Vasara, jūra un lieliska latviešu mūzika – tas viss būs Saulkrastos! Pievienojies arī tu, aicini līdzi draugus un pavadiet lielisku laiku kopā!

 

Kā ik gadu, pašā vasaras karstumā Saulkrastu estrādi ar lielisku latviešu mūziku pieskandina Lielais Saulkrastu Šlāgermūzikas festivāls. Arī šogad, 29. jūlijā uz Saulkrastu estrādes kāps un Festivāla apmeklētājus priecēs grupas KLAIDONIS, DAKOTA, APVEDCEĻŠ, ZEĻĻI, TEQUILA BAND un LINGA. Pēc pusnakts Nakts ballīte būs ROBERTA LEJASMEIJERA pārziņā, bet par pasākuma labo noskaņojumu gādās Latvijas Radio ētera personība ELVIS JANSONS.

20187688_1556253321115361_1754766517_n

Jo vairāk tāpēc, ka Saulkrasti ir tepat līdzās – tikai 45 km no Rīgas, 40 km no Siguldas un 47 km no Limbažiem! Toties par Saulkrastu saulrietiem stāsta leģendas – par tiem skaistāku neesot tuvākā un tālākā apkārtnē – atliek vien pārliecināties pašiem!

 

Nepalaid garām šo lielisko iespēju – ieplāno savu vasaras iesildīšanas nedēļas nogali jau laikus – iegādājies biļeti uz Saulkrastu Šlāgerfestivālu tikai par 7 EUR “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai k/n “Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem. Festivāla dienā biļetes cena būs jau 10 EUR.

 

 Kā ierasts – vairāk informācijas iegūt, jaunumus uzzināt un pievienoties interesentu pulkam iespējams arī Saulkrastu šlāgerfestivāla sociālajos tīklos šeit:

facebook

draugiem

KONKURSS!!!

Mēs piedāvājam biļetes arī laimēt! Kopumā izspēlēsim 10 biļetes. Konkursā būs pieci uzvarētāji – katrs no viņiem saņems divas biļetes uz šo pasākumu.

 

 

Kā un kur piedalīties?

Ļoti vienkārši, lai piedalītos konkursā un gūtu iespēju tapt izlozētam kā vienam no pieciem laimīgajiem biļešu ieguvējiem, spied uz zemāk redzamās bildes! Noteikumi atvērsies līdzi ar pašu konkursu! Lai veicas!

KONKURSS-2

Iepriekšējais rakstsKādas kļūdas pieļaujam, plānojot interjera dizainu?
Nākamais rakstsČetras neierastas un viegli pagatavojamas mērces grila ēdieniem