Šodien klajā tika laistas brīnišķīgas ziņas – Lielbritānijas karaliskajā ģimenē ienāks vēl viens mazulis. Saseksas hercogpāris ir savas pirmās atvasītes gaidībās. Šī jaukā ziņa šodien rotā arī karaliskās ģimenes oficiālos sociālo tīklu kontus.

Kā tiek ziņots Instagram oficiālajā @Kensingtonroyal kontā: “Viņa Karaliskās Augstības Saseksas hercogs un hercogiene ir priecīgi paziņot, ka Saseksas hercogiene gaida pasaulē ierodamies mazuli 2019. gada pavasarī.”

 

Pagājušajā piektdienā, princeses Eiženijas (karalienes Elizabetes II mazmeita – viņas dēla Endrjū meita)  kāzās pāris paziņoja karalienei Elizabetei II un pārējiem ģimenes locekļiem, ka nākamā gada pavasarī karaliene sagaidīs savu astoto mazmazbērnu.

Mārkla (37) jūtas ļoti labi. Ir veikta 12 nedēļu ultrasonogrāfija, kas apliecinājusi, ka arī mazulim viss ir kārtībā. Līdz ar to ir iespējams aptuveni aprēķināt, ka mazulis ieņemts jūlija beigās un pasaulē gaidāms 2019. gada aprīļa beigās.

Šodien Megana un Harijs devās uz Austrāliju un runas par to, ka Saseksas hercogiene ir bērniņa gaidībās, uzvirmoja uzreiz, kā lidmašīna bija piezemējusies un pāris spēris savus pirmos soļus uz zemes, jo viņa nemitīgi pieskārusies savam vēderam un vēlāk, dodoties ceļā, aizklāja to ar lielu mapi.  

Daži jau paguvuši nodēvēt gaidāmo mazuli par “Breksita bērnu”, jo mazais cilvēciņš nāks pasaulē īsi pēc Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības 2019. gada 29. martā.

BrīvBrīdis.lv pievienojas sveicēju pulkam un vēl veselību gan gaidāmajam mazulim, gan topošajiem vecākiem.

Atsauc atmiņā: Lūk, kā kāzas svinēja princis Harijs un Megana Mārkla

Iepriekšējais rakstsNeticēsi! Šīs 25 fotogrāfijas nav Photoshop
Nākamais rakstsBrīvBrīdis.lv testē Douglas sejas kopšanas kosmētikas sēriju ‘Naturals’