Kāzas, tas ir ļoti īpašs notikums cilvēku dzīvēs. Un tie, kuri jau precējušies, vai šobrīd gatavojas lielajam notikumam, zina, ka tam ir vajadzīga nauda. Vairāk vai mazāk – tas paliek katra paša ziņā, bet ir daži, kuri tam var atļauties tērēt pat vairākus desmitus miljonu.

 

Cik liela ir summa, ko cilvēki vidēji tērē par savām kāzām, ja runājam par vidusmēra divas dienas ilgām dzīrēm ar aptuveni 50 viesiem. 3 000? 5 000? 7 000? Šķietami daudz, ne tā? Tiesa, citiem ar šādu summu nepietiek pat tam, lai pienācīgi sagatavotu kāzu ielūgumus. Slavenības gan nav vidusmērs, vai ne?

 

10. Ketrīna Zeta Džounsa un Maikls Duglass

Kāzu datums: 2000. gada 18. novembris

Summa: 1, 5 miljoni $ (800 tūkstoši latu)

kaz1

Foto:Terry Deroy Gruber Photographers

Kāzās dziedāja 40 cilvēku liels koris no Velsas, kas bija par godu jaunajai sievai, jo Duglass vēlējās likt viņai sajust savu dzimto zemi. Svinības notika Ņujorkā, The Plaza Hotel. Viesi tika cienāti ar omāru, jēra gaļu, kaviāru un citiem dārgiem ēdieniem, kā arī ar kūku, kas bija 10 pakāpju augsta.

Šī gada augustā izskanēja ziņas, ka pāris ir paņēmis pauzi attiecībās. Par šķiršanos gan vēl nedomājot, taču katrs atsevišķi pārdomājot dzīvi.

 

9. Keita Mosa un Džeimijs Hains

Kāzu datums: 2011. gada 1. jūlijs

Summa: 1, 6 miljoni $ (~850 tūkstoši latu)

kaz2

Foto:Celebitchy.com

Sākot ar dārgām dizaineru drēbēm abiem jaunlaulātajiem un beidzot ar kristāla šampanieša strūklaku un dārgām uzkodām. Mosai mugurā bija izcilā britu modes dizainera Džona Galliano kleita, savukārt, jaunais vīrs bija tērpies franču modes dizainera Īva Sent Lorāna uzvalkā. Pāris salaulājās Anglijā, Gloučesteršīras Svētā Pētera baznīcā.

 

8. Eltons Džons un Deivids Fērnišs

Kāzu datums: 2005. gada 21. decembris

Summa: 1, 75 miljoni $ (~ 900 tūkstoši latu)

BRITAIN-GAY-MARRIAGE-ELTON-JOHN-FURNISH

Foto:Gg2.net

Tieši šajā dienā Lielbritānijā tika legalizētas viendzimuma pāru laulības, un uzreiz tajā laikā salaulājās arī šis pāris. Reiz kādā intervijā Eltons Džons, atbildot uz jautājumu par to, kāpēc tik daudz tērējuši kāzām, atbildējis: „Tas ir sīkums, salīdzinot ar mūsu lielo mīlestību!”

 

7. Kristīna Agilera un Deivids Breitmans

Kāzu datums: 2005. gada 19. novembris

Summa: 2 miljoni $ (~1, 1 miljons latu)

kaz4

Foto:Make-upoverdose.blogspot.com

Agilera apprecēja mūzikas mārketinga vadītāju Džordanu Breitmanu. Kāzas notika Napā, Kalifornijā. Aptuveni 80 tūkstošus no kopējām kāzu izmaksām veidoja Agileras kleita, ko pēc īpaša pasūtījuma darinājis Kriastiāns Lakruā. Diemžēl, laulība neizrādījās veiksmīga un 2010. gadā pāris izšķīrās.

 

6. Čelsija Klintone un Marks Mezvinskis

Kāzu datums: 2010. gada 31. jūlijs

Summa: ~2 miljoni dolāru (taču tiek baumots, ka tas varētu būt krietni vien samazināts cipars)

kaz5

Foto:Main.stylelist.com

Bila Klintona vecākā meita apprecējās ar baņķieri elegantās, rūpīgi plānotās kāzās Ņujorkā. Ja Klintoni atļāvās samaksāt 500 000 vien par ziediem un 200 000 par to, lai nodrošinātu pietiekamu apsardzi un saglabātu kāzu intīmo gaisotni, tad tiešām stipri vien jāšaubās, ka kopējais pasākums izmaksājis tikai 2 miljonus.

 

5. Pols Makartnijs un Hetere Millsa

Kāzu datums: 2002. gada 11. jūnijs

Summa: 3 miljoni $ (~1,5 miljoni latu)

kaz6

Foto:Fashionlady.in

Kāzas bija grandiozas – ar milzīgu uguņošanu noslēgumā. Viesi tika cienāti ar dārgiem veģetārajiem ēdieniem. Diemžēl, 2006. gadā pāris izšķīrās.

 

4. Selma Hajeka un Fransuā Henrijs Pinaults

Kāzu datums: 2009. gada 25. aprīlis

Summa: 3, 5 miljoni $ (~1,7 miljoni latu)

pop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto:Blikk.hu

Aktrise apprecējās ar franču miljardieri un piedzīvoja īstas, dažādu rituālu bagātas kāzas. Turklāt, viesi tika pārsteigti ar pāra izvēlēto kāzu dziedātāju – viņiem uzstājās īru rokgrupas U2 līderis Bono.

 

3. Toms Krūzs un Keitija Holmsa

Kāzu datums: 2006. gada 18. novembris

Summa: Aptuveni 3, 5 miljoni

kaz8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto:Blikk.hu

Lielākā naudas daļa tika iztērēta par Kārtera Dia darinātajiem platīna un dimantu gredzeniem. Svinības bija tādas, par kādām Holmsa bija sapņojusi kopš bērnības – īstas pasaku kāzas. Tās norisinājās Itālijā, kādā 15. gadsimtā celtā pilī. 2012. gadā pāris šķīra savu laulību.

 

2. Kima Kardašiana un Kriss Hamfrīss

Kāzu datums: 2011. gada 20. augusts

Summa: 6 miljoni $ (~3,2 miljons latu)

kaz

 

Foto:Behindthetalent.com

6 miljoni šķiet daudz, vai ne? Taču tās nebūt nav kopējās izmaksas. Tā kā Kardašianai ir pašai savs TV šovs, viņa daudz ko ieguva no dažādiem uzņēmumiem apmaiņā pret to, ka viņus pareklamē gan šovā, gan savā Twitter kontā. Taču šķiet, ka šie miljoni tomēr nebija tā vērti, jo pāris izšķīrās ļoti drīz pēc kāzām.

 

1. Princis Viljams un Keita Midltone

Kāzu datums: 2011. gada 29. aprīlis

Summa: ~34 miljonu dolāru (18 miljoni latu)

kaz10

Foto:Listal.com

Liela daļa no šīs summas tika atvēlēta drošības pasākumiem, taču, ja runa ir par nākamo karali un karalieni, tad jautājumi par to, kāpēc tas tā – ir lieki. Kāzas bija ļoti greznas un notika Londonā, Vestminsteras Abatijā. Kāzu norisi vēroja cilvēki ne vien klātienē, bet arī visā pasaulē pie saviem televizora ekrāniem.

Iepriekšējais rakstsTu neticēsi, bet tā tiešām nav foto montāža
Nākamais raksts10 īpašības, ko sieviete meklē vīrietī