Turpinot sava veikalu tīkla paplašināšanu Latvijā, mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” decembrī Rīgā atklās divus jaunus veikalus.

2. decembrī plkst. 7.00 durvis vērs jaunais veikals Teikā, Brīvības gatvē 254, kas būs pirmais divstāvīgais “Lidl” metropoles koncepta veikals Latvijā. Tas strādās “zaļajā režīmā”, un veikala darba laiks katru dienu būs no plkst. 7.00 – 23.00. Veikala būvniecībā un attīstībā “Lidl” ieguldījis ap 8 miljoniem eiro.

Savukārt 9. decembrī plkst. 7.00 Valdeķu ielā 39a tiks atklāts pirmais “Lidl” veikals Ziepniekkalnā. Šis veikals būs daļa no jaunā tirdzniecības centra, kura attīstītājs ir “VPH Latvija”. “Lidl” šeit nomā jaunuzbūvētu veikala ēku, kas uzcelta pilnībā ievērojot visus “Lidl” veikalu būvstandartus. Tā kā šī veikala tirdzniecības zāles platība ir zem 1500 kv.m., Valdeķu ielas “Lidl” veikals strādās “sarkanajā režīmā”.

“Mēs ikdienā saņemam daudz pozitīvu atsauksmju no klientiem, kas jau apmeklējuši pirmos  piecpadsmit veikalus, kurus oktobrī atvērām desmit Latvijas pilsētās. Daudzi arī jautā – kad viņu apkaimē tiks atvērts “Lidl” veikals? Tādēļ šodien prieks paziņot par vēl diviem jauniem veikaliem – Teikā un Ziepniekkalnā, kuri, ceru, palīdzēs sarūpēt visu nepieciešamo svētku sajūtai un galdam,” saka Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja.

Abos jaunajos “Lidl” veikalos kopumā radītas vairāk nekā 100 darbavietas, kurās strādājošie saņem nozarē augstāko atalgojumu, kā arī citus labumus, tai skaitā, veselības apdrošināšanu jau pēc pirmajiem trim nostrādātajiem mēnešiem. Veikalu komandas izgājušas ilgstošu un rūpīgu apmācību procesu, kas arī tika pilnībā apmaksāts.

Par veikalu Brīvības gatvē 254

Gaišā, divstāvīgā “Lidl” metropoles koncepta veikala ēka iezīmē jaunu posmu modernu un ilgtspējīgu veikalu ēku celtniecībā. Salīdzinošā nelielā zemes platība, kas nepieciešama metropoles veikala uzcelšanai, padara to lieliski iederīgu Teikas blīvajā apbūvē. Veikala celtniecības laikā tika sakārtota un apzaļumota bijusī industriālā teritorija, kas ilgus gadus stāvēja tukša un neapsaimniekota. Līdzīgi kā daudziem “Lidl” veikaliem Eiropā, ēkas jumts ir apstādīts ar izturīgiem sukulentiem, kas veidos savdabīgu “zaļo saliņu”, veicinot jumta dzesēšanu vasarā. Teikas veikals, kā visi “Lidl” veikali Latvijā, izmanto vienīgi 100% vietējo “zaļo elektrību”, ko ražo “Latvenergo”.

Jaunais “Lidl” veikals Teikā būs ērti sasniedzams kājāmgājējiem, velosipēdistiem un autobraucējiem. Divstāvīgā “Lidl” metropoles veikala koncepts paredz, ka daļa klientiem paredzēto autostāvvietu atrodas ēkas pirmajā stāvā. Ienākot veikalā, klientus sveiks gaišs vestibils ar lieliem fasādes logiem. Lēzens eskalators visus ērti nogādās uz plašo tirdzniecības zāli ēkas otrajā stāvā. Cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērnu ratiņiem ir izbūvēts speciāls lifts, kas ļaus tiem droši nokļūt tirdzniecības zālē. Vairāk par divstāvīgo “Lidl” metropoles koncepta veikalu var uzzināt: https://www.realestate-lidl.lv/lv/location_15467/metropoles-veikals

Īpaši domājot par velosipēdistu drošību, veikala izbūves laikā Brīvības gatvē 254 īstenota virkne satiksmes drošības pasākumu:  

  • No Brīvības gatves teritorijā iebraucošo automobiļu ātrumu samazinās horizontāls valnis.
  • Veloceliņš un gājēju ietve izbūvēti vienā līmenī ar auto brauktuvi, tā norādot, ka auto šeit nav priekšroka.
  • Veloceliņa posms pie veikala iekrāsots košā un labi pamanāmā sarkanā krāsā.
  • Auto izbraukšanu no veikala teritorijas palēninās “guļošais policists”, bet redzamību uzlabos sfēriskais spogulis. 

Abu jauno veikalu atklāšana ir daļa no “Lidl” veikalu tīkla paplašināšanas stratēģijas, kas Latvijā aizsākās 2021. gada 7. oktobrī ar 15 veikalu vienlaicīgu atklāšanu Rīgā un reģionu pilsētās. Veikalu atklāšana notiks arī turpmāk. “Lidl” ir atnācis, lai paliktu Latvijā, un jaunie veikali vienmēr tiks atklāti vietās, kas ir īpaši izdevīgas klientiem.

Par “Lidl”

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar aptuveni 11 550 veikaliem un vairāk nekā 200 loģistikas centriem “Lidl” pašlaik strādā 30 valstīs, kā arī ir pārstāvēts Āzijā un Igaunijā.

Kā zemo cenu veikals “Lidl” koncentrējas uz labākās cenas un kvalitātes attiecības nodrošināšanu saviem klientiem. Vienkāršība un sakārtoti darba procesi izpaužas “Lidl” ikdienas darbā veikalos, reģionālajos loģistikas centros un klientiem sniegtajos pakalpojumos. Nekarzulmā bāzētais “Lidl Stiftung” atbild par standartizēto darba procesu veidošanu un strukturēšanu.

“Lidl” pašlaik strādā vairāk par 341 000 darbinieku. Ikdienas darba dinamisms, spēks, kas ir šī darba rezultāts, un godīga savstarpējā sadarbība ir raksturīga “Lidl” darbam visā pasaulē. “Lidl” uzņemas atbildību par cilvēkiem, sabiedrību un apkārtējo vidi. Ilgtspēja ir “Lidl” ikdienas darba kvalitātes solījuma rezultāts. Globāli strādājošās “Schwarz Group” apgrozījums 2020. finanšu gadā sasniedza 125,3 miljardus eiro.

Sabiedrība

Ģimenes ar bērniem martā saņems vienreizēju atbalstu no valsts – cik liels tas būs un kam pienāksies?

  Cilvēkam, kuram ir tiesības uz bērna kopšanas pabalstu par bērnu līdz viena gada vecumam, ģimenes...

Pirmo reizi diennaktī vairāk nekā 5000 inficēto; 17 cilvēki miruši

  Trešdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 5082 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas ir pārliecinoši...

Diemžēl epidemiologam nav labu ziņu par Latvijā turpmāk gaidāmo – VIDEO

  Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija liecina, ka aizvadītajā nedēļā jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits...

TV zvaigzni Magoni pat grūti atpazīt; viņa atklāj savus jaunumus mīlas frontē

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone jaunās sezonas sākumā tā sapucējusies, uzkrāsojusies un tikusi...

Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

  Lūdzam aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu viņas...

Parādījusies jauna informācija par estrādes leģendu Margaritu Vilcāni

Otrdien, 25. janvārī, plkst. 19.00, godinot brīnišķīgo mākslinieci Margaritu Vilcāni, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO)...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...