Sestdienas pēcpusdienā, 8. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Latgales apkaimē, Daugavpils ielā ievēroja divus vīriešus. Braucot garām abiem vīriešiem, viens no tiem ekipāžas virzienā izteica cieņu aizskarošus vārdus. Vienlaikus policisti pamanīja, ka personai uz cepures ir Krievijas slavinoša simbolika. Agresīvs Kremļa politikas atbalstītājs Rīgā nonāk policistu nagos

Policijas darbinieki, reaģējot uz situāciju, devās pie vīrieša. Sarunas laikā policisti vīrietim vairākkārt deva rīkojumu novilkt cepuri un novērst pārkāpumu, uz ko vīrietis nereaģēja un mēģināja provocēt likumsargus, līdz ar to vīrietis tika aizturēts un iesēdināts operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā. Kungs aizturēšanas laikā uzvedās agresīvi, pretojās policistu prasībām un izteica cieņu aizskarošus vārdus.

Pēc brīža persona tika nogādāta RPP Latgales pārvaldē turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Pret agresīvo vīrieti uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par sabiedriskās kārtības traucēšanu, par ko piemēro brīdinājums vai naudas sodu fiziskai personai līdz 500 eiro, un par militārās agresijas un kara noziegumu slavinošu simbolu izmantošanu publiskā vietā, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz 350 eiro.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPavisam neliela auto šoferīti Rīgā piemeklē nelāgs misēklis – VIDEO
Nākamais rakstsMājdzīvniekus mežā apglabāt nedrīkst. Savā īpašumā var, taču ir vairāki “bet”