Uzzini, kas ir tās lietas, ko viņi, visticamāk, nevēlas atklāt sievietēm!

ES MĪLU TEVI

Šie trīs maģiskie vārdi ir vissarežģītākais un grūtākais teikums pēc daudzu vīriešu domām. Personality and Social Psychology žurnāla veiktajā pētījumā atklāts, ka stiprā dzimuma pārstāvji  šo frāzi, visticamāk, pirmo reizi pasaka tā iemesla dēļ, jo viņus virza ideja, ka to dzirdot partnere daudz labprātāk vēlēsies seksu.  Daļa vīriešu, savukārt, vienkārši nespēj atklāt šīs savas jūtas, taču izrāda mīlestību caur saviem darbiem un tu to noteikti sajutīsi!

 

ŠAUBAS PAR ATTIECĪBĀM

Vīriešiem bieži ir grūti pieņemt smalkās attiecību nianses. Faktiski, daļa no viņiem kļūst  nemierīgi un nobažījušies brīdī, kad attiecības ievirzās nopietnā gultnē, pat, ja viņiem tās patīk un ir nepieciešamas. Vīrieši bieži emocionāli mētājas, ja jūt, ka attiecības sāk pārsniegt viņu komforta zonu. Viss notiekošais var viņu pamatīgi izsist no sliedēm!

 

BAILES IZGĀZTIES GULTĀ

Vai vīrieši daudz domā par seksu? Protams! Tomēr viņi baidās, ka šajā jomā viss noies greizi. Pirmo mēģinājumu neveiksmes var notikt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, tāpēc, ka viņš ir pārāk daudz dzēris, tāpat to pamatīgi ietekmē stress…  Vīrietis piedzīvo īstu nervu drudzi, jo baidās izgāzties tavā priekšā! Visticamāk, ka viņš labāk izvairīsies no tuvības, nekā atklāti atzīsies par savām bažām, kas var negatīvi ietekmēt kā attiecību seksuālo, tā emocionālo veselību. Turklāt sieviete var pārprast šādu uzvedību, iespējams, padomājot, ka vīrietis viņu negrib.

 

VIŅŠ UN MONOGĀMIJA

Daži vīrieši klusē par savu seksuālo vēlmju apjomu. Brīvība un īpaši seksuālā neatkarība un daudzveidība viņiem ir daudz būtiskāka nekā sievietēm. Attiecību speciālisti norāda, ka daudzi precēti vīrieši apzinās, ka mīl savas sievas, taču tajā pašā laikā –  viņiem nesagādā nekādas grūtības piekrāpt partneri.

 

VIŅŠ GAIDA NO TEVIS INICIATĪVU

Indianas universitātes Kinseja institūta veiktajā pētījumā atklāts, ka apkampieni un glāsti attiecībās ir daudz būtiskāki tieši vīriešiem nevis sievietēm! Un viņi vēlas, lai sieviete izrāda iniciatīvu, parādot, cik nozīmīgs ir partneris. Diskutabls jautājums, vai ne?!

 

VIŅŠ IR NOMĀKTS

Sliktam garastāvoklim nav dzimuma ierobežojuma. Nomāktība un depresīvs noskaņojums var skart pat visvīrišķīgākos mačo. Tomēr pētījumi atklāj, ka vīrieši, kuriem ir šāds sajūtu stāvoklis, ir mazāk gatavi par to runāt, jo nevēlas atklāt, kas ir noticis, slēpj to, kāpēc viņi jūtas emocionāli iztukšoti. Tā vietā stiprā dzimuma pārstāvji izvairās no tuvības, apgalvojot, ka ir pārguruši vai, lai atslābinātos, lieto alkoholu. Daudzi no viņiem vienkārši nejūtas ērti runājot par savām sajūtām, jo paši ir apjukuši un izsisti no sliedēm, tāpēc nereti mums, sievietēm, ir jāsaskaras ar viņu dusmu lēkmēm. Psihologi uzsver, ka depresija ir viens no visbīstamākajiem stirpā dzimuma noslēpumiem, tāpēc, ja tu pamani viņā šādas izmaiņas, izrādi savu ieinteresētību par notikušo un centies palīdzēt!

 

VIŅŠ APSLĀPĒ ŠAUBAS

Daudzos vīriešos ir ieaudzināts, ka viņi nedrīkst izrādīt savas bailes. Galu galā šīs emocijas, kā sniega bumba no kalna veļas arvien lielāka un lielāka, radot noslēpumu nastu, pat pašiem no sevis. Ļoti bieži vīrieši, piemēram, ilgstoši šaubās par bildinājuma izteikšanu mīļotajai, atliekot to pēc iespējas ilgāk. Un nav nekāds brīnums, ja pirms kāzām viņš kļūst nemierīgs vai pat emocionāli attālinājies, tas tāpēc, ka vēl ir šaubu un bažu pilns.

 

VIŅŠ BAIDĀS PATS NO SAVĀM JŪTĀM

Šaubas nav vienīgās emocijas, kuras vīrietis cenšas noslēpt, daudziem no viņiem ir ļoti grūti apzināties un apjaust savas emocijas un sajūtas. Attiecību speciālisti uzsver, ka tas ir tāpēc, ka daudzi stiprā dzimuma pārstāvji ir tieši problēmu praktiski risinātāji un viņiem ir neērti runāt par sajūtām. Ir ļoti plaša sajūtu gamma, ko viņš nekad neietērps vārdos, taču viņš noteikti rīkosies! Viņā ir emocijas, tev  tikai tās ir jāpalīdz atklāt!

 

VIŅŠ VĒLAS TO PAŠU, KO TU

Mēs, sievietes, bieži domājam, ka vīrieši ir auksti. Tomēr viņiem nepieciešama un vajadzīga tāda pati tuvība kā mums. Savstarpējs respekts, uzticība, atbalsts un komunikācija – šīs attiecību vajadzības vīriešiem ir tikpat svarīgas kā emocionālajā, tā seksuālajā veselībā. Kad abi partneri ir spējīgi pilnībā atklāties un ļauties attiecību attīstībai, mīlestība tiks pabarota ar pozitīvām emocijām, nevis –  kavēta ar noslēpumiem.

 

Uzklausiet un sajūtiet viens otru!

Sabiedrība

Attēlā redzamais nelietis no 95 gadus vecas kundzes nozadzis lielu naudas summu

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa amatpersonas saņēma informāciju par to, ka  19.maijā Rēzeknē pie...

Atklāts viens no lielākajiem Andra Kiviča noslēpumiem

  Mūziķis, STV šova "Slavenības. Bez filtra" jaunā zvaigzne Andris Kivičs atklāj, kā gatavojas koncertiem un...

Pēc tiesas sēdes Magone paziņo vai izdevies šķirties no Žaņa – VIDEO

  Pēc Śutovu šķiršanās sāgas otrās tiesas sēdes STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone nāk...

Parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu “Sestā Jūdze”

  11.jūnijā, sākot no plkst.18 Bērzciemā pie jūras grupa «Sestā Jūdze» aicina uz saviem jaunajiem Mazjūras...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Piektdienas rīts sācies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.maija plkst. 6.30 līdz 20. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Ļoti lūdz palīdzēt – vairākas dienas pazudusi nepilngadīgā Liene

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2009. gadā dzimušo Lieni Kerubini, kura...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. maijs

  Auns Šodien kalsi plānus savas finansiālās labklājības uzlabošanai. Šajā sakarā nāksies gan saskarties ar nelieliem sarežģījumiem,...
Foto:BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. maijs

  Auns Šodien piedzīvosi vairākus greizsirdības uzlidojumus. Paradoksāli, taču būs saistīti nevis ar tavu laulāto draugu, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. maijs

  Auns Šodien ieteicams neiesaistīties konfliktos savā darba vietā. Tie ne pie kā laba nenovedīs, turklāt to...

Mājai un Dārzam

Vai vispār sagaidīsim kārtīgu vasaru? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis!

Vai vasara vispār būs? Šādu retorisku jautājumu savā video blogā uzdod LTV laika ziņu redaktors...

Sinoptiķis Bricis sola jūtamas izmaiņas laikapstākļos – kas mūs sagaida? – VIDEO

  Vēsais pavasaris Latvijā turpinās, pirmdienas rītā atkal vietām bijusi salna un tāda gaidāma vēl arī...

Iemeslu priekam maz: Jaunākā laika prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē gaidāms visai auksts laiks un, gaisa temperatūra dienā būs līdz +10…+15°,  naktīs...