Iepazīstieties ar Logitech” ražojuma MX Master 3S — ikonisku, remasterētu peli. Izjūtiet katru savas darbības mirkli ar vēl lielāku precizitāti, taustes sajūtu un veiktspēju, pateicoties Quiet Clicks pogām un 8000 DPI sensoram, kas darbojas uz stikla. Minimālais stikla biezums ir 4 mm. Krietni dārgāka datorpele par ierasto – vai bija tā vērts?

Portāls BrivBridis.lv ar prieku saņēma šo datorpeli testam ikdienas darbā, kurā jāveic tūkstošiem klikšķu un ierīcei jāiztur pamatīga slodze. Jāatzīst, ka līdz šim pamatā tika lietotas aptuveni 10-20 eiro vērtas peles, līdz ar to lielais jautājums bija – vai un cik liela būs atšķirība, izmantojot 5-6 reizes dārgāku ierīci?

Ergonomiskais dizains darbu ar to padara patiešām vieglu. Pirmajā acu uzmetienā daudziem, kuri līdz šim lietojuši ierastāka dizaina iekārtas, var rasties jautājumi, vai šis modelis būs ērts? Šīs šaubas pazūd jau pirmajās darba minūtēs, jo ātri saproti, ka šeit viss radīts tam, lai strādāt būtu patiesi viegli. “Vidējā latvieša” plauksta perfekti. Tāpat nevar nepamanīt vienu lielisku atšķirību no “parastajām” pelēm – tā ir klikšķa skaņa. Šim “Logitech” meistarojumam tā praktiski nav dzirdama un tas ir ļoti būtiski ikdienas darbā, kad tev ik dienas nākas fonā klausīties tūkstošiem “klik, klik, klik, klik klik….”

Milzīgs pluss ir arī akumulators, kas ļauj aizmirst par nepārtraukto bateriju maiņu, kas mūsu darbā bija ikdiena. Ļoti intensīvi lietojot peli vairākas nedēļas, esam pie lādētāja vada to pievienojuši vien reizi vai divas.

Ja līdz šim nedaudz šaubījāmies, vai par datorpeli vērts maksāt vairāk par šiem 10-20 eiro (taču regulāri ik pēc pāris mēnešiem mainīt, jo milzu slodzi tās izturēt nespēja), tad droši varam teikt, ka šī iekārta ir katra centa vērta. Ar lielu atrāvienu tā ir labākā ierīce, kāda ikdienas darbā lietota un varam ieteikt apsvērt tās iegādi – nenožēlosiet!

Foto:BrīvBrīdis.lv

IZVEIDOTA ATBILSTOŠI JŪSU ROKAS FORMAI, NODROŠINA KOMFORTU VISAS DIENAS GARUMĀ

Ērtu darbu nodrošina ergonomiskais dizains, kas izstrādāts tā, lai sniegtu pienācīgu atbalstu rokai un pirkstiem. Virsma nodrošina stingru satvērienu un pilnīgu kontroli. MX Master 3S peles unikālais slīpuma leņķis ļauj jūsu rokai gult uz peles dabiskāk, nodrošinot lielāku komfortu. Ar īkšķi darbināmie elementi ir optimāli izvietoti ātrai, intuitīvai piekļuvei un nodrošina tūlītēju navigāciju. Sānu ritināšanas rullītis ir novietots atbilstoši dabiskajai īkšķa kustībai, lai nodrošinātu vienmērīgu un intuitīvu horizontālo navigāciju.

ĀTRA UZLĀDE, PLAŠA IZMANTOŠANA

MX Master 3S peles akumulatora darbības laiks ar pilnu uzlādi ir līdz pat 70 dienām, un to var lietot trīs stundas vien pēc vienas minūtes uzlādes. Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no lietošanas intensitātes un vides apstākļiem. Lai uzlādētu ierīci, izmantojiet komplektā iekļauto USB-C uzlādes kabeli. MX Master 3S ir saderīga ar visām populārākajām operētājsistēmām. Pele uzreiz tiek savienota pārī ar līdz pat trim ierīcēm, izmantojot Bluetooth Low Energy tehnoloģiju vai komplektā iekļauto Logi Bolt USB uztvērēju. 

RITINĀŠANA – 1000 RINDIŅU SEKUNDĒ

Pilnībā jaunais elektromagnētiskais ritentiņš ar MagSpeed tehnoloģiju ir tik precīzs, ka varat pārtraukt ritināšanu pie izvēlētā pikseļa, un tik ātrs, ka varat ritināt 1000 rindiņas sekundē. Turklāt tas darbojas gandrīz bez skaņas. Ritenītis ir izgatavots no mehāniski apstrādāta tērauda, kas nodrošina lielisku taustes sajūtu, un ir sabalansēts tā, lai ritināšana būtu dinamiska un jūtama, bet ne dzirdama.

Foto:BrīvBrīdis.lv

SAJUST, BET NEDZIRDĒT

Iepazīstinām ar klusajiem klikšķiem — dariet visas savas ierastās darbības ar peli un izbaudiet klusumu. Klusie klikšķi nodrošina lielisku, maigu taustes atgriezenisko saiti ar 90% mazāku klikšķu troksni. Pievienojiet to ārkārtīgi klusajam MagSpeed elektromagnētiskajam ritināšanas ritenim, lai iegūtu augstas veiktspējas pieredzi bez uzmanības novēršanas.

Krietni dārgāka datorpele par ierasto – vai bija tā vērts?

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJaunās nedēļas ievadā saņemtas traģiskas ziņas
Nākamais rakstsAiz restēm nonāk kāds kungs, kurš uz ielas uzrunājis kundzes gados. Kas notika tālāk?