Pirmajā dienas pusē var rasties nereālas cerības, kā arī vilšanās, kas saistīta ar tām/ personiskajās attiecībās trūks uzticības, līdz ar to izredzes uz meliem, nodevību un pārpratumiem palielinās. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

auns-mil-horAuns

Tu būsi pārliecināts par panākumu gūšanu, taču, lai līdz tiem tiktu, iespējams, nāksies iziet caur dažādiem pārbaudījumiem. Ja esi dzimis martā, var nebūt visai viegli ar to visu tikt galā, un tas beigās varētu ietekmēt tavu reputāciju, tādēļ esi uzmanīgs.

 

versis-mil-horVērsis

Organizatoriska vai profesionāla rakstura grūtības, kā arī dažādi sarežģījumi svarīgās personiska rakstura attiecībās šodien neradīs tev problēmas. Tieši pretēji – būs labas izredzes šo visu uzlabot un sekmīgi realizēt to, kas nepieciešams.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien varēsi sagaidīt atbalstu no kāda harizmātiski ietekmīga cilvēka. Viss, kas tev jādara – jāprot pareizi izmantot savu komunikāciju ar viņu. Piemēram, tev vajadzētu pievērst lielāku uzmanību pienākumiem, kas tevi ar viņu saista un/vai savlaicīgi izrādīt savu cieņu, pārliecību un zināšanas.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien, iespējams, tev nāksies saskarties ar to, ka cilvēki vēlēsies tevi par kaut ko tiesāt, nosodīt. Izvairies šajā dienā būt sapņains un pārlieku emocionāls. Iespējamas dažādas pārmaiņas tavās mājās, ģimenē, pat laulībā, kas varētu radīt nopietnus šķēršļus ceļā uz tavu mērķu sasniegšanu.

 

lauva-mil-horLauva

Tavas drosmīgās idejas, iespējams, citi cilvēki šodien nespēs saprast. Viņi darīs visu iespējamo, lai censtos apslāpēt tavu degsmi rīkoties. Lai nu kā, ja esi pārliecināts par to, ko dari vai ko vēlies darīt, noteikti neļauj sevi apturēt. Tiesa – pirms ko uzsāc vai atsāc, tomēr vēlreiz pārdomā vai tiešām esi par to pārliecināts, un kā būtu pareizāk rīkoties.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien var rasties problēmas ar kolēģiem, partneriem un draugiem, kā arī ar bērniem, vecākiem un romantiskajiem partneriem. Diezgan liels risks piedzīvot finansiāla rakstura neveiksmi. Iespējams, nebūs vērts meklēt šai situācijai vainīgo, jo var nākties piedzīvot nepieciešamību pēc ļoti krasām pārmaiņām.

 

svari-mil-horSvari

Ja esi dzimis septembrī, šī tev solās būt visai svarīga diena. Tavas partnerības (laulības) nākotne, mājsaimniecības dzīve, reputācija un kopējais statuss būs lielā mērā atkarīgs tikai un vienīgi no tevis. Spēja plānot un ievērot noteiktu sistēmu, izturība un apņēmība palīdzēs tev uzlabot komunikāciju.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev jābūt stingram, noteiktam un atbildīgam ikvienā komunikācijā, kur šodien iesaistīsies. Iespējams, nāksies iesaistīties ļoti nopietnās sarunās par lietām, par ko neesi visai pārliecināts. Lai nu kā – ir laiks saprast vai tas, ko dari, ir tas, kas tev patiesi vajadzīgs.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien droši vari paļauties uz savu laimīgo zvaigzni un personisko veiksmi. Tu būsi enerģijas pārpilns, un tas palīdzēs tikt galā ar jebkādiem šķēršļiem un problēmām. Sarežģītākais, visticamāk, šodien norisināsies tavās mīlas attiecībās un lietās, kas saistītas ar finansēm. Nekrīti kārdinājumā neapdomīgi tērēties.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja esi dzimis decembrī, šodien tavā mājas dzīvē, iespējams, būs diezgan daudz stresa. Var gadīties, ka tavas vai tava partnera pašreizējās vajadzības būs diezgan lielā pretrunā ar mērķiem, kas izvirzīti nākotnē. Mēģini visu stabilizēt un sabalansēt.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Komunikācija šodien būs visai apgrūtināta, taču, ja pats spēsi tai nopietni pievērsties, pakāpeniski dienas gaitā šī situācija uzlabosies. Intelektuālā izpratne un ideju vienveidība liks tev vairāk pievērsties citādākiem mērķiem, vadības stilam. Var gadīties dažādi pārpratumi, kas atsvešinās tevi no komunikācijas, kas izveidota līdz šim.

 

zivis-mil-horZivis

Ja vēlies iegādāties ko vērtīgu un nozīmīgu, kaut ko, kas tev ir ļoti svarīgs, centies būt vienkāršs savā izvēlē un iegūt tieši vēlamo, nevis pārdomāt, iespējams, mirkļa iespaidā. Iespējams, šodien kritiku saņemsi no kāda par to, kā pārvaldi savus personīgos resursus. Atceries – ne visa veida kritika ir objektīva.

 

Lai tev lieliska šī diena!

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsAinars Mielavs pēc šova “Balss maskā” nācis klajā ar paziņojumu
Nākamais rakstsMARTA horoskops: ko gaidīt pavasara pirmajā mēnesī?