Ilgnoturīgas, stipras un mīlestības piepildītas attiecības, tas skan brīnišķīgi. Taču nekas nenotiek tāpat vien, arī pie attiecībām ir jāstrādā, īpaši, lai izprastu savu partneri. Šīs desmit lietas noteikti palīdzēs tev stiprināt saikni ar mīļoto.

 

Iemācies, ka esat viens vesels

Attiecībās nevajadzētu būt dominējošam – es, man, bet gan domāt par to, kā rīkoties, lai piepildītu mēs. Protams, ikvienam ir sava ikdiena, savas dienas gaitas, pienākumi, intereses, taču attiecībās jūs esat vienots veselums par otra priekiem ir jāpriecājas tāpat kā par saviem, bet par bēdām jāskumst tieši tik pat stipri – un no sirds. Tikai tad varēsiet teikt, ka esat pāris – patiess pāris.

 

Patiesi iepazīsti cilvēku

Sākumā, kad kāds iepatīkas, ir iespējams neredzēt pilnīgi neko, uzskatot, ka otrs cilvēks ir kā dimanta oliņa, bez neviena paša melnumiņa. Taču laiks rit un rozā brilles krīt, vēlāk saproti – tas nav īsti labi, tas arī nē, izrādās, ka šī partnera īpašība ir īpaši kaitinoša un arī to viņš nedara tev pa prātam. Pirms uzsāc nopietnas attiecības, iepazīstiet viens otru – runājiet, apspriediet, seciniet. Un atceries – turpināt iepazīt nekad nav par vēlu.

 

Mācieties viens no otra un viens par otru

Kad esi apbēdināta, vai tev nav pats labākais garastāvoklis, nemeklē iemeslu, lai pateiktu ko nejauku savam partnerim. Tā vietā labāk rodi mieru viņa skavās vai aprunājies ar viņu – noteikti dzirdēsi kādu uzmundrinošu vārdu. Ar laiku jūs viens par otru iemācīsieties visu, zināsiet, ko labāk teikt, ko darīt ikvienā situācijā. Zināsiet, ko ieteikt citiem nedarīt, vai tieši pretēji, ko darīt, lai sagādātu patīkamus mirkļus, pārsteigumus.

 

Atpūtieties viens no otra

Tas, ja daudz laika pavadāt kopā, ir labi, taču ļoti svarīgi ir arī pavadīt laiku vienatnē vai vienkārši šķirtiem vienam no otra. Tas ir vajadzīgs kaut tāpēc, lai jūs arvien sev atgādinātu un sajustu to, cik ļoti vēlaties viens otru satikt, cik ļoti gaidāt šo tikšanās mirkli. Tas ir svarīgi arī tāpēc, lai jūs spētu darīt dažādas lietas, domāt par to, ko jūs darāt un reizēs, kad esat kopā – papildināt viens otru ar iegūtajām zināšanām.

 

Domā par ko strīdaties

Ikviens sastrīdas un tas pat ir normāls komunikācijas process… līdz zināmam brīdim. Domā par to, par ko jūs strīdaties, apdomā, vai tas bija tā vērts, ko panācāt ar šo strīdu un galvenais – nestrīdaties par sīkumiem. Protams, nekas nešķiet sīkums dusmu uzplūdu brīdī. Viss šķiet nopietns un briesmīgs, taču atceries, ka labu un stabilu attiecību pamatā viens no galvenajiem spēlētājiem ir kompromiss. Un to ir iespējams rast ikvienā situācijā. Reizēm strīdi rodas tikai tāpēc, ka nav bijusi laba diena, ka kāds iepriekš nokaitinājis vai aizvainojis un gribas izlādēties, tāpēc, pārnākot mājās, var nokaitināt pat tas, ja otrs ne tā paskatās. Un no tā izriet strīdi, kuros tiek uzskaitīts viss tas, kas laika gaitā sakrājies, tiek uzsvērts viss, ko partneris jebkad izdarījis ne tik labi vai nepareizi, tiek izceltas visas kļūdas. Bet atceries – ja tu tiešām mīli un vēlies ar šo cilvēku stabilas, stipras un noturīgas attiecības – tas nav pareizais tonis. Jūs abi esat līdzvērtīgi… arī dusmās un ķildās.

 

Mīli sevi

Patiesu mīlestību no otra saņemsi tikai tad, kad arī pati sevi mīlēsi. Ja visu laiku sūdzēsies, ka neizskaties labi, ka vēders par lielu, vaigi par sārtu vai ausis pārāk mazas (arī gadījumos, ja tas ir tavs veids, kā regulāri uzprasīties uz komplimentiem), tu vīrietim ar laiku to iegalvosi un viņš agri vai vēlu vairs neteiks: „Nē, mīļā, tu izskaties fantastiski, nav tā kā tu saki!” Viņš sāks tev dot padomus, kā to nomaskēt vai kā citādi kaut ko darīt lietas labā. Viņš sāks piekrist tev, ka tas, ko tu uzsver, patiešām ir tā kā tu apgalvo. Pucējies, rūpējies par savu ārējo izskatu (un, protams, iekšējo ES), iemīli sevi un izbaudi to, cik ļoti tevi mīl un mīlēs tavs partneris!

 

Dāvā savu mīlestību

Ar laiku pie attiecībām tik ļoti pierodam, ka dienu pavadām, saņemot vienu vienīgu skūpstu, pārnākot mājās no darba. Citreiz pat nevienu. Attiecības kļūst par rutīnu. Nepieļauj to. Arī pēc 10 un vairāk attiecībās pavadītiem gadiem, ir nepieciešams atrast laiku, lai apskautu savu partneri, lai pateiktu viņam ko jauku, noskūpstītu un reiz pa reizei atgādinātu, cik ļoti šis cilvēks tev ir nozīmīgs, cik ļoti tu viņu mīli. Nepārspīlējot, neuzliekot to sev par ienākumu, bet vienkārši – no sirds.

 

Pārliecinies par kopīgiem nākotnes plāniem

Patiess ir Antuāna de Sent Ekziperī teiciens – Mīlēt nebūt nenozīmē skatīties vienam uz otru, bet gan abiem kopā skatīties vienā virzienā. Ik pa laikam der kopīgi parunāt par nākotni un saprast, vai aizvien jūs saista kopīgas ieceres, plāni, vai jums ir līdzīgas vēlmes, vai spējat līdzīgi sevi iztēloties pēc 20 gadiem un, vai aizvien tur redzat sevi kā pāri.

 

Atceries par to, ka nevar tikai ņemt no otra, ir kaut kas jāsniedz arī pretī

Uzreiz prātā nāk vēl viens labs teiciens, šoreiz Raiņa variācija – Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams.Vienkārši padomā par šiem vārdiem. Un, ja nepieciešams, atgādini tos arī savam partnerim.

 

Esiet stipri

Atceries, ka galvenais ir tas, cik labi jums abiem ir kopā, ko jūtat viens pret otru un ko domājat. Tam, ko par to domā apkārtējie, nav nozīmes. Citiem nav tiesību norādīt tev, ar ko satikties, kad to darīt, kāpēc… Nereti gadās, ka draugu skubināti, cilvēki pārtrauc attiecības, ilgi mokās sirds sāpēs, pārdzīvo… Taču nekad neaizmirsti – draugi vienmēr tevi atbalstīs un būs laimīgi kaut tāpēc, ka tā jūties tu, ja nē, tad padomā – vai tie tiešām ir draugi?

 

Lai tev mīlestības piepildītas un stipras attiecības!

Sabiedrība

Par Kariņa attēlu publiskošanu – 500 eiro sods – VIDEO

  Datu Valsts inspekcija sodījusi personu, kura sociālajā tīklā “Facebook” publicēja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa fotogrāfijas,...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Kivičs pārsteidz, atklājot, kādas ir viņa prasības privātos koncertos

  Nav noslēpums, ka mūziķis Andris Kivičs ir visai pieprasīts privātās mājas ballītēs, kāzās un dažādos...

Ceturtdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 153 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...
apptive.com

Uzmanību! Telefonkrāpnieki izdomājuši jaunu, īpaši viltīgu, shēmu

  Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas...

Statistika apliecina – nevakcinētie Latvijā ar Covid-19 saslimst un mirst ievērojami biežāk

  Absolūtais vairākums cilvēku, kuri saslima ar Covid-19 un kuriem smagas slimības norises gaitas dēļ bija vajadzīga...

Horoskopi un Testi

Foto:Brivbridis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Sargies no šī dienas, jo iespējama spēcīga enerģijas noplūde. Uzmanies, lai neradītu draudus savai karjerai...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Šodien pacenties izbaudīt savu brīvību. Kāds mēģinās uzspiest tev savu viedokli, atņemt tev tiesības pieņemt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien, cik vien iespējams, atpūties un uztver visu viegli. Tas attiecas ne vien uz tavu...

Horoskopa zīmes, kurām AUGUSTS solās būt īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

  Šodien pats būsi vainojams pie visa, kas ar tevi notiks, arī pie neveiksmēm. Tavi trūkumi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 2.-8. augusts

  Tik daudz kas piedzīvots, bet tik daudz kas vēl priekšā. Klāt augusta pirmā nedēļa, lai...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks gaidāms turpmāk šonedēļ – VIDEO

  Pirmdien Latvijas austrumu daļu skāra pamatīgs lietus, bija spēkā oranžais brīdinājums, jo lietavas var bojāt...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...