Protams, nav divu vienādu sieviešu, tomēr, neraugoties uz visām mūsu atšķirībām – audzināšanā, temperamentā utt., pastāv kopēji uzskati, kas vieno daudzas no mums. Arī īpašības, kādas mēs vēlamies redzēt savā otrajā pusītē.

GODĪGUMS

Nav ilgi jāprāto, lai saprastu, ka mēs, sievietes, novērtējam partnera uzticību un izpratni.  Ja tu melo, riskē pārkāpt šo robežu! Esi godīgs, neizliecies un netēlo, aizbildinoties ar to, ka nevēlējies atklāt patiesību, lai nesāpinātu mūs. Ne par velti ir teiciens, ka labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli! Mēs dzīvojam tikai vienreiz un nav jēgas izlikties par to, kas neesam, mānīties un spēlēties ar otra jūtām!

 

LABA HUMORA IZJŪTA

Sievietēm patīk vīrieši, kas prot sasmīdināt. Pašapzinīga asprātība ir glaimojoša ikvienam stiprā dzimuma pārstāvim, tomēr nejauc to ar lētu, trulu un aizskarošu blēņu izteikšanu. Esi tāds, kāds tu esi, necenties izlikties par Džimu Keriju, jo otra tāda, visticamāk, nav un nebūs!

 

SPĒJA AIZSARGĀT

Nav šaubu, ka sieviete spēj aizstāvēt pati sevi, taču ļoti ticams, ka ikviena no mums vēlas justies pasargāta. Nekas neiepriecina vairāk, kā apziņa, ka varam paslēpties aiz tavas vīrišķīgās muguras. Attiecību speciālisti norāda sakritību tajā, ka, jo pasargātāka sieviete jūtas ar vīrieti, jo vairāk viņa respektē savu partneri.

 

INTELIĢENCE

Mūs saista gudri vīrieši, kuri ir lieliski sarunu biedri. Kad ir jāpieņem nopietns lēmums, mums ir būtiski dzirdēt tavu viedokli, alkstam, lai tieši tu uzņemies šīs situācijas atrisināšanu.  Esot kopā ar inteliģentu partneri, jūtam, ka mūsu vajadzības un prasības tiks ņemtas vērā un spēsim tās kopīgi izrunāt. Mēģini saprast mūsu vajadzības un novērtēt sievietes skatu punktu uz notiekošo.

LOJALITĀTE

Esi lojāls, cieni un respektē mūs! Ir aizvainojoši, ja tu koķetē ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm un atļaujies to darīt atklāti –  mūsu klātbūtnē. Ja esi kopā ar mani, tad cieni mūsu attiecības, ja to nespēj – iespējams, mums nav pa ceļam! Tavā prātā un sirdī ir jābūt tikai un vienīgi man!

 

DŽENTELMENISKUMS

Tas liek mums, sievietēm, justies īpašām un neatkārtojamām. Protams, tev nav nekas jāpārspīlē un jāizliekas par to, kas neesi. Dārgas dāvanas spēj aizvietot ikdienišķi sīkumi, uzmanības apliecinājumi – durvju atvēršana, rokas pasniegšana, palīdzot izkāpt no mašīnas utt., tas darbojas maģiski!

 

PERSONĪGĀS HIGIĒNAS IEVĒROŠANA

Neliegsimies, mums rūp ne tikai pašu izskats, bet arī tavs! Personīgās higiēnas ievērošana nav ekstra, ber gan dzīves nepieciešamība. Nevīžīgs vīrietis nav mūsu gaumē!

MŪSU PRIVĀTĀS TELPAS RESPEKTĒŠANA

Pārlieka greizsirdība un cenšanās mūs kontrolēt tikai padarīs situāciju saspringtāku un nepatīkamāku. Mums abiem ir jāatceras, ka esam divas dažādas personības, kuras nav saaugušas kopā! Ik pa laikam ir jāpavada laiks atsevišķi vienam no otra, lai tiktos ar draugiem un realizētu savus, iespējams, atšķirīgus sapņus. Dosim viens otram laiku un telpu!

 

DRAUDZĪBA

Ir tiešām lieliski, ja partneri vispirms spēj būt arī labi draugi. Esi draugs, runā ar mani bez nosodījuma un liec apjaust, ka esi līdzās un atbalstīsi!

 

NEPĀRSPĪLĒŠANA!

Iegalvo, ka vīrietis, kurš cenšas pārlieku daudz, lai atstātu labu iespaidu uz sievieti, liek mums uztraukties. Mēs nevēlamies uzmācīgu partneri, kas nav pārliecināts par sevi un rīkojies samāksloti. Esi tāds, kāds tu esi!

 

Novēlam saskanīgas attiecības!

Iepriekšējais rakstsPasaulē dārgāko kāzu TOP 10
Nākamais raksts5 skaistumkopšanas līdzekļi, kurus tev patiesībā nemaz nevajag