Iepriekš jau vēstīts, ka šī gada 8. februārī klajā nāca dziedātāja Aivo Oska dziesma “Miega bads”, kam tapis arī emocijām piepildīts videoklips. Šodien mākslinieks sniedz iespēju ielūkoties videoklipa tapšanas aizkadros, kur redzams, kāds bija šis process.

Aivo stāsta, ka nekad iepriekš nebija tik ļoti ārdījies kādā no savu dziesmu videoklipiem. “Tas bija liels izaicinājums. Iespējams, var šķist, ka tas jau nav nekas, ej un trako, bet patiesībā jutu, cik ļoti ieeju šajā tēlā, patiešām iejūtos miega bada murgā, kas vajā, ka tobrīd vienkārši ļāvos. Tikai pēc tam, kad, pārnākot mājās, sajutu, ka sāp rokas un pat krūšu kurvis, sapratu, ka esmu izlicis sevi visu. Tā bija mana pirmā pieredze šādā ampluā un līdz ar to vēl vairāk sapratu, cik svarīgi ir tas, ka līdzās ir profesionāļu komanda. Šoreiz par to vislielākais paldies producentu kompānijai “371 Production”, īpaši režisoram Markam Landmanim un producentam Bruno Rejam Cornam,” stāsta Aivo.

Foto: Jānis Škapars

Videoklipa tapšanas īsfilmā redzams, kur tika filmēts video, kā tas notika, dzirdams arī režisora stāsts par dziesmu un tiek ļauts ielūkoties procesā tā, kā skatītāji parasti to neredz. Ierasts, ka cilvēkiem tiek nodots rezultāts, kur viss ir apstrādāts un, tā teikt, noslīpēts, taču šis video būs kā sava veida ekskursija klipa tapšanā.

Šis gads kopumā Aivo Oskim solās būt ļoti īpašs, jo šī gada 20. jūlijā klajā nāks viņa debijas albums “Suvenīrs”, bet 17. septembrī koncertzālē “Palladium Rīga” notiks viņa koncertšovs “Suvenīrs”, kas tiek veidots ar dzīvā sastāva uzstāšanos, un būs neaizmirstams notikums. ““Suvenīrs” ir  ne tikai audiāli, bet arī vizuāli aizraujošs koncertšovs, kas veidots, lai radītu prieka, laimes un aizrautības piepildītus mirkļus ikvienā skatītājā. Mēs ar pārējiem programmā iesaistītajiem cilvēkiem esam cītīgi strādājuši, lai radītu iespaidīgus, vizuāli baudāmus priekšnesumus, labu mūsdienu oriģinālmūziku un dažādus aizraujošus pārsteigumus. Domāju, ka skatītāji nebūs vīlušies šajā programmā, kas, manuprāt, būs viens no Latvijas lielākajiem koncertnotikumiem 2022. gadā,” stāsta Aivo. Biļetes nopērkamas AivoOskis.com un Biļešu Servisa kāsēs un mājas lapā.

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris
Nākamais rakstsNevakcinētais aktieris Plēpis tomēr ticis pie kārotā darbiņa