Arī dienas laikā uz plkst. 12 piektdien sniega dēļ īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas šosejas (A1) posmā no Tūjas krustojuma līdz Ainažiem. Stipri apgrūtināta braukšana arī pa reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem Limbažu un Ainažu apkārtnē. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, valsts ceļu tīklā patlaban strādā 98 ziemas tehnikas vienības.

Atgādinām, ka snigšanas laikā sniega kārta un apledojums veidojas atkārtoti un aicinām plānot papildu laiku ceļam, izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu un ieturēt lielāku distanci. Uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā, sākumā strādājot uz galvenās, tad reģionālās un pēc tam uz vietējās nozīmes autoceļiem. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, izņemot Ventspils šosejas (A10) posmu no Kūdras līdz Usmai, Liepājas šoseju (A9) posmā no kalvenes līdz Liepājai, kā arī Jēkabpils un Līvānu apkārtnē.

Pēc snigšanas beigām valsts galvenie autoceļi no sniega ir jānotīra trīs stundu laikā, savukārt uz mazāk noslogotiem ceļiem šiem darbiem tiek dots līdz pat 24 stundām.

Atgādinām, ka ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook

Iepriekšējais rakstsKāda izskatās Lienes Kivičas jaunā kleita, kas iegādāta par… NEPILNU EIRO!?
Nākamais rakstsDiemžēl ir pavisam nepatīkamas ziņas par laiku nākamās nedēļas sākumā