Uzzini, kas ir tās lietas, ko viņi, visticamāk, nevēlas atklāt sievietēm!

ES MĪLU TEVI

Šie trīs maģiskie vārdi ir vissarežģītākais un grūtākais teikums pēc daudzu vīriešu domām. Personality and Social Psychology žurnāla veiktajā pētījumā atklāts, ka stiprā dzimuma pārstāvji  šo frāzi, visticamāk, pirmo reizi pasaka tā iemesla dēļ, jo viņus virza ideja, ka to dzirdot partnere daudz labprātāk vēlēsies seksu.  Daļa vīriešu, savukārt, vienkārši nespēj atklāt šīs savas jūtas, taču izrāda mīlestību caur saviem darbiem un tu to noteikti sajutīsi!

 

ŠAUBAS PAR ATTIECĪBĀM

Vīriešiem bieži ir grūti pieņemt smalkās attiecību nianses. Faktiski, daļa no viņiem kļūst  nemierīgi un nobažījušies brīdī, kad attiecības ievirzās nopietnā gultnē, pat, ja viņiem tās patīk un ir nepieciešamas. Vīrieši bieži emocionāli mētājas, ja jūt, ka attiecības sāk pārsniegt viņu komforta zonu. Viss notiekošais var viņu pamatīgi izsist no sliedēm!

 

BAILES IZGĀZTIES GULTĀ

Vai vīrieši daudz domā par seksu? Protams! Tomēr viņi baidās, ka šajā jomā viss noies greizi. Pirmo mēģinājumu neveiksmes var notikt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, tāpēc, ka viņš ir pārāk daudz dzēris, tāpat to pamatīgi ietekmē stress…  Vīrietis piedzīvo īstu nervu drudzi, jo baidās izgāzties tavā priekšā! Visticamāk, ka viņš labāk izvairīsies no tuvības, nekā atklāti atzīsies par savām bažām, kas var negatīvi ietekmēt kā attiecību seksuālo, tā emocionālo veselību. Turklāt sieviete var pārprast šādu uzvedību, iespējams, padomājot, ka vīrietis viņu negrib.

 

VIŅŠ UN MONOGĀMIJA

Daži vīrieši klusē par savu seksuālo vēlmju apjomu. Brīvība un īpaši seksuālā neatkarība un daudzveidība viņiem ir daudz būtiskāka nekā sievietēm. Attiecību speciālisti norāda, ka daudzi precēti vīrieši apzinās, ka mīl savas sievas, taču tajā pašā laikā –  viņiem nesagādā nekādas grūtības piekrāpt partneri.

 

VIŅŠ GAIDA NO TEVIS INICIATĪVU

Indianas universitātes Kinseja institūta veiktajā pētījumā atklāts, ka apkampieni un glāsti attiecībās ir daudz būtiskāki tieši vīriešiem nevis sievietēm! Un viņi vēlas, lai sieviete izrāda iniciatīvu, parādot, cik nozīmīgs ir partneris. Diskutabls jautājums, vai ne?!

 

VIŅŠ IR NOMĀKTS

Sliktam garastāvoklim nav dzimuma ierobežojuma. Nomāktība un depresīvs noskaņojums var skart pat visvīrišķīgākos mačo. Tomēr pētījumi atklāj, ka vīrieši, kuriem ir šāds sajūtu stāvoklis, ir mazāk gatavi par to runāt, jo nevēlas atklāt, kas ir noticis, slēpj to, kāpēc viņi jūtas emocionāli iztukšoti. Tā vietā stiprā dzimuma pārstāvji izvairās no tuvības, apgalvojot, ka ir pārguruši vai, lai atslābinātos, lieto alkoholu. Daudzi no viņiem vienkārši nejūtas ērti runājot par savām sajūtām, jo paši ir apjukuši un izsisti no sliedēm, tāpēc nereti mums, sievietēm, ir jāsaskaras ar viņu dusmu lēkmēm. Psihologi uzsver, ka depresija ir viens no visbīstamākajiem stirpā dzimuma noslēpumiem, tāpēc, ja tu pamani viņā šādas izmaiņas, izrādi savu ieinteresētību par notikušo un centies palīdzēt!

 

VIŅŠ APSLĀPĒ ŠAUBAS

Daudzos vīriešos ir ieaudzināts, ka viņi nedrīkst izrādīt savas bailes. Galu galā šīs emocijas, kā sniega bumba no kalna veļas arvien lielāka un lielāka, radot noslēpumu nastu, pat pašiem no sevis. Ļoti bieži vīrieši, piemēram, ilgstoši šaubās par bildinājuma izteikšanu mīļotajai, atliekot to pēc iespējas ilgāk. Un nav nekāds brīnums, ja pirms kāzām viņš kļūst nemierīgs vai pat emocionāli attālinājies, tas tāpēc, ka vēl ir šaubu un bažu pilns.

 

VIŅŠ BAIDĀS PATS NO SAVĀM JŪTĀM

Šaubas nav vienīgās emocijas, kuras vīrietis cenšas noslēpt, daudziem no viņiem ir ļoti grūti apzināties un apjaust savas emocijas un sajūtas. Attiecību speciālisti uzsver, ka tas ir tāpēc, ka daudzi stiprā dzimuma pārstāvji ir tieši problēmu praktiski risinātāji un viņiem ir neērti runāt par sajūtām. Ir ļoti plaša sajūtu gamma, ko viņš nekad neietērps vārdos, taču viņš noteikti rīkosies! Viņā ir emocijas, tev  tikai tās ir jāpalīdz atklāt!

 

VIŅŠ VĒLAS TO PAŠU, KO TU

Mēs, sievietes, bieži domājam, ka vīrieši ir auksti. Tomēr viņiem nepieciešama un vajadzīga tāda pati tuvība kā mums. Savstarpējs respekts, uzticība, atbalsts un komunikācija – šīs attiecību vajadzības vīriešiem ir tikpat svarīgas kā emocionālajā, tā seksuālajā veselībā. Kad abi partneri ir spējīgi pilnībā atklāties un ļauties attiecību attīstībai, mīlestība tiks pabarota ar pozitīvām emocijām, nevis –  kavēta ar noslēpumiem.

 

Uzklausiet un sajūtiet viens otru!

Sabiedrība

Jauns pavērsiens saistībā ar Rīgā gaidāmo pasaules čempionātu hokejā – VIDEO

  Pēc dažiem neveiksmīgiem mēģinājumiem vakar vakarā beidzot ekspluatācijā nodota Daugavas stadiona ledus halle. Tā ir...

Piektdien 544 Covid-19 gadījumi, miruši vēl 9 cilvēki un 632 slimnīcās

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 544 jauni...

Parādās negaidītas un nepatīkamas runas par “Balss maskā” pirmās sezonas uzvarētāju – VIDEO

  Diskusiju vētru sociālajos tīklos sacēlis kādas jaunas sievietes – divu mazu bērnu mammas lūgums pēc...
Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Pēc otrā Eirovīzijas mēģinājuma Samanta Tīna neklusē – VIDEO

  Gatavojoties 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālam, Latvijas pārstāve Samanta Tīna veiksmīgi  aizvadījusi jau otro...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. maijs

  Ko zvaigznes tev sola svētdienai, 16. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušajiem ir pamats uztraukumam. Tu bieži esi...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Ikviens šajā dienā jutīsies sevišķi darbīgs un mērķtiecīgs. Izmanto šīs dienas zvaigžņu stāvokli, pavadot dienu...

Horoskops: Atklāj, kas biji pagātnē un to, kas būsi nākamajā dzīvē

Vadoties pēc dzimšanas gada ir iespējams saprast, kas esi – kādas ir tavas rakstura īpašības,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Ko zvaigznes sola piektdienai, 14. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušie ir ļoti enerģiski cilvēki un, lai gan...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Izskan jaunas ziņas par šovasar gaidāmo laiku

  Pazīstamais sinoptiķis Jānis Trallis, kura veidotās prognozes izmanto ziņu aģentūra LETA un līdz ar to...