Aktieris Bulis piedzīvo šoku slimnīcā. Kā vēsta 4.-10. jūlija izdevums “Kas jauns”, Dailes teātra aktieris Andris Bulis pirmsjaņu dienā piedzīvojis ļoti nepatīkamus mirkļus.

22. jūnija vakarā Buļa piecgadīgā meitiņa guvusi traumu – asiņojošu brūci kaklā zem zoda. Nevēloties apgrūtināt “ātros”, Andris bērnu pats aizvedis uz netālu esošo “Gaiļezeru”. Uzņemšanā, nesot uz rokām bērnu, gājis iekšā kabinetā, kura durvis bijušas vaļā, bet tajās ielikts krēsls.

Tur sastaptais ārsts nav bijis atsaucīgs, bērnu nav apskatījis un ierosinājis saukt “ātros” vai vest meitu uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Sapratis, ka ceļā sastrēgumu laikā paies stunda, tomēr izsaucis ātro palīdzību, kuras mediķi bijuši ļoti laipni, apkopuši brūci un mierinājuši meitiņu. Tāpat mediķi izteikuši neizpratni, kādēļ slimnīcā bērnu nav varējuši pat apskatīt.

Vēlāk izrādījies, ka aktieris nav zinājis – “Gaiļezerā” šādus pacientus nepieņem un pareizākais tomēr būtu bijis doties uz Bērnu slimnīcu. Viņš emocionāli stāsta, ka šāda sistēma tomēr nav pareiza un pediatrs būtu varējis vismaz bērnu apskatīt.

Visu stāstu lasiet 4.-10. jūlija izdevumā “Kas jauns”.

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūlijs
Nākamais rakstsNopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās