Signature Slim K950, ko piedāvā “Logitech”, ir klaviatūras kas paredzēta nemanāmai darba un personīgo uzdevumu integrācijai. Tā ļauj izveidot savienojumu ar vairākām ierīcēm, tostarp datoriem ar dažādām operētājsistēmām, un atvieglo vieglu pārvietošanos starp tekstu, attēliem un failiem. Izmantojot lietotni Logi Options+, varat pielāgot taustiņus un izveidot īsceļus, lai uzlabotu darba efektivitāti. Apvieno darba un privātos pienākumus vienkāršāk! Signature Slim K950 bezvadu tastatūra

• Savietojams ar vairākām ierīcēm dažādās operētājsistēmās;
• Pielāgojami taustiņi un īsinājumtaustiņi ar lietotni Logi Options+;
• Klusa rakstīšana;
• Stilīgs dizains, kas iederas jebkurā darba vietā.

Foto:BrīvBrīdis.lv

Augstas kvalitātes dizains un materiāli
Klaviatūras kompaktais un augstas kvalitātes dizains ir izgatavots no daļēji pārstrādātas plastmasas, piedāvājot videi draudzīgu risinājumu.

Klusa lietotāja pieredze
Pateicoties klusai rakstīšanai un klikšķināšanai, Signature Slim K950 ļauj koncentrēties uz savu darbu, netraucējot citiem, padarot to par ideālu izvēli atvērtiem birojiem vai lietošanai mājās.

Viegla darba un privātās dzīves savienošana

“Mēs izstrādājām Signature Slim tastatūru kā ideālu papildinājumu Signature pelei, ko ieviesām pirms diviem gadiem, lai palīdzētu daudziem cilvēkiem, kuri apvieno darbu, ikdienu un visu pārējo,” sacīja Arts O’Gnims, Logitech personisko darba vietas risinājumu uzņēmuma Core Personal Workspace Solutions vadītājs. “Signature Slim palīdz jums saglabāt kontroli pār profesionālo un personīgo pasauli, bez piepūles pieslēdzoties gan mājas, gan darba datoriem.”

Signature Slim kombinācija ir Signature Slim K950 bezvadu tastatūra un Signature Plus M750 bezvadu pele (Ziemeļamerikā – M750L), kas pieejama grafīta un blāvā krāsā. Lai pielāgotos dinamiskam dzīvesveidam, kurā darba un mājas dzīve mijas vienotā plūsmā, ar vienu pieskārienu varat pārslēgties un strādāt gan mājas, gan darba datoros. Klusie tastatūras taustiņi, peles klikšķi un ātrā un precīzā ritināšana ar SmartWheel palīdzēs nezaudēt uzmanību un netraucēs ar liekiem trokšņiem.

Foto:BrīvBrīdis.lv

BrīvBrīdis.lv pieredze, lietojot šo klaviatūru:

Ikdienā mana datora klaviatūrai jāiztur liela slodze un brīdī, kad ik pa laikam atteikt sāka portatīvā datora svarīgākie taustiņi, nolēmu šo darbiņu uzticēt “Logitech” K950 bezvadu ierīcei.

Saprotams, ka allaž ar jebkuru jaunu iekārtu, pagāja brīdis, līdz pieradu pie tās, tomēr kopumā varu teikt tikai atzinīgus vārdus. Tā ir gana klusa, lai taustiņu klaboņa netraucētu apkārtējos un ar divām AAA tipa mazajām baterijām, šķiet, darbojas veselu mūžību! Ikdienā pie datora strādāju vismaz 10-12 stundu dienā, un šo aptuveni divu mēnešu laikā baterijas nācās nomainīt vienu reizi. Saprotams, ka pareizā izvēle būs populāra zīmola ietilpīgas baterijas, kas nodrošinās retu maiņas nepieciešamību.

Klaviatūra ir ērta un ergonomiska, kā arī viegli kopjama,  nodrošinot patīkamu darba pieredzi. Man personīgi varbūt mazliet trūkst taustiņu apgaismojuma funkcija, tomēr, mazliet piemaksājot un izvēloties nedaudz dārgāku “Logitech” modeli, ir iespēja tikt arī pie tās.

Apvienojumā ar jau iepriekš aprakstīto “Logitech” MX Master 3S bezvadu datorpeli, garās stundas pie datora ir kļuvušas jūtami ērtākas, atvieglojot manu uzdevumu veikšanu. Apvieno darba un privātos pienākumus vienkāršāk! Signature Slim K950 bezvadu tastatūra

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNopietni brīdina par laiku svētdienas vakarā
Nākamais rakstsBērnu ārsti ceļ trauksmi – bērni sāk smēķēt arvien agrāk.