāpas komandas pārstāve ar vājāko sniegumu un mazāko uzvaras iespējamību ceturtajā nedēļā būs Elīna Evelīna Jansone, kurai žūrija trešās nedēļas tiešraidē veltīja pamatīgu kritiku par Alanisas Morisetes klasiskā hita “Ironic” izpildi, norādot, ka labi skanējis tikai piedziedājums. Ņemot vērā žūrijas skarbo kritiku, kā arī Elīnas Evelīnas Jansones šobrīd vājo (priekšpēdējo) pozīciju skatītāju simpātiju balsojumā, viņas uzvaras izredzes ceturtajā tiešraidē bukmeikeri novērtējuši vien ar koeficientu 4.00 jeb 25% iespējamību.

Lai gan iepriekšējā tiešraidē Reiņa Sējāna komandas pārstāvis Reinis Liepa spēja sajūsmināt žūriju ar grupas “Lādezers” dziesmu “Tuvu, tuvu”, bukmeikeri ir ievērojuši, ka Reiņa sniegums ir nestabils, tāpēc filmu nedēļā Reiņa Liepas uzvarai piešķīruši koeficientu 4.55 jeb 22% iespējamību. Arī skatītāju simpātiju balsojumā Reinis nav vadošajās pozīcijās. Nelielas uzvaras izredzes “Optibet” bukmeikeri prognozē arī Marata Ogļezņeva komandas “Puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem” pārstāvim Artim Zaķim, kurš trešās nedēļas tiešraidē izpelnījās devu kritikas par diezgan blāvo un neizteiksmīgo Robija Viljamsa balādes “Angels” izpildījumu. Artis Zaķis saņēmis koeficientu 5.56 jeb 18%.

Jau 24. novembra tiešraidē varēsim noskaidrot, kuras no pašmāju vai ārvalstu kino zelta fonda dziesmām un aktuāliem hitiem būs izvēlējušies “X Faktora” dalībnieki un kuram dalībniekam paša vai mentora ieteiktā izvēle izrādīsies veiksmīga, ļaujot turpināt cīņu par uzvaru šovā!

Iepriekšējais rakstsBūtiski jaunumi SEB bankas klientiem
Nākamais rakstsTalsenieks kļūst stāvus bagāts – viņa pirmais pirkums arī nebūs no mazajiem