Svētdienas, 25. februāra, vakarā TV3 pirmizrādi piedzīvoja muzikālā šova “Balss maskā” jaunākā sezona. Sezonas atklāšanas raidījumā uz skatuves kāpa un pirmos pavedienus atklāja septiņas košas un neparastas maskas – Bebrs, Kokteilis, Planēta, Mutants, Princese, Papagailis un Virtulis.  Ainars Mielavs pēc šova “Balss maskā” nācis klajā ar paziņojumu

Pirmajā raidījumā Mutants bija izvēlējies dziedāt tautasdziesmu – “Es izjāju Prūšu zemi”, pēc kā noklausīšanās dusmīgs kļuvis mūziķis Ainars Mielavs un vietnē “X”, uzrunājot TV3 rakstīja: “Vai es pareizi saklausīju, ka jūsu raidījumā “Balss maskā” tika izmantota man piederošā fonogramma “Es izjāju prūšu zemi”, to izkropļojot ar pārraides dalībnieka dziedāšanu pāri oriģinālajām balsīm?

Drīz vien uz mūziķa sašutumu reaģējusi Maija Sējāne, kura atbildējusi, ka tā nu gan tas nav, jo fonogramma veidota no nulles.

Tas populāro dziedātāju nomierinājis, tāpēc viņš savu sacelto trauksmi atsaucis.

Kā vēstīts iepriekš – šova pirmajā raidījumā kā pirmo detektīvi atmaskoja apaļo un spridzīgo Virtuli.  Detektīvi minēja, ka zem Virtuļa maskas varētu būt paslēpies hiphopa mākslinieks Ozols, radio Star FM un TV3 ētera personība Egons Reiters, hiphopa mākslinieks Prusax, vai arī hiphopa mākslinieks Gustavo. Taču, kā izrādījās, zem Virtuļa maskas slēpās DJ, radio un televīzijas raidījumu vadītājs Magnuss Eriņš.

Ainars Mielavs pēc šova “Balss maskā” nācis klajā ar paziņojumu

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmes, kurām MARTS solās būt īpaši labvēlīgs
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris