Kurš gan nevēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti! Iespējams, tieši šīs lietas palīdzēs sasniegt vēlamo daudz ātrāk!

 

600-4000020140327_123717_6843DZER VAIRĀK ŪDENS!

 

Vienalga kāds ir tavs pašreizējais ūdens patēriņa daudzums, dzer vēl vairāk! Tas palīdz ikvienam mūsu ķermeņa orgānam darboties daudz efektīgāk, kā arī uzlabo imūnsistēmu un palīdz izvadīt no organisma dažādus kaitīgus un nevajadzīgus toksīnus. Ik dienas izdzer vismaz 8 glāzes tīra, negāzēta ūdens, tu taču to vari, vai ne?

 

 

 

par2SAMAZINI (VAI ATSAKIES PAVISAM) GĀZĒTU un ALKOHOLISKU DZĒRIENU PATĒRIŅU!

Gāzētie, saldinātie dzērieni var vājināt mūsu kaulus, radīt svara problēmas un daudzas citas veselības likstas. Savukārt, alkohols var pasliktināt mūsu garīgās funkcijas un domāšanas skaidrību, negatīvi ietekmējot arī daudzus citus nopietnus veselības jautājumus.

 

 

 

 

par3ĒD VAIRĀK AUGĻUS un DĀRZEŅUS!

Apsver iespēju mainīt savu ēdienkarti tā, lai tajā būtu pietiekams augu bāzes produktu avots. Ēdot vairāk dārzeņu un augļu, tu samazināsi risku iegūt sirds un asinsvadu slimību, trieku, kā arī mazināsi vēža un diabēta attīstības risku.

 

 

 

par4SAMAZINI GAĻAS PATĒRIŅU!

Ievēro mērenību! Ja uz tava šķīvja ir gaļa, raugi, lai papildini maltīti ar veselīgiem salātiem. Lieto vairāk zupas un dažādas veģetāras alternatīvas. Uztura speciālisti norāda, ja ēdīsi mazāk gaļas – samazināsi asinsspiediena paaugstināšanās un dažādu nopietnu slimību attīstības risku.  

 

 

 

 

par5SAMAZINI GLUTĒNA UZŅEMŠANU!

Centies ēst mazāk dažādus miltu ēdienus un izvēies alternatīvas, kas nesatur glutēnu. Drīz vien, iespējams, ievērosi, ka tavs viduklis būs kļuvis ievērojami slaidāks.

 

 

 

lefanu-dairy_2647026bĒD MAZĀK PIENA PRODUKTU!

Uztura speciālisti norāda, ka neraugoties uz to dažādu pozitīvu ietekmi uz mūsu veselību, nesen veiktu pētījumu rezultāti pierāda, ka piena produkti var saasināt dažādas alerģijas, deguna sinusu problēmas un pat sekmēt galvassāpju attīstīšanos. Vai esi nobaudījusi mandeļu vai rīsu pienu?  

 

 

 

 

par6LIETO MAZĀK CUKURA!

Atsakies no ļoti saldiem desertiem vai to vietā ēd vairāk dažādu augļu. Šādi noteikti uzlabosi ne tikai savu zobu veselību, bet arī spēsi saglabāt vēlamo svaru.  

 

 

 

 

par7GULI un VAIRĀK ATPŪTIES!

Centies doties pie miera agrāk vai, ja vien ir iespējams – nosnaudies arī pa dienu, kas palīdzēs uzlabot atmiņu, garastāvokli, stiprinās imūnsistēmu un pat vairos tavu seksuālo apetīti!

 

 

 

 

par8DODIES PASTAIGĀ!

Vismaz 15 (vai vairāk!) minūšu pastaiga ik dienu, līdzīgi kā miegs, būs spēcīgs veselības uzlabošanas līdzeklis.

 

 

 

 

 

 

par9ATRĀDIES SAULĪTEI!

Kad vien ir iespējams un, kad atļauj Latvijas laika apstākļi – parādies saulītei, ar 15 minūtēm būs gana! Šādi dabiski uzņemsi tik būtisko D vitamīnu, kas, piemēram, palīdzēs saglabāt spēcīgu kaulu sistēmu.

 

 

 

 

par10SAKĀRTO VIDI AP SEVI!

Rūpīgi aplūko telpu visapkārt! Vai redzi lietas, ko ilgstoši neesi izmantojusi? Atbrīvojies no visa, kas traucē, vairs nepatīk vai nešķiet noderīgs. Tas palīdzēs justies daudz produktīvākai, garīgi stiprākai, fokusētākai un mērķtiecīgākai, jo būsi mazinājusi traucējošās enerģijas, ko radījis šis juceklis. Ļauj enerģijai brīvi plūst ap sevi!

 

 

 

 


B4-Rqi8CIAAX2KiCENTIES BŪT MAZĀK AIZŅEMTA!

Labi, labi – skan nereāli, vai ne? Tomēr, ja pārstāsi censties paveikt pilnīgi visu un tā vietā izvērtēsi savas prioritātes un iemācīsies pateikt Nē!, tas ievērojami pārveidos tavu ikdienu. Centies sazināties ar citiem daudz dziļākā līmenī, ne pavirši, iemācies atkal no jauna izbaudīt vienkāršās lietas, kas apņem tevi.

 

 

 

 

par11LASI VAIRĀK!

Ja ik dienu lasīsi vai klausīsies, ko iedvesmojošu, īpaši dienas pirmajā pusē, šādi pozitīvi uzlādēsi sevi visai atlikušajai dienai. Lasīšana vingrina mūsu prātu, uzlabojot zināšanas, koncentrēšanās spējas un atmiņu.

 

 

 

 

par12PRAKTIZĒ – RELAKSĒŠANOS!

Izmēģini meditāciju, prāta kontrolētu relaksāciju vai izmanto vizuālus tehnikas paņēmienus, dziļo elpošanu, jogu vai kādu citu nomierinošu praksi. Tas palīdzēs mazināt stresu, ar ko mums teju ikdienu savā ikdienā ir jāsaskaras, kā arī palīdzēs atgūt to balansu, kad jūtamies labi un harmoniski.

 

 

 

par13APMEKLĒ KĀDU RELAKSĒJOŠU un/vai VESELĪBU UZLABOJOŠU PROCEDŪRU!

Piesakies uz masāžu, akupunktūras seansu vai kādu citu terapeitisku procedūru, kas palīdzēs tev nonākt atpakaļ pie sevis, sava ķermeņa un atgūt emocionālo un fizisko līdzsvaru.

 

 

 

 

par14TRENĒ SAVU ĶERMENI!

Pamazām ievies savā ikdienā vairāk kustību! Šādi ne tikai uzlabosi garastāvokli un tonizēsi ķermeni, bet arī kļūsi daudz pašpārliecinātāka un jutīsies daudz labāk. Ar ko tieši nodarboties? Tas lai paliek tavā ziņā!

 

 

 

PAR15VINGRINI SAVU PRĀTU!

Fokusējies uz to, ko tu vēlies šajā dzīvē uz konkrētiem mērķiem. Koncentrējoties uz savu prātu, tu iegūsi skaidrību kā realizēt izvēlēto ceļu, īpaši, ja tu regulāri pārskatīsi savus nodomus. Atbrīvo prātu no visa liekā!

 

 

 

PAR16ESI PATEICĪGA!

Ik dienu mēs varam atrast vairākas lietas par ko pateikties. Šis rituāls var uzlabot tavu labsajūtu un apmierinātību. Katru dienu paņem papīra lapu, rakstāmo un uzraksti trīs vai vairāk lietas, par kurām šajā dienā vari pateikt – paldies!

 

 

 

par17IZVAIRIES NO NEGATĪVĀ!

Ko tur liegties, lielākā daļa ziņu mūsdienās ir negatīvas, atspoguļo vien traģēdijas un dažādas likstas. Protams, ka nav pilnībā iespējams no tā visi izvairīties, bet – pārlieku uzņemot šīs negācijas, mūs var pārņemt drūma noskaņa, nevis cerība, ka viss ir vai būs labi. Saprātīgi dozēsim šo visu!

 

 

 

par18KLAUSIES PRIECĪGU, MIERPILNU MŪZIKU!

Dejo un dziedi līdzi savai iemīļotajai mūzikai, lai aizmirstu par visām likstām un negatīvām lietām. Būs grūti just skumjas šādā brīdī, vai ne?

 

 

 

 

par19PIEDOD DAUDZ ĀTRĀK, INTENSĪVĀK un PAVISAM!

Praktizē to ik dienas! Piedošana palīdzēs dziedināt tavu sirdi un atvērs durvis mīlestībai.

 

 

 

 

 

 

par20MĪLI!

Izmanto pozitīvi lādētos vārdus, saki šo maģisko frāzi biežāk! Meklē veidus, kā mīlēt citus, neaizmirstot par sevi. Mīlestība var pagarināt tavu dzīvi vai vismaz radīt laimes sajūtu un iekšēju apmierinātību.  

 

 

 

 

par21UZTRAUCIES MAZĀK !

Uztraukumi un raizes ir mūsu iztēles nepareiza lietošana. Rūpes bieži noved pie slimībām, un, ja tas, par ko bažījamies netiek atrisināts, nekad neliks mums mieru. Izanalizē un apsver visu ar vēsu prātu, neļaujies panikai, iespējams, drīz vien atrisinājums būs rokā! Nesarežģī vienkāršo, neradi sev problēmas, tur kur to nemaz nav!

 

 

 

 

par22PALĒLINI SAVU TEMPU, ESI ŠEIT UN TAGAD!

Lai kur tu būtu, esi šajā vietā ar visu savu uzmanību, visu būtību. Nekreņķējies tik ļoti par dažādiem negadījumiem, velti vairāk uzmanības jēgpilnām attiecībām ar sev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

 

 

par23SMAIDI!

Uzsmaidi ikvienam savā ceļā, nebaidies izskatīties smieklīga. Šādi ne tikai vizuāli izskatīsies jaunāka un piesaistīsi apkārtējo uzmanību, bet arī viennozīmīgi signalizēsi, ka esi laimīgs, pozitīvs un optimistiski lādēts cilvēks!

 

 

 

 

par24SMEJIES!

Pat, ja ikdiena šķiet drūma un dažādu problēmu pilna, atrodi tajā kaut ko labu, ko izpaud – gardos, sulīgos smieklos. Smejies cik vien bieži iespējams! Atbrīvo savās smadzenēs tās ķīmiskās vielas, kas rada labsajūtu un palīdz pazemināt, piemēram, stresa līmeni! Un noteikti – pasmejies pati par sevi!

 

 

 

 

par25DOMĀ POZITĪVI!

Koncentrējies uz iespējami labāko rezultātu ikvienā notikumu pavērsienā. Meklē savas dzīves saulainās puses, meklē labākos izaicinājumus, kas palīdzēs mazināt cīņu ar vējdzirnavām.

 

 

 

 

par26SAGLABĀ ENTUZIASMU!

Nezaudē degsmi ikdienišķās lietās un notikumos. Dzīve šādi kļūs jautrāka un prieka pilna, kas palīdzēs piesaistīt izdevīgas iespējas un veiksmi tavā dzīves ceļā.

 

 

 

 

par27NEKRITIZĒ un NEŽĒLOJIES!

Meklē pozitīvas nianses ikvienā notikumā un cilvēkā, ar kuru komunicē. Meklē risinājumus, veic pozitīvas darbības un maini savu omu – gaišākā virzienā.

 

 

 

 

 

par28NOVĒRTĒ SKAISTUMU!

Aplūko apkārtni, ievēro skaistās lietas ap sevi. Daba un cilvēki ir piepildīti ar šādām izteiksmīgām niansēm, atliek to tikai saskatīt, atliek tikai atlicināt laiku, lai to izdarītu, kas noteikti sagādās daudz prieka.

 

 

 

 

par29SAGLABĀ ATVĒRTU SIRDI un PRĀTU!

Pārmaiņas, iespējams, ir tieši tas, kas tev ir nepieciešams. Tolerance var sekmēt mieru tavā sirdī, kā arī iekšējā un ārējā pasaulē.

 

 

 

 

par30VIENKĀRŠO SAVU DZĪVI!

Koncentrējies, fokusējies uz kvalitāti, nevis kvantitāti! Vienkāršība dos tev daudz vairāk laika atpūtai un tam, lai tu spētu izbaudīt to, kas patiešām ir būtisks, nepieciešams tavā dzīvē.

 

 

 

 

par31IEKLAUSIES SEVĪ!

Esi uzmanīga un rūpīga, uzklausi savu iekšējo ES! Tas mazinās nožēlu un palielinās cieņu pašai pret sevi. Esi it visa sākums!  

 

 

 

 

par32IEVĒRO ZELTA LIKUMUS

Nedari otram to, ko tu negribi, lai dara tev, mēs taču to tik labi zinām, vai ne? Tāpat, visticamāk, apzināmies, ka nekas nekur dzīvē nepaliek, un – agrāk vai vēlāk viss atgriežas atpakaļ pie mums, pāri darījums kādam vai gluži pretēji – pateicība par nesavtīgu palīdzību grūtā brīdī. Lai panāktu pozitīvu ciklu un baudītu ilgstošas priekšrocības, esi līdzjūtīga, patiesa un gādīga!

 

Sāksim šodien, mainīsimies uz augšu!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi Ventspilī risinājušies kādās dzimšanas dienas svinībās

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas aizvadītās nedēļas nogalē uzsāka kriminālprocesu par slepkavību...

Nebijis notikums šova “Lauku Sēta” vēsturē

  Piektdien, 24. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 realitātes šova “Lauku Sēta” dalībniekus sagaida mākslinieciski darbi,...

Ieskaties! Rudens modes tendences 2021 – grimā, frizūrās, apģērbos, apavos un aksesuāros

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut...

Ceturtdien vēl 710 Covid-19 gadījumi un 6 mirušie, tostarp divdesmitgadnieks

  Piektdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 710 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši 6...

Infektologam Dumpim skumjas ziņas par turpmākajos mēnešos gaidāmo – VIDEO

  Cīņā pret Covid-19 patlaban svarīgākā ir primārā vakcinācijas kursa saņemšana un kontaktu samazināšana, LTV "Rīta...

Parādās jauna informācija par smago avāriju uz Ventspils šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts, ka ceturtdienas rītā nu jau kārtējā smagā avārija notika uz Rīgas - Ventspils...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs VISNEVEIKSMĪGĀKĀS

Iepriekš informējām par tām horoskopa zīmēm, kuras 2022. gadā solās būt visveiksmīgākās. Nu pienākusi kārta...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Pirmā dienas puse tev ir jāizmanto pēc iespējas aktīvāk. Uzņemies iniciatīvu un izmanto savu pašpārliecinātību....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Mājai un Dārzam

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; no svētdienas viss mainīsies

  Tuvākajās dienās virs Latvijas teritorijas laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība - laiks būs mākoņains...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku ceturtdien un naktī uz piektdienu. 23.09.2021....

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...