Nav noslēpums, ka mēs visi mīlam vienkāršus skaistumkopšanas trikus, īpaši cilvēki ar aizņemtu ikdienu, kuriem nav laika vai naudas, ko veltīt sava izskata pilnveidošanai. Mēs esam izveidojuši sarakstu ar 4 grima padomiem un ieteikumiem, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot jūsu dekoratīvās kosmētikas produktus un ieviest tos ikdienas rutīnā. 4 vienkārši triki skaistam izskatam

Lai gan veikalos ir pieejami desmitiem skaistumkopšanas produktu, jūs varētu būt pārsteigts, atklājot, ka pārāk dārgus skaistumkopšanas rīkus varat aizstāt ar sadzīves priekšmetiem. Izvairieties no laika, naudas un produktu tērēšanas, saglabājot lietas vienkāršākas un praktiskākas.

4 vienkārši triki skaistam izskatam

Padariet acis plašākas. Izmēģiniet šo skropstu tušas triku, ja vēlaties Odrijas Hepbernas izskatu ar lielām, platām acīm. Noteikti uzklājiet skropstu tušu deguna virzienā, nevis virzietto uz augšu, lai skropstas izskatītos pilnīgākas un acis izskatītos plašākas.

Pareizi izmantojiet smaržas. Izsmidzinot smaržas uz pulsa punktiem, jūs padarīsit tās noturīgākas un labāk smaržosiet visas dienas un vakara garumā. Apsmidzinot sevi visu – tas nebūt nav labākais variants. 

Padariet lūpu krāsu noturīgāku. Lai absorbētu lieko lūpu krāsu, uzklājiet lūpu krāsu kā parasti, bet pēc tam iespiediet pusi salvetes starp lūpām. Lai nostiprinātu krāsu, uzklājiet otru salvetes pusi uz lūpām un uzklājiet caurspīdīgu pūderi.

Vairāk skropstu apjoma. Jūs varat viegli piešķirt skropstām apjomu, starp tušas kārtām uzklājot caurspīdīgu pūderi. 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X

Iepriekšējais rakstsDidrihsonu uzņēmumā “Butterfly” gaidāmas lielas pārmaiņas
Nākamais rakstsŠīs 5 lietas būtiski ietekmē redzi