Kanzassitijas policija piektdien netālu no kādas mājas ārdurvīm atrada mazuli ar acīmredzamiem apdegumiem un citiem ievainojumiem, vēsta ārzemju mediji. Zīdainis “nejauši” ielikts cepeškrāsnī; policijas atradums šokē

Māte ASV tika arestēta pēc tam, kad viņa it kā “nejauši” ievietoja savu bērnu cepeškrāsnī, nevis gultiņā, izraisot zīdaiņu nāvi, sestdien paziņoja prokurori.

26 gadus vecā Meraija Tomasa tika apsūdzēta par pirmās pakāpes bērna dzīvības un labklājības apdraudēšanu, kā rezultātā iestājusies viņas mēnesi vecā mazuļa nāve, teikts Džeksonas apgabala prokuratūras Misūri štatā.

Kanzassitijas policija piektdien ap pulksten 13:30 reaģēja uz izsaukumu kādu dzīvesvietu pēc ziņojumiem par neelpojošu zīdaini, sacīja prokurori.

Policija atrada bērnu ar acīmredzamiem apdegumiem un citām traumām pie mājas ārdurvīm.

Prokurori ziņu izlaidumā norādīja: “[Policijai] tika paziņots, ka bērna māte nolika bērnu gulēt un nejauši ievietoja bērnu krāsnī, nevis gultiņā.”

Kanzassitijas ugunsdzēsības dienests paziņoja, ka bērns miris notikuma vietā, apstiprināja policija.

Saskaņā ar dokumentiem Tomasa ap pusdienas laiku piezvanīja savam tēvam, lūdzot viņu steigties mājās, jo “bērnam kaut kas nav kārtībā”, tēvs tika sacījis policijai.

Tomasas vecāki, ar kuriem aizdomās turamā dzīvo kopā, incidenta brīdī bija darbā, sacīja prokurori.

Kriminālsūdzībā par zīdaini bija teikts: “Viņa bija ģērbta rāpulītī, kas bija virs autiņbiksītām. Šķita, ka apģērbs bija ļoti netīrs un kopā ar autiņbiksītēm piekusis pie ķermeņa.”

Kanzassitijas policijas paziņojumā teikts: “Šī pašlaik ir aizdomīga nāves izmeklēšana. Detektīvi vēlas pārliecināties, ka ar šo iespēju ir savākti visi pierādījumi, lai nodrošinātu lietas izpēti gadījumā, ja medicīnas eksperts nolemj, ka nāves cēlonis ir slepkavība. Mamma tiek apsūdzēta A klases noziegumā par bērna labklājības apdraudēšanu pirmajā pakāpē, bērna nāvē. Ja viņa tiks notiesāta, Tomasai saskaņā ar Misūri štata likumiem var draudēt cietumsods no 10 gadiem līdz mūža ieslodzījumam.”

Prokuratūras paziņojumā teikts: “Mēs atzīstam šīs traģēdijas šausminošo raksturu, un mūsu sirdis ir pārņemtas ar šīs dārgās dzīvības zaudēšanu. Mēs ticam, ka krimināltiesību sistēma atbilstoši reaģēs uz šiem šausmīgajiem apstākļiem.”,

Zīdainis “nejauši” ielikts cepeškrāsnī; policijas atradums šokē

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X

Iepriekšējais rakstsPrincis Harijs un Megana Mārkla atstāj visus “uz pauzes” pēc izaicinoša paziņojuma
Nākamais rakstsBukmeikeru prognozes Eirovīzijā Donam nav iepriecinošas