Aplūko un uzzini, kā pasaulslavenie cīnījušies ar liekajiem kilogramiem vai gluži pretēji – dažādu iemeslu dēļ uzņēmuši tos papildus.

 

DŽENIFERE HADSONE, amerikāņu ierakstu māksliniece un aktrise

jennifer-hudson-400x400

Grammy un Amerikas kinoakadēmijas balvas laureāte ir spējusi dramatiski samazināt savu svaru. 2009. gadā viņai bijai jāatbrīvojas no grūtniecības laikā iegūtajiem liekajiem kilogramiem, lai varētu piedalīties savā kārtējā kino projektā Winnie, kurā atveidoja Nelsona Mandelas sievu. Hadsone regulāri sportoja, izmantojot slavenību trenera Hārleja Pasternaka pakalpojumus, kā arī pielietojot Svara vērotāju programmu. Nu viņa ir ievērojami slaidāka un no 46. apģērbu izmēra pārkāpusi 36.!  

 

KRISTIANS BEILS, angļu aktieris

christian-bale-400x400

Šis aktieris lomas dēļ piekritis zaudēt gandrīz 30 kg no sava svara, lai atveidotu cilvēku, kurš cieš no hroniska bezmiega 2010. gada filmā  Mašīnists (The Machinist). Lai nenodarītu pāri savam organismam vēl vairāk, viņš regulāri lietoja dažādus uztura bagātinātājus, lai būtu pārliecināts, ka, trūcīgā uztura dēļ, tomēr uzņem būtiskos vitamīnu un dažādus elementus. Beils bija gatavs lomai sverot vien 55 kg, turklāt viņa augums ir 183 cm, kas padara šo proporciju teju nenormālu!  

 

OPRA VINFRIJA, amerikāņu televīzijas sarunu šovu vadītāja, veidotāja un filantrope

oprah-winfrey-weight-loss-excercise-2015-2014

Multimiljonāre nemitīgi cīnās ar liekā svara problēmu, ko izraisa vairogdziedzera darbības traucējumi. 2000. gadā viņa svēra mazliet vairāk nekā 72 kg, taču dažus gadus vēlāk  jau vairāk nekā 90! 2010. gadā viena no pasaules ietekmīgākajām sievietēm skaļi paziņoja, ka nekad vairs neievēros diētu! Vai tiešām?

 

DŽONS GUDMENS, amerikāņu teātra un kino aktieris

john-goodman-400x400

Gudmens, ko mēs, Latvijas televīzijas skatītāji, visticamāk, vislabāk pazīstam ar Freda Flonstona tēlu filmā The Flinstones, 2007. gadā svēra vairāk nekā 166 kg! Tomēr pateicoties sabalansētai diētai un regulārām fiziskajām aktivitātēm, ir spējis atbrīvoties no vairāk nekā 45 kg liekā svara. Gudems atzinis, ka nav vērts laist vējā radošo enerģiju, lai prātotu, ko atkal apēst, tā vietā labāk veltīt savu potenciālu daudz nozīmīgākām lietām, dzīvojot daudz pilnvērtīgāku, pilnasinīgāku dzīvi! Aktieris ir pilnībā atteicies no alkohola, nelieto cukuru un klausa savam personīgajam trenerim, kura uzraudzībā cītīgi trenējas 6 dienas nedēļā.

 

50 CENT, amerikāņu reperis, uzņēmējs un aktieris

50-cent-400x400

Šī slavenā mūziķa straujais svara zudums daudzu patiesi šokēja! Viņi prātoja, ka, iespējams, 50 Cent ir smagi slims, taču izrādījās, ka viņš pakļāva sevi šādam svara zudumam, lai atveidotu ar vēzi slimu vīrieti 2011. gada filmā Viss sabrūk (All Things Fall Apart). Repera svars 9 nedēļu laikā no gandrīz 98 kg samazinājās līdz 72. Tomēr drīz vien pēc kino projekta noslēguma viņš atkal bez pūlēm atguva savu ierasto formu.
 

KEVINS FEDERLAINS, amerikāņu dejotājs, reperis un bijušais modelis

kevin-federline-400x400

Popmūzikas dziedātājas Britnijas Spīrsas bijušais vīrs un divu dēlu tēvs no stalta vīrieša īsā laika posmā pārvērtās par gandrīz 110 kg smagu, bezformīga auguma īpašnieku. Vienmēr vēloties būt kameru uzmanības centrā, Federlains 2010. gadā piedalījās TV tievēšanas šovā Celebrity Fit Club, mēģinot samazināt lieko kilogramu skaitu, tomēr no tā nekas neizdevās.

 

KELLIJA OSBORNA, angļu TV raidījumu vadītāja, modes dizainere, dziedātāja un aktrise

kelly-osbourne-400x400

Reiz ļoti korpulentā – slavenā rokera Ozija Osborna meita pēc dalības šovā Dejo ar zvaigzni (Dancing with the Stars) nolēma pielikt punktu savu emociju apēšanai un kopumā zaudēja vairāk nekā 30 kg. Viņas apņēmība un neskaitāmās stundas sporta zālē attaisnojās un jaunā sieviete no apaļīgas, neveiklas jaunietes, pārtapa skaistā, iznesīgā sievietē, kura bez pūlēm var nēsāt 32. izmēra apģērbu.

 

DŽAREDS LETO, amerikāņu mūziķis un aktieris

jared-leto-before-400x400

Rokgrupas  30 Seconds to Mars solists, dziesmu autors un ģitārists pieņēmās svarā par vairāk nekā 27 kilogramiem, lai atveidotu mūziķa Džona Lenona slepkavu krimināldrāmā 27. Nodaļa (Chapter 27).Pēkšņais un pamatīgais svara pieaugums izraisīja smagu podagru – vielmaiņas radītus traucējumus, kad urīnskābes sāļi uzkrājas organismā un izgulsnējas locītavās, nierēs un citos orgānos. Leto intervijās atzina, ka, lai atgūtu iepriekšējo svaru viņam bija nepieciešams gads cītīgu treniņu un sabalansēta uztura, minot, ka viņš nekad vairs nebūtu gatavs šādi pieņemties svarā lomas dēļ.

 

SĀRA RŪ (SARA RUE), amerikāņu TV aktrise

sara-rue-300x400

34 gadus vecā aktrise pirms dažiem gadiem spējusi zaudēt gandrīz 23 kg pēc tam, kad pievienojās slavenās svara zaudēšanas speciālistes Dženijas Kreigas skriešanas sistēmai, kļūstot arī par viņas uzņēmuma reklāmas seju, jo bija sajūsmināta, ka atkal spēja ielīst 36 izmēra apģērbā.

 

ŠARLĪZE TERONA, dienvidāfrikāņu kino aktrise, režisore un bijusī modele

charlize-theron-400x400

Holivudas skaistule ir viens no spilgtākajiem piemēriem, ka īstens aktieris lomas dēļ ir gatavs uz visu. Lai piedalītos filmā Monstrs (Monster), kurā viņa atveidoja prostitūtu un sērijveida slepkavu, Teronai nācās pieņemties svarā par vairāk nekā 13 kg, ko panākusi ēdot ļoti daudz virtuļu. Pēc filmas aktrise ātri atguva savu ierasto ķermeņa formu, pat vēl pirms kino darba pirmizrādes.

 

ZVAIGZNE DŽOUNSA REINOLDSA, amerikāņu juriste, žurnāliste, rakstniece un TV personība

1398952539_star-jones-560

Šī afromaerikāniete trīs gadu laikā ir spējusi atbrīvoties no aptuveni 73 kilogramiem!!! Kā pati atzinusi, panākusi to ar drastiskiem paņēmieniem, sākot ar kuņģa samazināšanas operāciju, un stingru diētu, jo operācija pati par sevi neko neatrisinātu.

 

DŽENETA DŽEKSONE, amerikāņu dziedātāja, dziesmu autore, producente, dejotāja, aktrise un popkultūras ikona

janet-jackson-400x400

Šī ir vēl viena pasaulslavenā sieviete, kuras svars nemitīgi svārstās – no viena grāvja otrā! 2010. gadā viņa varēja lepoties ar lielisku ķermeņa formu, atzīstot, ka lai šādi izskatītos, viņa pārtikusi vien no āboliem un nelielas tortillas čipšu paciņas dienā. Mūziķe šādi rīkojusies, lai lieliski izskatītos savas dziesmas Love Will Never Domūzikas video uzņemšanas procesā. Šobrīd 47 gadus vecā mūzikas zvaigzne cenšas ēst maksimāli sabalansēti un veselīgi, kā arī regulāri sporto – privātā trenera uzraudzībā.

 

NIKOLA RIČIJA, amerikāņu dizainere, sabiedrības dāma un TV personība

nicole-Richie-dramtic-changes

2006. gadā 155 cm garā sieviete svēra aptuveni 40 kg, bija bīstami tieva pat Holivudas skaistuma kulta standartiem, liekot daudziem norādīt uz viņas iespējamo anoreksiju, taču Ričija to asi noliedza. Šobrīd divu bērnu māmiņa ir laimīga un daudz veselīgāka.  

 

SETS ROGANS, kanādiešu aktieris, komiķis, producents, režisors un scenārists

seth-rogan-400x400

31 gadu vecais aktieris daudziem asociējas ne tikai ar komiķa dotībām, bet arī apaļīgo ķermeņa formu.  Jautrais Holivudas puisis vairākkārt zaudējis un atkal atguvis savu svaru, tā līdz brīdim, kad uzsāka sadarbību ar slavenību treneri Hārliju Pasternaku, 9 mēnešu laikā atbrīvojoties no vairāk nekā 13 kg.

 

RENĒ ZELVĒGERE, amerikāņu aktrise un producente

zellwegerR210607REX_468x781

Daudzi pazīst viņu tieši pateicoties tēlam filmā Bridžitas Džounsas dienasgrāmata (Bridget Jones Diary). Lai to atveidotu aktrise pieņēmās svarā par vairāk nekā 10 kg, no 34. apģērba izmēra pārejot uz 44. Tomēr visšokējošākais ir tajā, ka pēc šīs lomas aktrise ievēroja diētu, lai zaudētu šos liekos kilogramus un pārlieku aizrāvās, jo zaudēja krietni vairāk. Viņa ir viena no Holivudas aktrisēm, kuras svars mēdz svārstīties, izraisot dažādas problēmas formas atgūšanas laikā.

 

MO’ NIQUE, amerikāņu komediante un aktrise

weight-monique-4

Lai gan komiķe vienmēr ir izteikusies, ka mīl savas raženās ķermeņa aprises un ir ar tām apmierināta, viņa tomēr izlēma sākt dzīvot veselīgāk, jo nespēja vairs paciest augstā asinsspiediena izraisītās problēmas, jo viņas svars bija pārsniedzis 120 kg.  Mo’ Nique, ēdot sabalansētāk un veselīgāk, zaudēja vairāk nekā 20 kg. Komiķe attiecās no ātrajām uzkodām, sarkanās gaļas un stipri ceptiem ēdieniem, tā no 50. apģērba izmēra pārejot uz 44.

 

KIRSTIJA ALLENA, amerikāņu aktrise un komiķe

kristen-alley-400x400

Šī ir aktrise, kuras svara svārstības nemitīgi mainās, gluži kā jo-jo efekts. Reiz viņa sadarbojās ar diētas guru Dženiju Kreigu un zaudēja vairāk nekā 34 kg no sava liekā svara, tomēr nespējot pieturēties pie viņai speciāli izstrādātā diētas plāna, drīz vien atguva to ar uzviju. 2000. gadu vidū viņas svars krietni pārsniedza  100 kg, kas stimulēja sākt rīkoties, tā pamazām atbrīvojoties no 36., savukārt, 2010. gadā vēl no gandrīz 15 kg. Kā būs tālāk, rādīs laiks.

 

RIKIJA LEIKA, amerikāņu aktrise, producente un TV raidīju vadītāja

ricki_lake240

Sievietes svars bija nozīmīgs viņas 1988. gada spožajā aktierspēlē filmā Matu laka (Hairspray), kurā viņa atveidoja Treisiju Tērnbladu, liela izmēra sievieti ar tikpat apjomīgu frizūru un plašu sirdi. Vēlāk aktrise vairs nebija mierā ar šiem liekajiem kilogramiem un, mainot savus ikdienas paradumus, atkal svēra 55 kg, pretēji 90to gadu sākumam, kad tas bija virs 122 kg. Leika intervijās ir atklājusi, ka bērnībā cietusi no seksuālās izmantošanas, kas vēlāk sekmējis viņas ēšanas traucējumus. Šobrīd viņa cenšas pārtikt no termiski neapstrādātas pārtikas un bez pūlēm valkā 36. izmēra apģērbu.

 

RENDIJS DŽEKSONS, amerikāņu basģitārists, dziedātājs, ierakstu producents, raidījumu vadītājs un TV personība

1398952679_randy-jackson-560

2003. gadā American Idol bijušais tiesnesis svēra vairāk nekā 136 kg, turklāt ir atzinis, ka cieš no 2 tipa cukura diabēta. Viņš veica kuņģa samazināšanas operāciju, kas kombinācijā ar veselīgu uzturu un dzīvesveidu, palīdzēja atbrīvoties no vairāk nekā 52 liekajiem kg.

 

Vai zini vēl kādu piemēru?

Iepriekšējais raksts22 sieviešu noslēpumi: ko mēs cenšamies slēpt no vīriešiem?
Nākamais raksts14 pārsteidzoši fakti par Coca – Cola