Uzzini, kas ir tās lietas, ko viņi, visticamāk, nevēlas atklāt sievietēm!

ES MĪLU TEVI

Šie trīs maģiskie vārdi ir vissarežģītākais un grūtākais teikums pēc daudzu vīriešu domām. Personality and Social Psychology žurnāla veiktajā pētījumā atklāts, ka stiprā dzimuma pārstāvji  šo frāzi, visticamāk, pirmo reizi pasaka tā iemesla dēļ, jo viņus virza ideja, ka to dzirdot partnere daudz labprātāk vēlēsies seksu.  Daļa vīriešu, savukārt, vienkārši nespēj atklāt šīs savas jūtas, taču izrāda mīlestību caur saviem darbiem un tu to noteikti sajutīsi!

 

ŠAUBAS PAR ATTIECĪBĀM

Vīriešiem bieži ir grūti pieņemt smalkās attiecību nianses. Faktiski, daļa no viņiem kļūst  nemierīgi un nobažījušies brīdī, kad attiecības ievirzās nopietnā gultnē, pat, ja viņiem tās patīk un ir nepieciešamas. Vīrieši bieži emocionāli mētājas, ja jūt, ka attiecības sāk pārsniegt viņu komforta zonu. Viss notiekošais var viņu pamatīgi izsist no sliedēm!

 

BAILES IZGĀZTIES GULTĀ

Vai vīrieši daudz domā par seksu? Protams! Tomēr viņi baidās, ka šajā jomā viss noies greizi. Pirmo mēģinājumu neveiksmes var notikt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, tāpēc, ka viņš ir pārāk daudz dzēris, tāpat to pamatīgi ietekmē stress…  Vīrietis piedzīvo īstu nervu drudzi, jo baidās izgāzties tavā priekšā! Visticamāk, ka viņš labāk izvairīsies no tuvības, nekā atklāti atzīsies par savām bažām, kas var negatīvi ietekmēt kā attiecību seksuālo, tā emocionālo veselību. Turklāt sieviete var pārprast šādu uzvedību, iespējams, padomājot, ka vīrietis viņu negrib.

 

VIŅŠ UN MONOGĀMIJA

Daži vīrieši klusē par savu seksuālo vēlmju apjomu. Brīvība un īpaši seksuālā neatkarība un daudzveidība viņiem ir daudz būtiskāka nekā sievietēm. Attiecību speciālisti norāda, ka daudzi precēti vīrieši apzinās, ka mīl savas sievas, taču tajā pašā laikā –  viņiem nesagādā nekādas grūtības piekrāpt partneri.

 

VIŅŠ GAIDA NO TEVIS INICIATĪVU

Indianas universitātes Kinseja institūta veiktajā pētījumā atklāts, ka apkampieni un glāsti attiecībās ir daudz būtiskāki tieši vīriešiem nevis sievietēm! Un viņi vēlas, lai sieviete izrāda iniciatīvu, parādot, cik nozīmīgs ir partneris. Diskutabls jautājums, vai ne?!

 

VIŅŠ IR NOMĀKTS

Sliktam garastāvoklim nav dzimuma ierobežojuma. Nomāktība un depresīvs noskaņojums var skart pat visvīrišķīgākos mačo. Tomēr pētījumi atklāj, ka vīrieši, kuriem ir šāds sajūtu stāvoklis, ir mazāk gatavi par to runāt, jo nevēlas atklāt, kas ir noticis, slēpj to, kāpēc viņi jūtas emocionāli iztukšoti. Tā vietā stiprā dzimuma pārstāvji izvairās no tuvības, apgalvojot, ka ir pārguruši vai, lai atslābinātos, lieto alkoholu. Daudzi no viņiem vienkārši nejūtas ērti runājot par savām sajūtām, jo paši ir apjukuši un izsisti no sliedēm, tāpēc nereti mums, sievietēm, ir jāsaskaras ar viņu dusmu lēkmēm. Psihologi uzsver, ka depresija ir viens no visbīstamākajiem stirpā dzimuma noslēpumiem, tāpēc, ja tu pamani viņā šādas izmaiņas, izrādi savu ieinteresētību par notikušo un centies palīdzēt!

 

VIŅŠ APSLĀPĒ ŠAUBAS

Daudzos vīriešos ir ieaudzināts, ka viņi nedrīkst izrādīt savas bailes. Galu galā šīs emocijas, kā sniega bumba no kalna veļas arvien lielāka un lielāka, radot noslēpumu nastu, pat pašiem no sevis. Ļoti bieži vīrieši, piemēram, ilgstoši šaubās par bildinājuma izteikšanu mīļotajai, atliekot to pēc iespējas ilgāk. Un nav nekāds brīnums, ja pirms kāzām viņš kļūst nemierīgs vai pat emocionāli attālinājies, tas tāpēc, ka vēl ir šaubu un bažu pilns.

 

VIŅŠ BAIDĀS PATS NO SAVĀM JŪTĀM

Šaubas nav vienīgās emocijas, kuras vīrietis cenšas noslēpt, daudziem no viņiem ir ļoti grūti apzināties un apjaust savas emocijas un sajūtas. Attiecību speciālisti uzsver, ka tas ir tāpēc, ka daudzi stiprā dzimuma pārstāvji ir tieši problēmu praktiski risinātāji un viņiem ir neērti runāt par sajūtām. Ir ļoti plaša sajūtu gamma, ko viņš nekad neietērps vārdos, taču viņš noteikti rīkosies! Viņā ir emocijas, tev  tikai tās ir jāpalīdz atklāt!

 

VIŅŠ VĒLAS TO PAŠU, KO TU

Mēs, sievietes, bieži domājam, ka vīrieši ir auksti. Tomēr viņiem nepieciešama un vajadzīga tāda pati tuvība kā mums. Savstarpējs respekts, uzticība, atbalsts un komunikācija – šīs attiecību vajadzības vīriešiem ir tikpat svarīgas kā emocionālajā, tā seksuālajā veselībā. Kad abi partneri ir spējīgi pilnībā atklāties un ļauties attiecību attīstībai, mīlestība tiks pabarota ar pozitīvām emocijām, nevis –  kavēta ar noslēpumiem.

 

Uzklausiet un sajūtiet viens otru!

Sabiedrība

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Diemžēl saņemtas ļoti skumjas ziņas

  Laika posmā no šī gada 15. marta plkst. 6.30 līdz 16. marta plkst. 6.30, Valsts...

“Maxima” pircēji saņēmuši jaunas vēstis

  Turpinot attīstīt “Maxima” vienoto “Mans veikals” konceptu tirdzniecības tīklā, šonedēļ durvis vēris “Maxima X” veikals...

Parādās jaunas ziņas par skatītāju mīlēto TV šovu “Balss maskā”

  Grandiozais minēšanas šovs “Balss maskā” februāra izskaņā atgriezās pie TV3 skatītājiem ar trešo sezonu, iepazīstinot...

Ar skaļu paziņojumu klajā nāk mūziķis Andris Kivičs

  Pēc ilgāka laika uz Latvijas mūzikas skatuves atgriezīsies leģendārā grupa Z-SCARS, kas šī gadsimta sākumā...

Virknei šoferīšu brauciens VEF tilta rajonā beidzies ar nepatikšanām – VIDEO

  Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki akcijas “Drošākas Rīgas mēnesis” laikā aizvadītajā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Atklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?

Šī prāta spēle daudz pastāstīs par tavām stiprajām un vājajām pusēm, un tas viss vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. marts

  Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa -...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. marts

  Var gadīties, ka atsevišķu zīmju pārstāvjiem šodien būs nepieciešami pāris atelpas brīži, lai veiksmīgi sagaidītu...

Mājai un Dārzam

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar ievērojamu laika maiņu mūs gaida vēl kāds pārsteigums

  Pagājušajā nedēļā Latvijā piedzīvojām vairākus puteņus un arī šīs ziemas zemāko temperatūru, Zosēnos tai noslīdot...
ventspils.lv

Brīdina par laiku pirmdienas vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par oirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu...