Sestdien, 30. janvārī, ar krāšņu finālšovu noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja “Muzikālā banka 2020”, kurā gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva Intara Busuļa izpildītā dziesma “Dejo vientulību”. Par otru vērtīgāko dziesmu tika atzīta Carnival Youth izpildītā “Vasara bez internetiem”, savukārt trešo vietu ieņēma Triānas parka un Igo kompozīcija “Mālos pelēkos”. Par gada vērtīgākas dziesmas titulu šovakar sacentās 15 klausītāju iemīļotākās un žūrijas atzinību guvušās kompozīcijas.

Intars Busulis, saņemot apbalvojumu, pateicās visiem draugiem – balsotājiem, klausītājiem un skatītājiem, atzīstot: “sākotnēji dziesma bija kā eksperiments, bet dziesma man ir ļoti tuva un dvēseliska, iespējams, tas arī nolasījās”. Līdz ar uzvaru šovakar, “Muzikālās bankas” vērtīgākās dziesmas titulu Intars Busulis ieguvis jau trešo reizi. 2017. gadā Busulis triumfēja ar dziesmu “Nākamā pietura – depo”, savukārt 2008. gadā – ar kompozīciju “Brīvdiena”.

Pēc „Muzikālās bankas 2020” noslēguma ceremonijas finālbalsojuma, klausītāju iemīļotākās dziesmas sarindojušās sekojoša secībā:

1. “Dejo vientulību”, Intars Busulis

2. “Vasara bez internetiem”, Carnival Youth

3. “Mālos pelēkos”, Triānas parks un Igo

4. “Tūrists”, Dons

5. “Haosā”, Astro’n’out un Sudden Lights

6. “Lai jau deg”, Ivo Fomins

7. “Mēs vairs nē”, Samanta Tīna

8. “Stāvēt tuvāk”, DAGAMBA un Patrisha

9. “Tavs karogs”, The Sound Poets

10. “Garīgais arī”, Musiqq

11. “Panama”, Tautumeitas

12. “Drāma”, MARTA

13. “Ietin mani”, Ivo Grīsniņš Grīslis

14. “Šis ir mans laiks”, Aminata

15. “Ir lemts kopā būt”, Iveta Baumane un Roberts Pētersons

“Visi ir nocietušies pēc skatuves un skatītāja – mākslinieku vēlme darīt savu sirdsdarbu šovakar pārvērtās pozitīvas enerģijas sprādzienā! Es esmu pārliecināts, ka to sajuta gan TV skatītāji, gan radio klausītāji. Visi piecpadsmit finālisti bija pelnījuši šo oāzi pandēmijas

tuksnesī. Par to patiess prieks. Lai piedzīvotās emocijas dod jaunu grūdienu radīt jaunas dziesmas, ko guldīt 2021. gada Muzikālās bankas seifos un cilvēku sirdīs!” novēl Latvijas Radio 2 galvenais redaktors Kaspars Mauriņš.

Iepriekšējais raksts“Man tante par to neko nav teikusi!” Mājsēdes pārkāpējs Liepājā mēģina izlocīties no policijas – VIDEO
Nākamais rakstsNaktī liela nelaime notikusi Rīgā