Uzzini, kuras lietas un sarunu tematus mēs, sievietes, dažkārt vēlamies noklusēt…

Es domājam par seksu (ar tevi) pat ļoti daudz! Tā nav tikai vīriešu lieta!

Arī es nervozēju par saistībām, dažkārt sievietes tās biedē tikpat ļoti kā stiprā dzimuma pārstāvjus!

Lai gan esmu moderna un neatkarīga, vēl aizvien vēlos, lai attiecībās tiešu tu esi vīrietis. Tev joprojām jābūt manam bruņiniekam spožās bruņās, aiz kura muguras jutīšos droša un pasargāta.   

Mans bijušais (-ie) nebija slikts gultā, kā tu to uzskati. Bija taču jābūt kādam, ar kuru kopā kļuvu par tādu seksa dievieti, kāda esmu.

Mani tracina tas, ka tu salīdzini mani ar mammu, vai es tev nešķietu pilnīgi cita personība? Atstāsim gan manu, gan tavu māti ārpus mūsu attiecību strīdu jautājumiem!

Es vēlos, lai tu dažkārt esi nedaudz greizsirdīgs. Veselīgās devās tā nevienam nenodarīs ļaunu, iespējams, tas man vēlreiz parādīs, ka esmu tev nozīmīga, jo tu to tik reti ietērp vārdos.

Jā, es fantazēju par seksīgiem slavenajiem vīriešiem, taču tas nenozīmē, ka es gribētu, lai kāds no viņiem būtu tavā vietā!

Es stāstu draudzenei vairāk nekā tev, tomēr mazāk nekā tu baidies. Es zinu tematus, kuriem jāpaliek tikai starp mums, robežu, kuru nepārkāpšu!

Ja nu reiz es esmu izpļāpājusies draudzenei par kādiem taviem vai mūsu noslēpumiem, ceru, ka tu sapratīsi un piedosi to… Kam negadās?!

Patiesībā es pamanu un novērtēju visu, ko tu dari! Man patīk, ka tev nav bail novārtīt savas rokas. Dažkārt gan tu bez lūgšanas varētu nomazgāt arī netīros traukus…

Es mīlu tevi no visas sirds, tomēr tāpat mazliet ilgojos un prātoju, ka, iespējams, nekad vairs nepiedzīvošu iemīlēšanās taureņus sajūtu savā vēderā un galvā.

Iespējams, es teikšu, ka man patīk tavs jaunais matu griezums, taču, visticamāk, vēlēšos, lai tavi mati nedaudz ataug un tu atkal izskaties kā iepriekš. Tā nu tas ir.

Ja kāda no manām draudzenēm man atklās pamatīgu noslēpumu, iespēja, ka es padalīšos tajā ar tevi ir visai niecīga. Un ne jau tāpēc, ka neuzticos tev, tās ir meiteņu lietas!

Tāpat ļoti iespējams, ka tu neuzzināsi, ka nesen esmu iegādājusies ļļootttiiii dārgas kurpes, kas rūpīgi noslēptas skapī. Kam man nepieciešams klausīties, ka ir bezjēdzīgi izmest par tiem kaudzi naudas, ja man jau ir tik daudz apavu. Nu un, ka ir – bet ne šādi!!! Vai es tev pārmetu par jaunajiem mašīnas diskiem?

Iespējams, es vēl dažkārt notēloju orgasmu, jo vēlos, lai jūties patiesi vīrišķīgs kā dzīvē, tā guļamistabā.

Neraugoties uz to, cik ilgi mēs esam kopā, man dažkārt tomēr ir kauns atklāt tev, piemēram, savas seksuālās fantāzijas.

Es novērtēju stiprā dzimuma kolēģu izskatu un labās īpašības, lai gan viņi ir tikai darba biedri. Tas, ka esmu jau pasūtījusi ēdienu, nenozīmē, ka vairs neieskatos ēdienkartē – tu saprati, ko es ar to domāju.

 

Es joprojām izbaudu dienas, kad esmu viena pati un varu darīt tikai to, ko vēlos vienīgi ES!

Un arī es pamanu, ka tava pēcpuse šajos džinsos neizskatās tikpat labi kā pirms vairākiem gadiem, vai to, ka tev ir uzaudzis alus vēderiņš… Tomēr es paklusēju, lai nesagrautu tavu pašapziņu. Varbūt arī tu dažkārt vari nebūt tik tiešs?!

Iespējams, ka man tomēr ir mazāk vai gluži pretēji – vairāk bijušo seksuālo partneru, nekā tev teicu. Vienkārši ir lietas, par kurām labāk paklusēt…

Jā, dažkārt es izdomāju dažādus aizbildinājumus, lai neļautos tuvībai. Taču, ja man nebūtu iepriekšējā vakarā jāgaida tik ilgi, līdz pārradīsies mājās pēc garas darba dienas, tas tā nebūtu?!

Ļoti ticams, ka tu neesi redzējis daudzas manas apkaunojošās fotogrāfijas. Uzticies man, tā ir labāk!

Vai arī tev ir savi noslēpumi?

Iepriekšējais raksts10 produkti, kas palīdzēs uzveikt celulītu
Nākamais raksts19 slavenību šokējošās svara izmaiņas