Uzzini, ko viņš vēlas lai tu zini, taču, iespējams, baidās atklāt!

Lūdzu, pasūti desertu!

Kopīgas pusdienas noteikti nav īstais laiks, lai izliktos, ka tava kuņģa lielums līdzinās putna guzai! Netēlo, ka tev nav apetītes vai ēd tik maz, ka rodas jautājumi, kā spēj no šīm drupatām uzkrāt tik nepieciešamo enerģiju. Lielākajai daļai vīriešu nešķiet, ka slimīga tieksme būt teju modeles aprisēs ir seksīga, viņi vēlas, lai tu esi tāda, kāda esi patiesībā, neko netēlojot. Jūties ērti un izlaid savus psiholoģiskos gājienus!

Nebaidies spert pirmo soli vai uzticies un ļauj to pilnībā darīt viņam!

Pat vīrišķīgiem tēviņiem nepatīk noraidījums un emocionāla sāpināšana. Tāpēc viņi vēlas, lai sieviete dod kādu nelielu mājienu, ka ir ieinteresēta kontaktēties. Ja neesi gatava uzsākt tiešu sarunu, atklāj visu ar savu ķermeņa pozu, maigu pieskārienu vai velti viņam siltu smaidu. Vienkārši sniedz vīrietim nelielu, pozitīvu vai negatīvu zīmi…

Tu vari būt boss guļamistabā!

Tradicionālais lomu sadalījums nav nekas slikts, taču dažkārt gan vīrietis, gan pati sieviete vēlas, lai tieši daiļā dzimuma pārstāve uzņemas vairāk vadības un seksuālā dzīve nav izņēmums. Skaidri pasaki, ko vēlies no vīrieša guļamistabā, kas tieši apmierinātu tavas vēlmes, jo diemžēl daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem šie temati šķiet pārāk mulsinoši vai stresa situācijā viņa ieceres izjūk, nemaz nevēloties likt tev vilties. Varbūt izklausīsies savādi, taču, ja tu šad – tad uzņemsies kontroli, tas būs tieši tas, kas vīrietim nepieciešams, lai saprastu, kā viņam ir jārīkojas, lai tu viņam līdzās būtu laimīga un apmierināta.  

Tu esi skaista, beidz žēloties!

Viņš, iespējams, nebūtu līdzās, ja tu nešķistu gana pievilcīga. Stiprā dzimuma pārstāvji ir vizuāli tendētas radības,par to taču tev nav šaubas, vai ne? Ikvienam no viņiem ir savs īpašais priekšstats par to, kas ir un kas nav simpātisks sievietē. Tāpēc pārstāj uztraukties un stresot par šo jautājumu. Viņš domā, ka esi seksīga un skaista, tieši tāpēc esi VIŅA sieviete! Ja tu pati vēlies ko mainīt sevī, dari to savā labā, ne tādēļ lai izdabātu vīrietim! Savukārt, ja viņš ir pārlieku tendēts uz izskatu un dažādām ārišķībām, pārdomā vai šis vīrietis ir tā vērts, lai tu nomocītu sevi ar nevajadzīgām diētām, mēģinot atbilst viņa galvā esošajiem skaistuma kultiem.

Eleganta kleita pārspēj mini!

Gaumīgs apģērbs liek tev izskatīties smalkai, veiksmīgai un pārliecinātai par sevi, pretēji – pārlieku īss, piedauzīgs tērps liek nojaust, ka dzīvē visu vēlies panākt tikai akcentējot sava izskata dotības. Lai gan vīrieši skatās uz šādi tērptām sievietēm, reti kurš no viņiem vēlas, lai tā izskatās viņa mīļotā. Viņi domā, ka ar pārspīlētu mini un dziļiem dekoltē mēs drīzāk izskatāmies pēc meitenēm, nevis – nobriedušām personībām.

Kompliments vai divi – nesāpēs!

Nereti valda uzskats, ka nav nepieciešams izlutināt vīrieti ar liekām uzslavām un cildinājumiem, tomēr arī viņi vēlas dzirdēt lietas, kas uzspodrinātu viņu vīrišķību. Un tām ne vienmēr ir jābūt verbālām izpausmēm – ilgs, mīlošs skatiens; maigs apskāviens – pilnīgi pietiekami!

Viņi vēlas iekarot, taču, ja tev patīk šis vīrietis, nepadari šo procesu neiespējamu!

Neiespējamā Misija (Mission Impossible) nebūtu īstā devīze šim iepazīšanās un attiecību izveidošanas procesam. Ja vēlies tēlot nepieejamu, dari tā, taču pārlieku neaizraujies ar šo lomu, tu riskē, ka viņam apniks…

Esi pārliecināta – izskatam ir nozīme, bet ne tik lielā mērā, kā tev, iespējams, šķiet!

Ja mēs ticēsim, piemēram, žurnāla Glamour veiktā pētījuma rezultātam, ka 78 % vīriešu labprātāk tiktos ar pašpārliecinātu, taču apaļīgu sievieti, nevis nedrošu supermodeli, daudzi mūsu pieņēmumi varētu sašķobīties.Ikviens vīrietis vēlas būt kopā ar skaistu sievieti, taču ne tādu, kura ir sasaistīta ar dažādiem estētiskiem stereotipiem, kas mazina viņas personības skaistumu. Tas var šķist dīvaini, bet vīrieši domā, ka pašapziņa padara sievieti arī fiziski seksīgāku! Turklāt veids, kādā vīrietis uztver daiļā dzimuma būtni ir būtiska mēraukla tam, kā viņš uzlūko pats sevi. Visu ar mēru, dāmas!

Esi dabiska!

Daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem šķiet, ka sieviete, kura nav uzkrāsojusies ir daudz seksīgāka un pievilcīgāka nekā, ja ar grimu tiek pamatīgi pārspīlēts. Esi pārliecināta par to, ko viņš tev saka, nedomājot, ka vīrieša vārdi nav nekā vērti, jo viņš runā no sirds. Ievainojamība un dabiska uzticība ir īpašības, kas liek vīrietim uzlūkot tevi ar simpātijām.

Tev nav jāskatās sporta spēles, jādzer alus un jādara daudz kas citas, lai izdabātu viņam!

Ja tev nepatīk, piemēram, hokejs – neskaties to piespiedu kārtā, tomēr nenorādi, ka arī viņš nedrīkst to skatīties. Izmanto laiku, kamēr mīļotais ir iegrimis savā sporta pasaulē citiem mērķiem, veltot to sev, attīstot un pilnveidojot savas intereses. Darīt to, ko vēlies tieši tu ir pats svarīgākais. Vīriešiem patīk pastāvīgas sievietes!

Neuzliec masku!

Šķiet, ka ir dabiski, ja attiecību sākumposmā mēs saskatām un arī izrādām otram  tikai savas rakstura pozitīvās nianses, tomēr pārlieku ilgi valkājot šo masku ir iespējams aizspēlēties pārāk tālu, kad tev var rasties sajūta, ka bez tās vairs nebūsi tāda, kādu viņš vēlas redzēt sev līdzās. Neradi attiecībām scenāriju, nosakot un izdomājot katram savu lomu, bet ļauj visam noritēt dabiski. Vīrieša acīs nav nekā pievilcīgāka kā sieviete, kura ir dabiska un atļaujas dzīvot bez maskas!

 

Lai veicas!

Iepriekšējais rakstsVai zini, kā ar grimu veikt sejas korekciju?
Nākamais raksts7 pārsteidzošas lietas, kas palielina tavu svaru