Svētdien, 26. novembrī, TV3 ēterā izskanēja šova “X Faktors” trešā tiešraide, kurā 6 šovā palikušie dalībnieki izpildīja šī brīža spilgtākos hitus. Skatītāji lēma, ka šajā vakarā šovu pamet un cīņu par galveno balvu neturpina grupa “Bekars”. Savukārt skatītāju simpātiju balvu jau trešo nedēļu pēc kārtas ieguva Emilija Bērziņa.

Tā kā neilgi pirms šova “X Faktors” trešās tiešraides kļuva zināms, ka šovu veselības apstākļu dēļ pamet Intara Busuļa komandas dalībnieks Jānis Miglāns, šajā nedēļā šovu pameta tikai viens dalībnieks. Zemāko skatītāju atbalstu saņēma grupa “Bekars” un Tipa, kuri ar glābējdziesmas palīdzību cīnījās par iespēju palikt šovā. Mentori ļāva skatītājiem pieņemt šo atbildīgo lēmumu – izvēlēties, kuru dalībnieku sūtīt mājās – dodot papildus 200 sekundes balsojumam par savu favorītu, pēc kura noskaidrojās, ka šovu pamet grupa “Bekars”.

“Novēlu drosmi, daudz enerģijas, darba spēka, un uzaiciniet Intaru uz savu koncertu! Novēlu jums patiešām daudz koncertu, jūs esat brīnišķīgi”, atvadoties no grupas “Bekars” novēlēja mentore Aija Auškāpa.

Jau 3. decembrī vērosim šova “X Faktors” pusfinālu, kurā cīņu par uzvaru turpinās Krišjānis Brasliņš, Katrīna Kovaļuka, Tipa, Luka un Emilija Bērziņa.

 

Iepriekšējais rakstsDienas horoskops – 27. novembris
Nākamais rakstsHoroskops pirmdienai, 27. novembrim