Tuvojoties augusta pēdējām dienām, laiks saglabāsies mitrs un mēreni silts, brīvdienās gaisa temperatūra lielākajā daļā valsts sasniegs +20…+26°. Gan nedēļas izskaņā, gan arī nākošās nedēļas pirmajā pusē brīžiem līs, lokāli sagaidāmi arī pērkona negaisi. Dominēs lēns mainīga virziena vējš, naktī vietām redzamību pasliktinās migla, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Lai gan piektdien mākoņu debesīs būs daudz, dienā brīžiem uzspīdēs saule. Vietām īslaicīgi līs, bet pēcpusdienā valsts teritoriju no rietumiem sasniegs nokrišņu zona, kuras dēļ lokāli ir sagaidāmi arī pērkona negaisi. Pūšot lēnam vējam, naktī vietām austrumos izveidosies migla, un dienā negaisa laikā lēnais vējš var kļūt brāzmains. Nakts stundās gaiss atdzisīs līdz +10…+16°, bet dienā iesils līdz +18…+22°.

Pēdējā augusta nedēļas nogale būs siltāka, jo gan sestdien, gan svētdien, brīžiem uzspīdot saulei, gaiss dienas laikā daudzviet iesils līdz +20…+26°, savukārt naktī gaisa temperatūra pieturēsies +14…+19° robežās. Par spīti siltajam laikam, brīžiem uzlīs, kā arī lokāli dārdēs pērkons, plašākā teritorijā līs tikai naktī uz sestdienu. Kā dienās, tā arī naktīs dominēs lēns vējš, vien sestdien piekrastē tas būs nedaudz stiprāks, un lokāli naktīs veidosies migla.

Nākošās nedēļas pirmajā pusē laiks būs līdzīgs kā tas bijis līdz šim – mākoņi mīsies ar sauli un palaikam uzlīs, vietām neizpaliks arī stiprāks lietus un pērkona negaiss. Atsevišķās naktīs termometra stabiņš vietām var noslīdēt līdz +10° atzīmei, vietām veidosies migla. Dienas būs mēreni siltas, maksimālā gaisa temperatūra gaidāma +17…+23° robežās.

 

Iepriekšējais rakstsIeteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Nākamais rakstsValsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri atpazīst video un foto redzamās personas