Lūk, šī gada seksīgāko sieviešu TOP 25. tops veidots, balstoties uz ārzemju slavenību fanu vērtējumiem, iekļaujot aktrises, dziedātājas, modeles, šovbiznesa zvaigznes. Starp viņām ir Grammy, Emmy un Oskara balvu ieguvējas. Aplūko!

 

 1. Keitija Perija

Ketija Perija, īstajā vārdā Ketrīna Elizabete Hadsone, dzimusi 1984. gada 25. oktobrī. Viņa ir amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore. Perija bērnībā pievērsās gospeļmūzikai, bet vēlāk parakstīja līgumu ar “Red Hill Records” un izdeva savu debijas albumu “Katy Hudson”.

 

 1. Shakira

Šakira, īstajā vārdā Šakira Izabela Mebaraka Ripolla,  dzimusi 1977. gada 2. februārī. Viņa ir kolumbiešu dziedātāja, dziesmu autore, dejotāja, uzņēmēja un filantrope. Viņa guva  ievērojamību Latīņamerikā ar savu galveno iespaidīgo debiju “Pies Descaloz” un ceturto albumu “Dónde Están Los Ladrones”. Šakira pārdevusi vairāk nekā 125 miljonus albumu visā pasaulē, un kļuvusi par vienu no bagātākajām dziedātājām visā pasaulē.

 

 1. Kristena Bella

Kristena Bella, pilnajā vārdā Kristena Anne Bella, dzimusi 1980. gada 18. jūlijā. Viņa ir amerikāņu aktrise, dziedātāja un režisore. Bella savu karjeru sāka skatuves iestudējumos. 1008. gadā viņa debitēja u kino ekrāniem, bet 2001. gadā Brodvejā. 2004. gadā filmējās filmā “Spartan” un ieguva uzslavu par sniegumu filmā “Gracie’s Choice”.

 

 1. Džesika Lukas

Džesika Lukas dzimusi 1985. gada 24. septembrī. Viņa ir kanādiešu aktrise un dziedātāja. Viņa ir pazīstama ar lomām da’’ados seriālos, piemēram, “Edgemont”, “Melrose Place”, “Cult” un “Gotham”, kā arī filmās, piemēram “EvilDed” un “Pompeii”.

 

 1. Selma Hajeka

Selma Hajeka, īstajā vārdā Salma Valgarma Hajeka Himenesa-Pino, dzimusi 1966. gada 2. septembrī. Viņa ir meksikāņu/amerikāņu aktrise, bijusī modele un producente. Hajeka sāka savu karjeru Meksikā, filmējoties filmā “El Callejón de Los Milagros”. 1991. gadā viņa pārcēlās uz Holivudu un pamanījās izcelties ar lomām tādās filmās kā “Desperado”, “From Dusk till Dawn” un “Dogma”.

 

 1. Haidena Panetjēra

Haidena Panetjēra, pilnajā vārdā Haidena Leslija Panetjēra, dzimusi 1989. gada 21. augustā. Viņa ir amerikāņu aktrise, modele un dziedātāja. Viņa ir pazīstama kā karsējmeitene Klēra Beneta NBC seriālā “Heroes” (2006–2010) un Džuljeta Barnesa ABC/CMT muzikālās drāmas seriālā “Nashville” (2012–2018).

 

 1. Reičela Makadamsa

Reičela Makadamsa, pilnajā vārdā Reičela Anne Makadamsa, dzimusi 1978. gada 17. novembrī. Viņa ir kanādiešu aktrise un aktīviste. Viņa sāka strādāt Kanādas televīzijas un filmu producēšanā, piemēram, drāmā “Perfect Pie”. Viņa ir arī filmējusies tādās filmās kā “Mean Girls”, “The Notebook”, “The Vow” un “Game Night”.

 

 1. Dženifere Lorensa

Dženifere Lorensa, pilnajā vārdā Dženifere Šaradere Lorensa, dzimusi 1990. gada 15. augustā. Viņa ir amerikāņu aktrise. Viņas filmu ieņēmumu kopsumma visā pasaulē ir 5,7 miljardi ASV dolāru (~ 5 miljardi eiro). Lorensa bija visapmaksātākā aktrise pasaulē 2015. un 2016. gadā. Bērnībā viņa uzstājās baznīcas lugās un skolas mūziklos. Viņai bija 14 gadi, kad talantu aģensts viņu pamanīja. Plašāko atpazīstamību guvusi no filmu sērijām “X-Men” un “The Hunger Games”.

 

 1. Bleika Laivlija

Bleika Laivlija, pilnajā vārdā Bleika Ellendere Laivlija (dzimusi Brauna), dzimusi 1987. gada 25. augustā. Viņa r amerikāņu aktrise un modele. Plašāko atpazīstamību ieguva ar Serēnas Vandervudsenas lomu seriālā “Gossip Girl”. Pēdējā laikā sniegusi spilgtas aktierspēles arī filmās “The Age of Adaline”, “A Simple Favor” un “The Rhytm Section”.

 

 1. Keira Naitlija

Keira Naitlija, pilnajā vārdā Keira Kristīna Naitlija, dzimusi 1985. gada 26. martā. Viņa ir angļu aktrise, kura strādājusi gan Lielbritānijas, gan Amerikas filmu industrijā, un viņa ir filmējusies Brodvejas un Vestendas teātra iestudējumos. Filmējusies tādās filmās kā, piemēram, “Pirates of the Caribbean”, “Love Actually”, “King Arthur”, “Pride & Prejudice”.

 

 1. Olīvija Vailda

Olīvija Vailda, īstajā vārdā Olīvija Džeina Kokberna, dzimusi 1984. gada 10. martā. Viņa ir amerikāņu aktrise, producente, modele, režisore un aktīviste. Vailda visplašāko atpazīstamību guva ar savu Dr. Remijas lomu medicīniski dramatiskā televīzijas seriālā “House”. Viņa ir pazīstama arī no filmām “Conversations with Other Women”, “Alpha Dog”, “Tron: Legacy” un “The Lazarus Effect”.

 

 1. Rianna

Rianna, īstajā vārdā Robina Rianna Fentija, dzimusi 1988. gada 20. februārī. Viņa ir barbadosiešu dziedātāja, uzņēmēja un aktrise. Gadu gaitā Rihanna ir kļuvusi par vienu no populārākajām dziedātājām pasaulē un ir sasniegusi 260 miljonu ASV dolāru (~230 miljonu eiro) neto vērtību. Kad viņai bija 15 gadu, viņu pamanīja producents Evans Rodžers un palīdzēja viņai noslēgt pirmo līgumu ar amerikāņu reperi un producentu Jay-Z.

 

 1. Dženifere Anistone

Dženifere Anistone, pilnajā vārdā Dženifere Džoanna Anistone, dzimusi 1969. gada 11. februārī. Viņa ir amerikāņu aktrise, filmu producente un uzņēmēja. Anistone sāka strādāt par aktrisi jau agrā bērnībā. Viņas karjera sekmīgi pieauga 1990. gados, un viņa kļuvusi sabiedrībā pazīstama un sevi pierādījusi kā vienu no vadošajām, vislabāk apmaksātajām un bagātākajām aktrisēm Holivudā. Plašāko atpazīstamību viņa ieguva attēlojot Reičelu Grīnu TV seriālā “Friends” (1994 – 2004).

 

 1. Keita Bekinseila

Keita Bekinseila, pilnajā vārdā Ketrīna Romarija Bekinseila, dzimusi 1973. gada 26. jūlijā. Viņa ir britu aktrise. Kino industrijā viņa debitēja 1993. gadā filmā “Much Ado About Nothing”. Viņa filmējusies arī dažādās britu kostīmfilmās, piemēram, “Prince of Jutland”, “Cold Comfort Farm”, “Emma” and “The Golden Bowl”. 

 

 1. Emma Vatsone

Emma Vatsone, pilnajā vārdā Emma Šarlote Duere Vatsone, dzimusi 1990. gada 15. aprīlī. Viņa ir angļu aktrise, kura popularitāti ieguva atveidojot Hermioni Greindžeri Harija Potera filmu sērijās.

 

 1. Selēna Gomesa

Selēna Gomesa, pilnajā vārdā Selēna Mērija Gomesa, dzimusi 1992. gada 22. jūlijā. Viņa ir amerikāņu aktrise, dziedātāja un UNESCO labas gribas vēstnese. Mūsdienās viņa tiek uzskatīta par vienu no populārākajām  slavenībām visā pasaulē.

 

 1. Gabriella Juniona

Gabriella Juniona, pilnajā vārdā Gabriella Monika Juniona, dzimusi 1972. gada 29. oktobrī. Viņa ir amerikāņu aktrise. Savu karjeru viņa sāka 1990. gados, parādoties televīzijas situāciju komēdijās, atveidojot lomas, piemēram, pusaudžu romantikas/komēdijas filmās “She’s All That” un “10 Things I Hate About You”.

 

 1. Adriana Lima

Adriana Lima, pilnajā vārdā Adriana Frančeska Lima, dzimusi 1981. gada 12. jūnijā. Viņa ir Brazīlijas modele un aktrise, kura vislabāk pazīstama kā “Victoria’s Secret Angel”. Lima ir visvērtīgākais “Victoria’s Secret” eņģelis, un viņa ir “Maybelline” kosmētikas pārstāve kopš 2003. gada un slavena ar “Super Bowl” un “Kia Motors” reklāmām. Kad viņai bija 15 gadu, viņa uzvarēja Forda “Supermodel of Brazil”.

 

 1. Mila Kunisa

Mila Kunisa, īstajā vārdā Milenaa Markivna Kuņisa, dzimusi 1983. gada 14. augustā. Viņa ir amerikāņu aktrise, kura dzimusi Padomju Ukrainā. Viņa filmējās vairākos nelielos TV seriālos un reklāmās, pirms ieguva pirmo nozīmīgo lomu, kad viņa bija 14 gadus veca. Viņa ir kļuvusi ļoti populāra ar lomām tādās filmās kā, piemēram, “Oz the Great and Powerful”, “Bad Moms”, “A Bad Moms Christmas”, “The Spy Who Dumped Me”.

 

 1. Natālija Portmane

Natālija Portmane, īstajā vārdā Neta-Lī Heršlaga, dzimusi 1981. gada 9. jūnijā. Viņa ir kino aktrise, producente un režisore ar dubulto Izraēlas un Amerikas pilsonību. Portmane ir dažādu atzinību un balvu saņēmēja, ieskaitot Kinoakadēmijas balvu un divas Zelta globusa balvas. Viņa ieguvusi starptautisku atzinību par to, ka filmējās filmā “Star Wars: Episode I – The Phantom Menace”.

 

 1. Keita Aptone

Keita Aptone, pilnajā vārdā Ketrīna Elizabete Aptone, dzimusi 1992. gada 10. jūnijā. Viņa ir amerikāņu aktrise un modele. Pirmoreiz viņa parādījās “Sports Illustrated Swimsuit Issue” 2011. gadā un bija vāka modele pēc tam arī 2012., 2013. un 2017. gada izdevumos. Viņa pazīstama arī no tādām filmām, kā, piemēram, “Tower Heist”, “The Other Woman”, “The Layover”.

 

 1. Šarlīze Terona

Šarlīze Terona dzimusi 1975. gada 7. augustā. Viņa ir Dienvidāfrikas/amerikāņu aktrise. Terona ir saņēmusi vairākas atzinības, tai skaitā Kinoakadēmijas balvu, Zelta globusa balvu kā labākā aktrise – Sudraba lāci. Viņa ir vislabāk pazīstama ar savu sniegumu filmās “Mighty Joe Young” un “‘The Cider House Rules”.

 

 1. Džesika Alba

Džesika Alba, pilnajā vārdā Džesika Marija Alba, dzimusi 1981. gada 28. aprīlī. Viņa ir amerikāņu aktrise un uzņēmēja. Alba filmēšanos televīzijas seriālos un filmās sāka 13 gadu vecumā ar dalību “Camp Nowhere” un “The Secret World of Alex Mack”. Viņas popularitāte pieauga, kad viņai bija 19 gadu, un viņa ieguva galveno lomu seriālā “Dark Angel”.

 

 1. Skārleta Johansone

Skārleta Johansone, pilnajā vārdā Skārleta Ingrīda Jogansone, dzimusi 1985. gada 22. novembrī. Viņa ir amerikāņu aktrise un dziedātāja. Johansone ir viena no pasaulē vislabāk apmaksātajām aktrisēm. Viņa ir vairākkārt ierinfojusies Forbes slavenību TOP 100, un viņai ir sava zvaigzne Holivudas slavas alejā.

 

 1. Megana Foksa

Megana Foksa, īstajā vārdā Megana Denīze Foksa, dzimusi 1986. gada 16. maijā. Viņa ir amerikāņu aktrise un modele. Foksa savu aktrises karjeru sāka 2001. gadā, izpildot vairākas nelielas televīzijas un filmu lomas. Viņa debitēja kino industrijā ar lomu pusaudžu komēdijā “Confessions of a Teenage Drama Queen”. 2007. gadā viņa ieguva ievērības cienīgu lomu filmā “Transformers”.

 

Sabiedrība

Tukuma traģēdija: Normunds, iespējams, novests līdz pašnāvībai

  Saistībā ar traģisko notikumu Tukumā, kas notika šī gada 23. aprīlī, kriminālprocess ir kvalificēts pēc...

Otrdien vēl 358 Covid-19 gadījumi un 7 mirušie, slimnīcās 689 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 358 jauni...

Skrienoties ar moci, “Audi” vadītājs Latgalē piedzīvo smagu avāriju – VIDEO

  Smagu avāriju Preiļos piedzīvojis kāds "Audi" vadītājs, kurš, cenšoties tikt līdzi motociklam, līkumā nesavaldīja spēkratu...

Ļoti smagā BMW avārijā Pierīgā nopietni cietusi jauna meitene – VIDEO

  Kā vēsta TV3 raidījums "Degpunktā", 2. maija naktī Ķekavā, Gaismas ielā, smagi avarējusi BMW markas...

Kanādas karavīrs 2,5 gadu laikā latviešu valodu apguvis perfekti – VIDEO

  LTV "Rīta Panorāma" piedāvā sarunu ar Kanādas karavīru Stīvu Rebeiro, kurš divarpus gadu laikā, kopš...

Parādās jaunas ziņas par populāro dziedātāju Stafecku

Zemessardzes orķestris un Zemessardzes koris “Stars” kopā ar dziedātāju Antru Stafecku sagatavojuši singlu un video...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. maijs

  Auns Auni ir drosmīgi un enerģiski cilvēki, kuri no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ņems visu, ko var...
Foto:Flickr.com/Latvijas armija/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. maijs

  Lai arī lielākā daļa cilvēku jutīsies stipri iedvesmoti darbam (un arī lieliski paveiks savus plānus),...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. maijs

Dienas pirmā puse solās būt diezgan nelabvēlīga īsiem izbraucieniem. Biznesa komunikācija nenoritēs gludi. Tevi var...

Šīs ir piecas bīstamākās horoskopa zīmes

Lūk, šīs zodiaka zīmes nevajadzētu izprovocēt, jo tās dusmu lēkmē var kļūt nekontrolējamas un ticams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. maijs

Dari, ko uzskati par nepieciešamu darīt, lai pasaule kļūtu labāka, kā arī iedvesmo arī citus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušajiem dzīve rit lielā, noteiktā tempā un tiem šobrīd ir daudz kopīga ar...

Mājai un Dārzam

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku maija pirmajā nedēļā – prognoze 7 dienām

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, tādēļ daudzviet, jo īpaši nedēļas sākumā, ir...

Ar brīdinājumu klajā nācis sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  "Uzmanību! Pirmdien, 3. maijā, Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaidāmi ilgstoši un brīžiem stipri nokrišņi...