Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. maija plkst. 6.30 līdz 21. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu un divus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi. Ziņo par lielu nelaimi Latgalē

Neilgi pēc deviņiem vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz Ludzas novada Ciblas pagastu, kur dīķī slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka cilvēks no dīķa jau ir izcelts un nodots NMPD mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi. Šogad no ūdens izcelti jau 20 miruši cilvēki, tostarp peldsezonā kopš 15. maija četri. Ugunsgrēki prasījuši 29 dzīvības.

Plkst. 16.41 saņemts izsaukums uz Tukuma novada Kandavu, kur cilvēks bija iestidzis dūksnainā vietā. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku izvilka un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega neapsaimniekota ēka, vieglā automašīna, elektriskais skūteris un piecos gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs
Nākamais rakstsJūrmalā risinājušies šausmīgi notikumi; policija rīkojas nekavējoties